3. gün: Eflani-Safranbolu-Konarı-Karabük (Orta Karadeniz’den Batı Karadeniz’e)

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@aydin
Çok teşekkür ederim… Gençlere ayak uydurmağa çalışıyoruz…

@Necati Bilgen
Necati Abi, senin biran önce iyileşmeni bekliyoruz… Ayrıca, artık evden çıkıp camiye, hatta bu yazıları yazmak için bir internet cafe’ye bile gittiğini biliyorum… Çok yakında antrenmanlara başlayacağını bilmek bizleri sevindiriyor… Tekrar geçmiş olsun… Görüşebilmek dileğiyle…

@Ziya Yurdakul
Safranbolu, Konarı ve Karabük çevresinde pedal basmak gerçekten büyük keyifti… Umarım tekrar yolumuz buralara düşer, bu kez sizinle de tanışırız… Çok teşekkürler…

@Kemal Faruk Doğan
Evet Faruk, gerçekten güzel bir gündü… Bu arada Tuncer’in Yenice Ormanları Doğa Yürüyüş ve Bisiklet Parkurlarının Açılış Programı için daveti var… Çok gelmek istiyorum ama, galiba gerçekleşemiyecek…

@Kemal Faruk Doğan

Soframıza diyecek yoktu gerçekten… Ramazan’ın mutfak kültürü ise harika… Bu konuda benim kabiliyetim, bulaşık yıkamaktan öteye gidemiyor… Orada sizlerin olması, o gece beni bu görevden kurtarmış oldu…

@gokhan erdogan

Gökhan çok teşekkür ederim… Eflani küçük ama, şirin ve güzel bir yer… İnsanları da çok sıcak… Konuştuğumuz hemen herkesten yakın ilgi gördük… Yemeklerini ise ne yazık ki, tadamadık… Çünkü Eflani’ye geldiğimiz akşam, yemeğimizi kaldığımız otelin mutfağında, Ramazan hazırladı… Sabahı da, yine otelin mutfağında demlediğimiz çayla birlikte bakkaldan aldığımız kahvaltılıklarla kurtarmış olduk… Teşekkürler... Görüşebilmek dileğiyle…

@kayhan1907

Kayhan Bey merhaba…
Çok teşekkürler… Geçtiğimiz günlerde yine Ramazan’la birlikte gerçekleştirdiğimiz Çanakkale-Çan-Balya-Bergama-İzmir turumuz aslında, Balya’dan sonra Balıkesir’e, ardından Bigadiç-Sındırgı-Soma-Kırkağaç-Bergama-üzerinden İzmir olarak düzenlenmişti… Ama günümüz yetmediği için, Balya’dan sonra İvrindi üzerinden direk Bergama’ya geçmiş olduk… Bir ara, yolu Balıkesir’den geçirip, Akhisar üzerinden Soma yönüne dönerek Bergama’ya geçmeyi düşündük ama, yol bir gün daha uzayacaktı… Bu sefer de Bayrama denk geldiğinden dönüş için otobüslerde yer bulamadık… Kısacası, Balıkesir’den geçmeye, yani Ramazan’ın sizi telefonla aramasına sadece 30 km mesafe kalmıştı… Artık bir başka sefere… Görüşebilmek umuduyla, tekrar teşekkürler…

@Serkan Taşdelen

Serkan, çok teşekkür ederim… Ben de, senin birbiri ardına gelen tur yazılarını büyük keyifle okuyorum… Hatta bazen yetişemiyorum bile… Umarım yollarda tekrar birlikte oluruz… Tekrar teşekkürler…

@ibrahim Kızılkaya

İbrahim Bey çok teşekkürler… Bu arada Necati Bey’in yavaş yavaş iyileşmesini sevinerek izliyorum… Zaten evde trainer yardımıyla antremanlara başlamış bile… Bisiklete olan sevgisi bu konuda onu çok gayretli yapıyor…
İbrahim Bey GPA’da görüşemiyeceğiz ama, yollarda bir gün karşılacağımızı umarak tekrar teşekkür ediyorum…

@m.varolfb
Çok teşekkürler…

Scudo

Kemal Faruk Doğan

Daimi Üye
Tepki
360
@Süleyman Şatır

Açılışta olmasak bile başka zaman sizinle tekrar buluşmak isterim Süleyman abi :)

Sofraya gelince Ramazan abi herkesi gölgede bıraktı :) Ben sadece patates kızarttım. :) Çayı kim demledi hatırlamıyorum ama :D Bisiklet dostluğu ayrı birşey:cool: anlamış oldum

Selamlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bir selalmazlı olarak fotoları görünce tekrar içim gitti . şu liseyi karabükemi aldırsam ne yapsam =)

ugurcuum

Aktif Üye
Tepki
435
Harika bir gezi ve Muhteşem fotoğraflar.. Anlatımınız için ayrıca teşekkür ederim.. Ayaklarınız dert görmesin.. Harikasınız..Paylaşım için teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Şatır

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Süleyman Abi Evliya Çelebi gibi adamsın :) hiç yerinde durmuyorsun ve ne güzel ki bizlere gittiğin yerlerden haber verip ülkemizin güzel yanlarının da az da olsa hala kaldığını gösteriyorsun.
Ayağına eline sağlık abi.Yakın arkadaşım Emrah'ı da sayende görmüş oldum.
Nice güzel anılı turlara.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@tuncer bayık
Ben de teşekkür ederim Tuncer… Umarım tekrar bir gezide birlikte oluruz… Ayrıca yolun İstanbul’a düşerse muhakkak haberim olsun…

@ugurcuum
Çok teşekkürler…

@Fatih Buzgan
Fatih merhaba…
Güzel yorumların için çok teşekkürler… Emrah’la o gün Safranbolu’da tanıştık… Bizi çok iyi ağırladılar… Safranbolu, Konarı ve Karabük’te güzel bir gün geçirmiş olduk… Tekrar teşekkürler… Görüşebilmek dileğiyle…

• Beğen
Tepkiler: Kemal Faruk Doğan

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
Süleyman ve Ramazan bey.. Herşey harika. Daim olan güler yüzünüz manzaralardan'da harika. Sizinle birlikte Safranbolu'dan tekrar geçmiş oldum. Sonsuz teşekkürler...

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@İbrahim Yurtseven
İbrahim Bey merhaba...
Safranbolu'yu gezerken, Konarı'ya doğru giderken hep kulaklarınızı çınlattık... Sizin de aynı yerlerden geçtiğinizi yazılarınızdan okumuştum... Keşke karşılaşabilseydik... Görüşebilmek dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Yurtseven

Gökhan Akıncı

Daimi Üye
Tepki
68
Süleyman abi
Ben Karabük Eflaniliyim eflaniyi bisikletforum sayfasında görmek beni çok gurulandırdı sizlere teşekkür ederim keşke bende orda olsaydım ama bu yaz kesin gidicem eflaniye üstelik bisikletimide götürücem.Size tekrar teşekkür ederim.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
@Gökhan Akıncı
Gökhan merhaba...
Keşke Eflani'de karşılaşabilseydik... Eflani ve o coğrafyayı görmeyi hep merak ederdim... Bu yüzden Eflani'yi de rotamıza dahil etmiştik... Eflani-Pınarbaşı-Ulus-Eflani de bana güzel bir parkur gibi görünüyor... Görüşmek dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Akıncı