2o12 SALCANO KATALOGU

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
beyler ben uzun zamandır yol bisikleti almayı planlayan fakat bunun için çok büyük paralar harcayarak sonunda hayal kırıklığına uğramak riskini göze alamayan temkinli bir adam olarak salcano kataloğunda sora donanımlı şu kırmızı renklere sahip xrs 850 modelini beğendim fakat bu bisikletin kadro geometrisinin daha üst donanıma sahip yol bisikletlerinden faklı olduğunu gördüm yani onlar gibi üst boru düz değil tıpkı bir mtb de olduğu gibi eğimli ..şimdi şunu merak ediyorum bu model neden eğimli üst boruya sahip bunun performansa etkisi nedir daha çok konfor düşünülerek mi böyle bir geometri tercih edilmiş bu bisiklet yeni başlayan birinin beklentilerini karşılar mı? tecrübeli ve bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum .

Scudo
Tepki
27
emir bey o modeli almanızı tavsiye etmem çünkü o modelin kadrosuyla hemen hemen aynısını biz takımda başlangıç seviyesi olan arkadaşlara veriyoruz ve bende kullandım ancak performans olarak iyi diyemem.yol bisikleti zevki vermiyor ve zannedersem fiyatı'da 800 ile 1000 TL arasında değişir yani biraz daha fazla verip iyisini alın derim.

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
@emir yakup bulut

Bu seneki modelin kadrosunu niye böyle yapmışlar anlam veremedim :rolleyes: . kadro aynı mtb kadrosu gibi. Bakınca bana 46 cm gibi geldi :D , ben de geçen sene xrs800 sora aldım ama 52 kadro. :)

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
cevabınız için teşekkür ederim peki bu 2012 modeller arasında yeni başlayan birinin beklentilerini karşılayacak ve hevesini kursağında bırakmayacak en uygun fiyatlı yol bisikleti modeli hangisidir acaba?

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
@emir yakup bulut

Bu modeller arasında yeni başlayanler için en uygun model: Xrs030 apex veya xrs030 tiagra ihtayacınızı fazlasıyla karşılar.Aslında xrs800 sora da karşılar ama bu seneki kadro boyu resimlerde çok küçük gözüküyor.

Tepki
6
Bisiklet
Salcano
salcanolar arasında donanımlar full setlerden çok toplama parçalara (uyarlama) vitesler ise bi kademe üst (yeni) donanımlar taşınmış. fiyatlar konusund ayüksek oalcak beklentisi var..

modellerin içinde orta üst -deore ve SLX ve X5-X7 donanımlı bisikletlerin fiyatları hakkında deneyimli arkadaşlar bi tahmin yapabilrlermi acaba lütfen..?

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aralarda gereksiz gördüğüm modeller var ama genel olarak süper.

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
arkadaşlar salcanonun 20 ocaktan itibaren bayilerde satılmaya başlanacağını öğrendim peki fiyatlar ne zaman açıklanacak?

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hamza Hakkı

Biliyorsan söyleyebilir misin? :)

• Beğen
Tepkiler: observer

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
@Doğukan Yıldız

Bayiye bugün gidecektim ama biraz uzak olduğu için gidemedim.:( Yarın giderim büyük ihtimal. Merak ettiğiniz model varsa onlarında fiyatını sorabilirm.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Hamza Hakkı

Kaptan astro 210 v ile astro 240 srv'nin fiyatlarını öğrenebilirmisin.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hamza Hakkı

NG 020 SLX ve x7 lütfen.

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar bayiden yeni geliyorum net fiyat verilmemiş fakat eski modellerin üstüne %30 (dolardan dolayı) zam gelir dedi. Mesela geçen sene 1.000 tl olan XRS 800SORA bu sene 1330-1350 tl , 485 tl olan CITY SPORT 21 VR 730 tl gibi bir rakama gelmesini bekliyolar. Tabi (+-)%5 oynar. Geçen seneki fiyatların üstüne %30 ekleyip bu seneki fiyatları yaklaşık olarak tahmin edebiliriz.