2Alternatif Şile Giresun / Görele / Sinop / Görele. Hayde memlekete.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam Arkadaşlar Önceki açtığım başlıgı iptal ederek buradan yeni yazım ilen sizlerleyim
Özetlemek olursa Memlekete giderken araba değil bisikletle gitmeyi ve memleketimi ve o güzelligi göstermek , tanıtmak amaçlı yollardayım..

Mesafe Şileden 970 küsür Sinoptan 450 küsür.. Şimdi Eğer imkanımız olurda zamanda müsait olursa Şileden gitmeyi planlıyoruz Eğerki olmazda Sinoptan Samsun Ordu Bulancak Giresun son durak olarak Görelede'de turu sonlandırmayı planlıyoruz..
Dileyen devam da edebilir.
Bu tur'da bisikletliler Derneği başkanı .
Murat Suyabatmaz bize destek verecegini acıkladı. ve bize yakın olan üye derneklerin destekleri bizimle olacak..
Yerel bisiklet camiası ve dostlarımda bizlerle..
Şuanlık zaman birimi olarak Temmuz , veya Ağustos ayını hedef alıyoruz ama bahar ayı cıkışı veya ortasındada olabilir.
O karadenizin mavisini ve yeşili için bir kez daha...
Hayde memlekete diyorum..

Katılmak isteyen arkadaşlar lütfen iletişime geçsinler.
Katılımcılar..
Memleket: '' İkamet
Serkan Namazcı : Giresun / Görele : Kocaeli / Darıca.
Mehmet Alper Çındık :Giresun / Görele : Görele
Tayfun Topcu : Giresun / Görele / :Görele

Scudo

FatihBALTA

Daimi Üye
Tepki
190
Yolun açık olsun Serkan Kardeşim.Düşüncen güzel.Karadenizin eşsiz doğa manzarasıyla yolculuk yapmak gibisi yoktur heralde:):)Belki fırsat olabilirse bende katılmak isterim ama şimdiden bişey diyemeyeceğim:):)

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi aştın kendini :D
Allah kolaylık versin abi iyi geziler güzel turlar.Birde ayder olsaydı off off :).
Tur ne zaman birde ? :D
Benim ya okulum yada dershanem illaki olacak ama bakalım.Sınava hazırlık dönemindeyim hazırlığı bir bitireyim canına okuyacağım yolların ağlatacağım yolları :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eğerki temelli gidersem ki memlekete Ayder , kümbet , Sisdağı , Görele Rize , Görele Samsun turlarını sene içerisinde kısmet olursa gerçekleştirmek istiyorum..

Görele mtb.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@SerkanNamazcı

Göreleden.

(link)

Burası benim köyüm yaşadıgım yer.

o tepelere kaç kere cıkıp şehir'e bisikletle indigimi onun verdigi zevk'i ben bilirim..

• Beğen
Tepkiler: blaxisss

blaxisss

Aktif Üye
Tepki
227
Çok güzel bi tur olacağı kesin.
Ama daha kolay ve rahat bi tur olması için rüzgarı da unutmamak lazım. Yazları güzel havalarda rüzgar doğudan batıya eser. o istikamette rüzgar kafadan vuracak size, biraz zorlar ama değer. Bekliyorum turunuzu, dikkat edin araba çarpmasın, benim sonumu biliyosun :)

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Agustos ayında Ramazzan başladıgından dolayı temmuz yada Eylül ayları olabilir.
Sinop - Giresun / Görele ..

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
kesin bir tarih yazabilirseniz işyerinden haftalık iznimizi ona göre alabiliriz.
haziran başı ya da ortası olabilir mi?
bir haftalığına katılmak mümkün olabilir mi? yani belli bir yerden otobüsle geri dönebilmek mumkun olur mu

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
bu tür turları mutlaka planlayarak yapın. Rota, zaman gibi konuları net olarak ortaya koyun. Aksi taktirde katılmak isteyenler planlamalarını yapamayacaklarından katılamazlar.
Ben turlarımı yıl içinde planlıyorum. Örneğin Haziran ortasında İstanbul- Antalya- Mersin turu yapacağım. Haritalarını, günlük yapacağım mesafeyi, nerede konaklayacağımı şimdiden hazırladım. Ağustosta ise Ayder turum var ve onunda bütün hazırlıkları, planlamaları bitmiş durumda sadece katılmak isteyen arkadaşların izin durumu belli olmadığı için Ağustos ayı içinde veya en geç bayramda diye planladım.
Sponsor gibi konulara fazla bel bağlamayın. Konaklamak ve yemek için gerekli malzemelerinizi temin edip çıkın yola. Nasılsa pedallar dönmeye başlayınca bir şekilde hedefe ulaşılıyor. Başarılar dilerim.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tarih belirsiz olduğundan kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum büyük ihtimallede samsundan tek cıkacağım 262km . .2günde sahil turunu bitirmek istiyorum.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@SerkanNamazcı
evet turun başlamasına tam 37gün kaldı bisiletimin fren ve spd kısmını cözdüğüm zaman tamamdır bu iş.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ali kıran

Hayır 270 km 1 günde tamamlamak istiyorum fakat Ekim ayına uzicak galiba.

Belirsiz bir az... bisikleti topluyorum bakalım ilerleyen zamanlarda bilgilendirme olacak teşekkürler.

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Biz 2 kişi 2 saatte tek bisikletle(Bisan roadstar)40 50 km yol yaptık...bisikletin göbeğinden ses geliyor,arka jantta 8 tel eksik,frenlerinin hiç biri tutmuyor,akord ayarları bozuk bisiklet sağa sola kayıyor(Aslında Samsuna gidecektik ama dönme saatimiz akşamı bulacağı için Çarşambayı seçtik)...terme çarşamba terme yaptık..Bir anlık Gazla gittik:)..o an elimizde düzgün 2 bisiklet olsa rahat 200 250 km giderdik Samsun Ordu yolu dümdüz,insan hiç yorulmuyor ama manzara yok adamın canı sıkılıyor.Sinop Paso rampa Allah kolaylık versin...

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti