Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

5 Mayis 2005 Carsamba Gezisi

Tepki
7
İsim
Sait Akdemir
Bisiklet
Salcano
2005 Yili gece gezisi rekor denilebilecek bir baslangica sahne oldu. Tam rakamlari alamadigim gezide cok tatli bir surus oldugu kanisi tasimaktayim. Katilan tum arkadaslara bu zevki bizlerle paylastiklari icin tesekkurler.

Paganca mi? Tabii ki yedik. Yemeden olmuyor ki hic.

Scudo
Devam ediyoruz iste diger resimler

Sait Akdemir

muhteşem bir ortamdı... 25 kişiydik.. katılan herkese teşekkürler ve umarım en kısa zamanda bu ortamı tekrarlarız... mesela pazar :D

Evet bu çarşamba akşamı 25 kişi toplandık, Bostancı'dan 3 arkadaşımız daha eklenince toplam 28 kisi Dragos'a kadar gidip sonra kaynaşmak amacıyla sahil kafelerinden birinde oturduk. Bende boş durmadım vede bu mutlu anlarımızdaki ruh hallerimizi görüntülemeye çalıştım. :p

Bu arada bu gun 05,05,05
ve benim km. saatim 666,6
ilginç bir raslanti degilmi

dün akşam (5 mayıs) ilk kez katıldığım bu arkadaş topluluğu ve onlarla yaptığımız birlikte sürüş bana o kadar keyif ve mutluluk verdi ki... (her ilk tanışmada olduğu gibi) şu anda adlarını bilmediğim tüm arkadaşlara teşekkür ederim... yeniden görüşmek ümidiyle...

evet cok güzel resimler gercekten.. güzel bir gece gecirmiş gibisiniz..

Merhabalar; Ben Güney(çorabında şu cancanlı ışıktan olan kişi:) ) Çarşamba Gezisi yapan ekibe dün ilk defa katıldım,gerçekten çok eğlenceli,güzel bir akşamdı.Birçok kişiyle tanışma fırsatı buldum.Hasan Abi'ye,Göztepe köprüsüne kadar eşlik eden arkadaşlarımız Tuğberk ve Ayşe'ye ,Dawes'lı arkadaş Doğan'a (eskidende benim dawes marka bisikletim olması münasebetiyle :) ) ve şu an ismini hatırlayamadığım birçok kişiye teşekkür ederim.Tekrar görüşmek dileğiyle.

Hımmmm......

İstanbuldan taşınmakla hata mı ettim acaba... :eek:

Resimler cidden güzel...

Sürüş anı foto larını artırabilirseniz kendi adıma sevinirim...

Herkese keyifli pedallar...

Resimler çok güzel çıkmış ya. Bakmıorum abi baktıkça çarşambaya daha kaç gün kaldığını saymaya bşlıorum

Tamam iste, olayin en guzel kismi bu,
herkes hafta sonunu iple ceker,
bizler ise hem carsambayi ve hemde hafta sonunu iple cekenlerdeniz.

Ne diyebilirim ki?
Muteşemiz!!!

(Yapımda ve yayında emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.)

Çok güzel bir gece oldu katılan herkese çok teşekkür ederim. Ben şahsen çok zevk aldım. Yeni arkadaşlarla tanışmak daha büyük bir zevkti benim için. Umarım nice Çarşamba akşamları dostlarla beraber böyle güzel gezilerde toplu sürüşler yaparız. Gönlünü bisiklete kaptırmış herkesi bekliyoruz. Resimlere emeği geçenlerede buradan teşekkürü bir borç bilirim.

Sevgiler

MFG(+)

Back