42.000 tl + cannondale fsi black inc bisiklet

Scudo

yyokes

Aktif Üye
Tepki
294
Bisiklet
Trek
@bua 2013 modeli vardı, sattım. Tamam, V-Twin'in sarsıntısını bacaklarının arasında hissetmek keyifli ama çok sert bir motor.. Yakışıklı, kabul ediyorum... Ama Harley'e binilecekse softail serisinden birşeye yönelmek daha mantıklı... Sportsterlar uygun fiyatlı ama konforlu değiller... ( 1200 custom limited edition hariç )

Konu dışı oldu biraz.. :)

Aykuttasdelen

Forum Demirbaşı
Tepki
364
İsim
Aykut TAŞDELEN
Bisiklet
Cube
19 mayıs kadıköy etkinliğinde tek süspansiyonlu bu marka dağ bisikletini orta yaşlı bir abi de gördüm ... ama 42.000TL olduğunu bilmiyordum :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

not: siyah yeşilli bir şeydi benim gördüğüm ... aynısı olmayabilir ama karizma duruyordu :krsn:

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Benim hayalim 1993 model Mclaren F1 GTR sahibi olmak. Dünya üzerinde elle tutulur miktarda var ve fiyatları astronomik. Eğer çok varlıklı birisi olsaydım, bütçem yetseydi bir Mclaren F1 sahibi olurdum, kimseyi de ilgilendirmezdi. Yok o paraya ada alınırdı, yok uçak alınırdı, yok gemi alınırdı vs... Alan mutluysa olay bitmiştir.

Konu bisiklet olsa da yine değişmeyen birşey var, zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor. Alan arkadaş yakın zamanda fotoğrafları buraya koyduğunda "hocam hakkını vermiyor musunuz?" "Ben olsam araziden çıkmazdım" "Madem binmeyeceksin niye aldın" gibi yorumlar gelecek. Sanane arkadaşım adamın parası var alır. Hayırlı olsun demekten ziyade, ciddi anlamda yadırgayanlar var.

Sonuç olarak adam hayalindeki bisikleti almış ve muhtemelen birkaç gece heyecandan uyuyamayacak. Gidip gelip bisikleti kontrol edecek. Gece uykusu kaçtığında bisikleti izleyecek...

Mesele sadece binmek, kullanmak değil. Mesele sevmek...

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Sizin mantığınıza göre Picasso'nun milyon dolar mertebelerinde fiyatlara satılan kübik tabloları da israf o zaman...

Birşey demiyorum...

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu parayı bisiklete veren şahısı tanımak isterim bizzati

ysnakblt

Daimi Üye
Tepki
208
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
@Road Cyclist
suan 53 bin kusurde az kaldi 60 bin'e

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.190
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
53 Bin TL bisiklet için harcanacaksa Avrupanın en iyi dağ bisikleti parkurlarını gezecek bir tur yapabilirsiniz mesela bu paraya. (İtalya - İspanya)
İzlanda'da kuzey ışıkları altında bir kutup turu, üstüne İskoçya'dan İngiltere'ye arazi sürüşü içeren bir tur mesela.
Geçenlerde Tanzanya mtb parkurları gözüme takılmıştı o da denenebilir.
Yani 53 Bin nakiti olup nasıl harcarım diye düşünen varsa diye söylüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: R.akyuz