4X-4’lü KROS yarışı

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Katılanlara, derece yapanlara tebrikler.. Üç sorum var.. 160mm+ ön arka suspansiyon mesafesine sahip bir bisikletin bu parkurdaki şansını nasıl görüyorsunuz? Derece yapanlar parkur boyunca hiç fren kullandılar mı? Bir de kaç saniyede döndüler?

• Beğen
Tepkiler: AZONİC
Scudo

batuhany

Aktif Üye
Tepki
45
@ujur
Uğur nasıl pedal çevirmemişsen..
http://picasaweb.google.com/hasimokyay/1Haziran2008Adampol4x4FourcrossChampionship/photo#5207188081139626402
Pedal çevirdiğin gayet net belli fotoğrafta. Nerde pedal çevirmediğini anlıyamadım.....

(link)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@DragF5.user

hiç şansı yok ben denedim herkes parkuru 33-34-35 sn de dönerken ben anca(en iyi dönüşüm sayılırdı) 38 sn yapabildim...:)

• Beğen
Tepkiler: ujur ve OzgurIskin

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Ben 40 saniyede dönmüşüm, ilk defa böyle bir parkur görüyoruz normaldir :D ehe..

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
@ujur

Kapri gibi birşey giysen daha rahat olmazmıydı yaf :) Helal olsun kot pantolonla...

• Beğen
Tepkiler: ujur

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@batuhany

batuhan fotoğrafta pedala dikkat edersen sol ayağım aşağıda sağ ayağım kaymıştı en son rampadan çıkar çıkmaz. ve bu fotoğrafta dikkat ettimde ben dogukandan çok az bi farkla öndeydim arka tekerlerin toprağa deydiği yerde ve gidon hizalarından belli oluyor. orda aramızda 20-30 kadar bi yakınlık oldu ve dogukan önde olsa benim gidon gözükmezdi fotoğraf tam maşa hizasında çekilmiş. yani maşanın bi bacağı gözüküyor ama diğeri gözükmiyor gidonlarda öyle sol el gözüküyor sağ el yok ama benim anlamadım şey jurinin finish ten neden 2 metre sonra masada oturduğuydu. çizgi hizası olması gerekirdi eğer orda oturuyorsan çizgiye bi hakem koymanız gerekiyordu. yeni olduğu için çıkış rampası dahil hakemler vesayre çoğu şey yetersizdi. umarım sene daha iyisi olurda daha hızlı bitiririz parkuru.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Resimleri çekerken benim konumun çıkış rampasıydı , hafif çaprazdı yani. Oradan öndeymişsiniz gibi gelebilir. Ama burun buruna gidiyordunuz. Zoom yaparak çekmiştim. Doğukanın o son hamlesi 1. olmasını sağladı diye düşünüyorum. Yine de güzel yarıştınız, çekişmeniz görülmeye ve fotoğraflamaya değerdi. Keşke son hamleyide yakalayabilseydim..

• Beğen

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@ujur

O kadar hızlı gidiyordunuz ki :rolleyes: Amatör bir fotoğrafçıdan ancak bu kadar :D

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bi daha ne kadar sonra yapılır acaba?,1 sene falan sürer mi ki?:(

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
ödüllleri verirlerken senye görüşürüz diyorlardı... bundan dolayı sanırsam 1 yıl sonra 2. yarış....

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Ahan da benim çektiğim fotoyu koymuşlar, hemen bir telif hakkı isteyeyim :04:

doğukan

Üye
Tepki
2
ugur bırak sımdı burda yok pedaldan kaydı ama yınede ara kapanıyoduyu faln 1.lıgı alamadın dıe bı kufur etmedıgn atmadıgın bahane kalmadı resmen hakemlere bıle laf soyluyosun

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru