3 Model arasında karar veremedim yardım lütfen

Scudo

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Arda Şahbaz

Diyorsunuz ki arkadaşlarla gezeceğim pro olarak kullanmayacağım eğer böyleyse disk frene verdiğiniz paraya değmez zaten arkadaşla gezerken de düz yolda falan disk frene gerek yok ki V frende işini rahat rahat görür:in:

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
Arda, bak kardeş 711 d dede mekanik disk var mekanik disk sakın alma 711 d alacağına 741 V al gerçekten bak dikkate al bu dediğimi 711 D alıp memnun kalmayan birçok kişi var çevremde yapma bu hatayı 711 d ye vereceğin parayı 741 V ye ver.

Tepki
0
V fren çok bakım istiyo bende sıkıldım şuanki bisikleti yaptıralı 2 hafta oldu teller değişti ama yine frenler tutmuyo. Bi kaç yerde daha okumuştum mekanik fren iyi değilmiş gerçekten. Peki hidrolik disk freni olan bisiklet önerebilir misin?

Abdullah Güngör

Daimi Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
@Arda Şahbaz

Senin kullandığın bisiklet sanırım eski ve dandik bi şey. O tür bisikletlerde sorun hiç bitmez, hergün bi yerinden sorun çıkarır. V fren aslında en az sorun çıkaran, en az masraflı olan ve en hafifidir. Hiç düşünmeden gidip 741v yi gönül rahatlığıyla alabilirsin. Sakın gidip de 711d falan alma. İlla disk alacaksan kaliteli bir hidrolik diskli bir bisiklet almalısın. Bu da sana en az 1000 lira gibi bir paraya patlar. Bosver disk freni git 741v yi al, üstüne de baredine pabuç tak eminim diskten iyi olacaktır:in:

Tepki
0
bende beldeyama traveller diye amele bişey var zaten :D ama benim ön lastiğin hep akordu bozuluyo sonrada V frenden dolayı hız kesiyo 741 V dayanıklımıdır o konuda?

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
741 her konu da dayanıklıdır da ön lastik akorduyla V frenin hız kesmesinden kastınız nedir malum sonuçta fren hız kesmek için var :D

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
Ön jantın akordunu yapmanız gerekir o zaman düzelir jant tabi çok eğilmemişse çok eğilmiş olsaydı süremezdiniz zaten :D 711 kullandım dayanıklı gayet 741 in de daha dayanıklı olacağını düşünüyorum.

Abdullah Güngör

Daimi Üye
Tepki
33
Bisiklet
Kron
@Arda Şahbaz

Bianchiden uzak dur, konuşmaya bile değmez. Taa eskilerden beri insanları sömürüyo, sırf bianchi diye insanlardan fazla fazla para alıyolar.

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Emre arkadaşımın da dediği gibi 711-d alacağına 741-V almalısın. 711 deki diskler mekanik. V breakta senin işini görür. Bence SD-741. :)