3 Nisan 2005 Kabataş - Sarıyer Boğaz turu

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
Gezimizi sağmak yağış dışında kesinlikle yapmalıyız arkadaşlar, hava parçalı bulutlu görünüyor.
ayrıca katılımcılarda itiraz etmezse ortaköyde bir etkinliğe kısa bir zaman dilimindede olsa destek vermek istiyoruz.Pazar sabah 10:00 da görüşmek dileği ile sevgi ve saygılarımızla

Scudo

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811

Ortaköyde nasıl bir etkinlik düzenlenecek?
Bilgilendirirseniz seviniriz.

Pazar görüşmek dileğiyle...
:)

Kani

Üye
Tepki
12
şimdi kaç kişi olduk ben anlamadım her kafadan çeşitli sesler geldi net bir fikir edinemedik..herkeste msn varsa oradan görüşelim plan yapalım arkadaşlar.. bakın ben taa yalovadan geleceğim.. msn adresim..
kani_yasar@hotmail.com

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
sen burda kaç kişi olduğumuza bakma geçen seferki gibi gene bayağı kalabalık olacağımızı tahmin ediyoruz parkurun güzelliği nedeniyle 50 kişiyi bulacağımızı ümit ediyorum..
bu arada hasan abi kusura bakma tepki fazla oldu 1az biliyorum eminimki gelemesen bile bizim adımıza memnun olursun...

"Bol pedallı günler"

Kani

Üye
Tepki
12
pazara ciddi hava cok kötü diyorlar bende c.tesine kadar bekleme kararı aldım.ama inşallah hava yağmazsa geleceğim.herkeze bol bedallı günler..

Kani

Üye
Tepki
12
05.50 de vapura bineceğim ama sirkeciye mi direk kabataşamı gidiyor bakmadım bile şimdi bakacagm sirkeciye giderse yetişemem sanıyorum.

Tepki
0
biz 3 kısı gelmek istiyoruz ama iki kişide kask yok illakı greklımı yoksa olmasada olurmu
bi de ogun yagas olsada gezi yapilicakmi???

gokkor

Üye
Tepki
4
Kani, dert etme abicim, yetisirsin, yetisemezsen de konusuruz telefonda biraz hisi pedallar katilirsin aramiza. Bu arada turun ertelenmesi, baska gune alinmasi filan gibi konularda cok esnek olamiyoruz galiba arkadaslar. Turu BSD duzenledigi icin tel bilgilendirme yontemi internet degil. Aramizda cogu zaman hic internete girmeyen insanlar da oluyor. Dolayisi ile cok elzem durumlar haricinde tur iptali zaman degisikligi kolay olmuyor. (Bazilari bisikletcilerden, arkadaslardan vs duyup geliyor). Murat abi (Murat SUYABATMAZ, BSD Genel Sekreteri) yada dernekten yetkili baska biri (yine Murat abi :p ) iptal etmez ise bulusulacak yani.

Katilimci sayisina gelince, gecen (iki hafta once) yapilan etkinlige 45 kisi katildi. Ustelik o zaman havanin yagisli olmasi bekleniyordu. Dolayisi ile bu etkinlige cok daha fazla kisinin katilacagina eminim.

Aradaki etkinlige gelince, cevreci insanlar olarak arada kucuk bir etkinlige destek verecegiz. Sualti Temizlik ve Bilinclendirme hareketinin etkinliginde insanlar Ortakoy'de denize dalip sualtindan bir kac cuval cop cikararak cevre ve sualti kirliligine dikkat cekecekler. Birler de yolumuzun uzerinde olan burada sanirim durup etkinlige destegimizi gosterecegiz. (Detaylari tam bilmiyorum, ama genel olarak boyle birseyler) Bu da bu haftaki etkinlige katilmak icin baska bir sebep. (Kani, en kotu ihtimal ile bizi burada yakalarsin abicim, olmadi cepten beni ara bir sekilde bulusuruz)

Evet, dedigim gibi ben acikogretim sinavini ekip geliyorum (yasasin butunlemeler :D ). Bu tur etkinlikler ozellikle bizlerin de var oldugunu, insanlarin Istanbul'da ve Turkiye'de bisiklete bindigini, bisiklet yollarinin gerekli oldugunu, bisikletin bir ulasim araci oldugunu gostermenin en etkili yolu.

Haydi bisikletliler yollara!

roadworms

Üye
Tepki
58
Ben yağmur olsada olmasada kesin geliyorum.Pazar görüşmek üzere.Saygılar...

BSD-Murat

Aktif Üye
Tepki
334
3 nisan turumuz gece yağmur yağmasına sabah kapalı ve soğuk olmasına rağmen 15 kadar bisiklet sever arkadaşımızın katılımı ile gerçekleşmiştir.
Katılan tüm arkadaşlara BSD olarak teşekkür ederiz.
http://www.bisikletdunyasi.net/test/resimler/20050403204757.jpg

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
Asıl biz teşekkür ederiz Murat bey size yaptığınız katkılardan ve bu geziyi düzenlediğinizden dolayı...
Gerçekten keyifli ve güzel 1 geziydi...
özellikle yediğimiz böreklerin tadı ağızımızda kaldı..
Diğer katılımcılara da çok teşekkürler (gelemeyenlere de geçmiş olsun)
Yeni gezilerde görüşmek üzere

"Bol Pedallı Günler"

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
eee arkadaşlar (foto çekenler) hani gezi fotoları

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Herkese merhaba,
Bu gezinin resimleri daha önce yayınlandı,fakat teknik bir arızadan dolayı silinmiş.Tekrar yükledim.İyi seyirler....
Resimler Mert arkadaşımız tarafından çekilmiştir...

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
son fotolar da görüntüler çok net diil ama çok teşekkürler mert arkadaşımıza bu güsel anı ölümsüzleştirdiği için ayrıca sende saol behçet abi tekrardan yayınladığın için