500-700 arası bisiklet almak istiyorum

Tepki
11
Herkese merhaba forumda yeniyim geçen yaz Murat Reis sayesinde bir bisiklet aldım geotech ve bu sevdaya başladık.Bisikletimden çok mennunum.Bir bisiklet daha almak istiyorum bütcem max 700tl.Aklım çok karışık sedonna,giant,kron,whistle,cannondale bir sürü marka tavsiye ettiler.Kafam karışık lütfen yardım edin herkese teşekkür ederim :)

Not:Akrobasi falan yapmıyorum, Hafif MTB Sabit kadrolu bisiklet almayı düşünüyorom boyum 1.78 kilom 80

:in:

Scudo

mtbcandir

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bisiklet
Scott
Sen kron,sedona yı falan geç.... Bence şöyle yap .... Zaten bir bisikletin varmış dediğine göre. Alıcaksan ya scott kadrosu al, ya trek kadro ... Ama sizin ağırlığınızda bir insana trek kullanmalı bence o kadrolar ömürlük kadrolardır ve bisikletinizi hafif donanımlarda kurun benim tavsiyem bu yönde.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Fatih Ceylan

ASinanB

Daimi Üye
Tepki
187
arazide kullanmayacaksan şehir-tur bisikleti öneririm. sedona 321 e bakabilirsin. fiyatı 775 tl. bakarsın ilerde çanta falan uzun turlara çıkmaya heveslenirsin belki :) v fren'den de şaşma, dertsiz-zahmetsiz-ucuz-basit :)

Tepki
11
Herkese tesekkur ederim ilgilendiginiz icin sedona 711d kafama yatti biraz daha arastirip alicam kullanan var mi sedona ve bisiklet toplama isini yapabilirmiyiz o nasil oluyo tesekkur ederim

Tepki
59
750 tl ye Kron XC 1000 satılıyor. Biraz sıkı pazarlık edersen 700'e düşürebilirsin.

Son zamanlarda bu bisikleti çok sık tavsiye ediyorum. Kullanan bir arkadaşım memnun, benimde oldukça hoşuma gitti. Kron'un kadroları yeterince iyi, ve Xc1000 in üzerinde lock out ön maşa ve alivio vites seti var.

Eğer maddi olarak büyük sıkıntı yaratmayacaksa, düşünülebilir.

Saygılar.