3 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

sebevi

Üye
Tepki
68
İsim
sebevi kasım eryıldırım
Bisiklet
Trek
@ozdenmir ben de geçen sene aramıştım orayı ara sokaklardan falan geçip deli olmuştum.

Scudo
Tepki
15
İsim
Lejyoner
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben yarın almaya giderim topkapı Spor AŞ ye artık almasakda bi şey olmuyor gerci bitişte extra bişeyler veriyorlar numarayı kaybetmeyin cebe koyun gitsin :D

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
Bisikletle gelicemde 7-9 arasi orda olmazsak noluyor,giremiyor muyuz alana ? Bir de taksimdeki bulusma yeri neresiydi?

sebevi

Üye
Tepki
68
İsim
sebevi kasım eryıldırım
Bisiklet
Trek
@EmreDurmaz

Ben yarın sabah gideceğim oraya. Bütün bu soruları sorarım. Aldığım cevapları buraya yazarım...

• Beğen
Tepkiler: EmreDurmaz

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
Spor A.Ş. den numara alan arkadaslara bir sey sormak istiyorum. Numara verirken size ne sordular ya da istediler? Bir baskasi benim yerime gidip benim adima numarami alabilir mi? internet kaydim var

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
Gunaydin millet,
Spor A.Ş. den numara alan(onceki yarislarda) ya da bilen arkadaslara bir sey sormak istiyorum. Numara verirken size ne sordular ya da istediler? Bir baskasi benim yerime gidip benim adima numarami alabilir mi? internet kaydim var

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@Furkan Candan
Selam ben Orhangazi Mahallesinden gideceğim ama kafamda evden Kartal Metro'ya pedallamak, oradan Kadıköy'den çıkıp Üsküdar'a pedallamak var.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@EmreDurmaz sizin yerinize gidecek kişiye kimlik fotokopinizi vermeniz yeterlidir. Kimlik fotokopisini bırakmak gerekmiyor. Fakat fotokopinin üzerine her ihtimale karşı her iki yüzün üzerine de gelecek şekilde bisiklet turu göğüs numaralarını almak için verildiğini, başka işlemlerde kullanılamayacağını yazmanız güvenliğiniz açısından gereklidir.

• Beğen
Tepkiler: EmreDurmaz

Zodiac.

Bisiklet Ve Özgürlük
Tepki
13
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
@Sabri YILDIRIM

Bende aynı şekilde Kartal Metroyu kullanmayı düşünüyorum ama Tuzladan Yola çıkarak :) Kayıtta Kadıköy seçtim ama toplanma saatiyle etkinlik saati arasında çok fark varsa direk gidicem.

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaslar bugün açık dimi spor aş 1 mayıstan dolayi kapida kalmayalim

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
başladı bile yarış

bakalım kevandiş kazandı diyecekmi yine spiker :D

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar spor aş bugün kapalı mı. Kapalı diyorlar. hani 1-2 mayıs numaralar dağıtılacaktı

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bakırköy toplanma yeri özgürlük meydanı dimi? sonkez sorayım da. daha numarayı da alacam gerçi orada da sorarım

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
ahmet birinci yalnız ana gruptan koptular öndekı 4 lu gurubun önünde ahmet yalnız tam önlerinden paralel yasak olmasına rağmen polislerin yolu kesmemeleri sayesinde beton kamyonu geçti 10 metre onlerınden...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@EmreDurmaz Başkası sizin numaranızı alabilir sıkıntı yok. Bugün öyle bir talebim olmamasına rağmen katılan arkadaşlarınız varsa onlarında numaralarını verelim size dedi ilgilenen hanımefendi, ben yok dedim. Kimlik de istemedi ben kimlik uzatınca eh madem verdiniz bakalım dedi, rahat yani.

sebevi

Üye
Tepki
68
İsim
sebevi kasım eryıldırım
Bisiklet
Trek
ben bugün giderim demiştim ama Federer'in maçına gittim. onun da uzatacağı tuttu. yarın öğleden sonra artık. giden arkadaşlar başlangıç noktasında kaçta olmak gerekiyormuş?

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
@Kahveci Tesekkur ederim. Peki pazar 7de taksim toplanma alaninda olmakla 9da olmak arasinda bir fark yok di mi? Onlar gectikten bir sure sonra arkalarindan bisikletle ayni yoldan bogaz yoluna devam edicez bizlerde yanlis bilmiyorum umarim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Taksim'den otobüs kalkış saatini öğrenmeniz lazım, ben Taksim için 7:30 kalkış diye hatırlıyorum ama yanlış olabilir. Bu bilgiyi nerden edindiğimi de hatırlamıyorum açıkçası. :)

@EmreDurmaz

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
@Kahveci Bisikletle katilicam ama otobusle işim olmicaktir:)

Taksim toplanma noktasina bisikletle gidicek olan var mi? Kacta Taksim'de olsak yeterli olur acaba cok erken gidip sap gibi beklemek istemiyorum

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Verdikleri kağıt numarayı tam salcano yazısını kapatacak şekilde tişörte iğneledim.
Çok adiyim :)
Aslında evdeki bisikletlerden biri salcano memnunuz da ama meridada salcano reklamı yapmak olmazdı :D