400 TL ye kadar alınabilecek en iyi bisiklet

Taner Erinmez

Aktif Üye
Tepki
124
Bisiklet
Sedona
@ozan_gurkan

Salcano ng650 arkadaşım. 350 falan fiyatı, aluminyum kadro Alu 6061 bileşeni ile yapılmış. Görüntü gayet hoş ve elindeki parayla disk fren arama boşuna. Heveste etme. Hidrolik disk olan bisikletler 1000tl den başlar.

Elindeki paraya ealabileceğin en iyi bisiklet bu. Ha üstüne 150 kadar koyabilirsen Sedona Borla'da aklında bulunsun.

Lütfen kask almayı unutma. Karta taksit falan yaptırıp al. Kazanın nezaman geleceği cidden belli olmuyor. Yeri geliyor 55-60 km hızla gidiyorsun altında 14 kılo metal var. Sakata gelme. Üzülme.

Scudo

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
kesnlikle çift amantisöre hayır...

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
dag bayir gezicem diyormusun yoksa cogunluk asfaltmi olucak?

arka cift almasan iyi olur sadece ondeki yeter.
hem seni yorar hem hizdan keser ski pazarlikla salcano alablirsin 240 olmasa bile 210 filan denk gelir:)

amd

Sic ad nauseam !
Tepki
709
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çift amortisörden kesinlikle uzak dur,yakın zamanda elimdekini sattım ve cok rahatladım

Cem Özyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
294
Bisiklet
Mosso
ben de bi çift amortisörlü bisiklet kullanıcısıydım eskiden, size önerim kesinlikle sadece ön amortisörlü bisiklet alınız, çünkü çift amortisörlü bisiklet çok yüksek yerlerden atlarken veya atlama parkurlarında kullanılıyo, şehir içinde sizi rahat ettirmeyecektir, düz veya ön amorsisörlü bisiklet alırsanız performansınız çok artar, akıcı ve hızlı olursunuz. çiftli emin olun çok yoruyo

SİNAN YÜCEL

Aktif Üye
Tepki
21
eğer daha almadın ise çok yakın arkadaşım üzerinde en fazla 5 tur atıp garajda sakladığı suluk km saati gibi aksamları ile ful salcano amortisörlü disk frenli 0 gibi bisikletini satıyor elden satacak öyle satma derdinde değil aslında ama düşünürsen irtibata geç benle fiyat 550 düşünüyor ama bu fiyata bu kadar temiz düzgün bisiklet bulamazsın

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
geçen arkadaşın biri disk frenli bisiklete bindi düştü disk bi yamuldu bi dahada kullanamadı düzeltmeye çalışsada olmadı

Gökhan TESKİ

Aktif Üye
Tepki
156
Arkadaşlarında dediği gibi çift amasör alman durumunda pişman olman olası.Bizim gruptaki 2 arkadaş ta 450 tl ye salcano astro aldılar ve gayet memnunlar.araştırırsan 420 ye yada o civarda satan bir satıcıda bulabilirsin.Bence şu an icin o paraya alınabilecek en iyi bisiklet salcanoda.