29er MTB önerisi

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
@kaju1977
Hayirli olsun. Bircok insan dagda kullanacagim diye mtb alip sonra surekli asfaltta kullandigini farkediyor ve pisman olabiliyor. Ben de dahil.

Kilometre saati olarak decathlondan b'twin count 8 kablosuz sayac alabilirsiniz. İki aydir kullaniyorum, memnunum. Selesine bir sure sonra alisirsiniz, uzun mesafeler bindikce sele rahat gelmeye baslar. Direkt degistirip masrafa girmeyin.

• Beğen
Tepkiler: kaju1977
Scudo

kaju1977

Üye
Tepki
1
İsim
ahmet
@ismail.yüksel
sağolasın İsmail. gerçekten dağda kullanmak için aldık pişman olacağımı zannetmiyorum.. ayrıca motor kullanıcısıyım yol yapacağımda ona binerim diye düşünüyorum.. dediğin gibi sele vs. biraz binip kafama göre sizden gelen tavsiyelerle düzenlemeler yapıcam. kilometresaatine gelince kafam baya karıştı onlara bakıyordum b'twin count 8 inceledim kablosuz mesafesinde sıkıntı yaşayanları okudum seninkinde durum nasıl. birde bu sayaçlarda pil bittiğinde sıfırlama oluyormuş bundada öylemiki. eğer bu böyleyse benim için problem..

ismail.yüksel

Forum Demirbaşı
Tepki
276
@kaju1977
Kullanim klavuzunda sensor ile saat arasinda 60 cm den uzak mesafe olmasin deniyor. Ben de hicbir sorun olusmadi. Pil bitince sifirlama kismina birsey diyemem cunku pil bitmedi. Sifirlasa dahi cihaz sifirlaninca toplam km yi manuel girmenizi istiyor. Yani eski toplam kilometrenizi manuel girebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: kaju1977

tayfun52

Üye
Tepki
420
İsim
Tayfun
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
konuyu hortlatayım :) bana 1500-2000 tl arası önerebileceğiniz mtb var mı? mümkünse scott ve sedona kullanıcıları öneride bulunabilir mi? o markalar var şuan aklımda

Tepki
1
İsim
Ekin
Bisiklet
Bianchi
Merhaba;
Boyum 1.76 m
Bacak boyum 92 cm
1500-2000 tl arası bisiklet almak istiyorum
Aradığım özellikler;
-29" jant
-hidrolik disk
-gidondon kilitli maşa
-shimona deore (27-30) vites
-Aliminyum kadro
Şimdiden teşekkür ederim

alaburus

Üye
Tepki
2
merhaba arkadaşlar, ben bugun whistle miwok 1524 aldim 1.400 tl e çok hoşuma gitti, ilk bisikletim pek bilgim yok kadro ve renkleri sizce iyi bir model mi seçtim?

tayfun52

Üye
Tepki
420
İsim
Tayfun
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hayırlı olsun güle güle kullanın. başlangıç için iyi bir bisiklet en önemlisi sizin alırken içinize sinmesi ve beğenmeniz. tip olarak da albenisi var