Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

3 yasinda cocuk 2 tekerlekli bisiklet surebilirmi?

Scudo
Maşallah ya:) çok güzel sürüyo şok oldum:)
bende 5.5 yaşında sürdüm diye kendimi bişi sanıyodum:D

senin oğlun mu abi?

Muhteşem tam oğluma göre scooter in bisiklet versiyonu.Nerede var ki alalım bi tane..

bende 3 yaşında öğrenmiştim.ilk bisikletim pinokyo idi:)

ne çocuklar var ama.çok şaşırmadım dogrusu.teşekkürler paylaşım için...

masallah, dogustan dengeli :)
bi pedal alin artik yazik ayaklari yorulur :)

Oglunuz dengesini o kadar guzel oturtmus ki pedal gorse durmadan ceviricek :) Yetenegi var belli ki:) Ilk asama olarak faydali bir bisikletmis :) paylasim icin tesekkurler

Sagolun yorumlar icin. Koltuk altlarim kabardi.. :)
Reis'in bisiklet spor delisi olma ihtimali cok yuksek.. (Annesi duymasin, benim haftada 10-15 saat antrenman yapdigima yeteri kadar kiziyor)
Reis'i bazen buyuk alis veris magazalara goturuyoruz (Carrefour gibi)
Cok yogun olmadigi zamanlarda Reis'in bisikletini aliyoruz.
Tabi magazanin yerleri kaymak gibi.. Reis resmen ucuyor.. ayaklarini basmadan virajlar donuyor. Tabi ben pesinden kosmak zorunda kaliyorum...
Bisikletin bir suru ozellikleri var. En bastaki bence, 4 kilo agirligi.. Hafif olmasi buyuk avantaj. Genelde cocuk bisikletler cok agir oluyor. Kontrol etmesi, durdurmasi zor oluyor. Devrilince yada dusunce, cocugu eziyor..

ilk videodaki müzik çok sevimli ya bayıldım çocuklar en az müzik kadar sevimli zaten maşallah

abi ne diim bayıldım.allah analı babalı büyütsün.ha bu arada bunu bi mtb ci yap sen en iisi inan müthiş olur veya tam bi dh biker'ı:)
abi gerçekten şu videolara bi nazar boncuğu ekle.
amerikaya saygılar sevgiler

@elman_temel
Merhaba Bursali! Haklisin eklemeliyim.. Bursadaki Sabri'yi taniyormusun? Belediyespor'da bisikletcilerle ilgileniyor..

Maşallah nazar değmesin .. Ben 3 yasında kosamıyodum bile sanırım :) maşallah maşallah

abi bende sandım ki gerçekten pedal çeviriyor bisikleti sürüyor sandım görüntü karşısında şok oldum valla ne diyim yinede o yaşta kolay değil tabi paylaşım için teşekkür ederim...

http://www.cs.umd.edu/~nfa/Pictures/Alperen/nazar.jpg

http://www.cs.umd.edu/~nfa/Pictures/Alperen/nazar.jpg

Back