30 Nisan 2006 Pazar Haliç turu

Scudo

baha

Üye
Tepki
0
ben karşıda içerenköy taraflarında oturuyorum...haliç tarafına bisikletle gelebilirmiyim? bide mavi köşk nerde acaba yardımcı olursanız sevinirim....

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Mavi Haliç Bisiklet gezisi için Fener köşkü nerededir ?

Bu tip gezi duyurularında daha aydınlatıcı adres bildirirseniz seviniriz ?

"www.bisikletdunyasi.com" adresinde de açıklayıcı adres bilgisi bulunmamaktadır.

Bu tur, halk gezisi olarak düzenleniyorsa; Güzergahın durumu hakkında bilgilendirilmek katılımı arttırabilir şeklinde düşünüyorum. ( Yolun zemin yapısı, mesafesi, duz-iniş-çıkıs durumu, verilecek mola yerleri vs.)

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
Fener köşkü eminönünden Eyüp yönüne giderken unkapanı köprüsünü geçtikten sonra 1 km kadar sonra sağda karakoluda göreceksiniz. Fener köşkünün karşısındaki karakolun önü toplanmak için çok müsait orada buluşacağız.
Düz ve kısa bir parkur hiç yokuş yok.
Adres konusunda sıkıntı çekenler için sitemize ayrıca kroki yarın konulacaktır.

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563

arkadaşım içerenköyden kadıköye gideceksin bisikletinle önce.daha sonra oradan vapurla beşiktaşa geçeceksin.hatta eminönü vapuruna binsen daha mantıklı olur direk bahsedilen adrese ulaşırsın eminönünden.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben katilamiyacagim hafta sonu sirtcantam grubunun uludag bisiklet turuna katilacagim ne yazikki

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Fener köşkü önünde Mavi Haliç Bisiklet gezisi için buluşuyoruz.
Bu etkinlik Bisiklet Sevenler derneği , HİSF ve Mavi haliç lions kulüp işbirliği ile düzenlenmektedir.
Parkur kısa ve düz olup buluşma yerine ulaşım için ise Eminönünden 3 km uzaklıkta Unkapanı köprüsünü geçip Eyüp yönüne giderken Kadir Has üniversitesinden sonra 1 km ileride Fener köşkü ve karşısında deniz kenarında Karakol göreceksiniz orada buluşacağız.

( Supriz armağanlar ve Bisiklet çekilişli ) Kask takmanızı öneririz.

Bilgi ve kayıt için : kayit@bisikletdunyasi.com

Bisiklet Sevenler Derneği
(link)

Ayni Duygu ve Heyecani paylasan Tum.....Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz......sevgiler

" Bol Sporlu ve Pedalli Günler "

Bisikletsevenler Dernegi
Ist.Anadolu Yakasi
Temsilcisi
0533 263 21 69

emochy

Üye
Tepki
7
Fener köşkü önünde Mavi Haliç Bisiklet gezisi için buluşuyoruz.
( Supriz armağanlar ve 3 adet MTB Bianchi Bisiklet çekilişimiz vardır. ) Kask takmanızı öneririz.
Bu etkinlik Bisiklet Sevenler derneği , HİSF ve Mavi haliç lions kulüp işbirliği ile düzenlenmektedir.
Parkur kısa ve düz olup herkesin kolayca bitirebileceği özelliktedir.
ulaşım ise Eminönünden 3 km uzaklıktadır, Unkapanı köprüsünü geçip Eyüp yönüne giderken Kadir Has üniversitesinden sonra 1 km ileride Fener köşkü ve karşısında deniz kenarında Karakol göreceksiniz orada buluşacağız.
Bilgi ve kayıt için : kayit@bisikletdunyasi.com

http://img132.imageshack.us/img132/6513/mavihalicmid4ga.jpg

Düzenleyen Tuğrul

T

Tuğrul

Misafir
Kroki aşağıdadır......

http://img99.imageshack.us/img99/6316/mavihalicmid1kp.jpg

Kaynak: Bisiklet Dünyası

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
arkadaşlar bu gezi gerçekleştimi acaba.malum hava oldukça kötüydü haftasonu.site içindende bir haber alamadık malesef teknik problemlerden ötürü.gerçi ben her halükarda gitmeyi düşünüyordum ama aksilik cumartesi günü bisikletimi bakıma bırakmak zorunda kaldım.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
gerçekten bende havanın soğukluğundan gelemedim ciğerleri üşüttük 2 aydır dikkat ediyoruz işte gerçekleştimi gezi acaba arkadaşlar