" 29 Mayıs " Garipçe Köyü...Rampa,Balık Ekşııın (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine Keyifli bir Gezi olmasi........dileklerim ile

Bu Gezimiz Sariyer'in sirin balikçı koyu Garipce,eminim bu muhteşem manzara ve koyun guzelligi,balik ve deniz ürünlerinin şaheserligi,bolluğu nefesinizi kesiceeek...

(link)

Etkinlik Tarihi : 29 Mayıs Pazar

Bulusma Saati : A.Y 09:00 - AV:Y 09:30

Vapur Kalkis : Kadikoy - Besiktas 09:15

Bulusma Yeri : A.Y Kadikoy - Besiktas vapur iskelesi - AV.Y Barbaros Hayrettin Pasa Heykeli

Parkur : Besiktas - Garipçe Köyü

Hareket Saati : 10:00

Sürüş Hızı : Yardımlaşma,dayanışma ve Grup Disiplini içinde pedal basılacaktır.

Program : Besiktas'da bulusarak Sariyer'e dogru pedal basarak,azzz 1 mola sonrasi,Rumeli Feneri yolunu takiben 6 km sonra Garipce Koyu yol ayrimindan giriyoruz.Keyifli asfalt yoldan,bogazin Karadeniz girisine hakim manzarasi,temiz havasi,taze baliklari ve Antik kaleleri ile huzur bulacagimiz Garipce Koyu'ne ulasiyoruzzz.Burada molamizi vererek once arzu edenlerle baliklariii,midyelerii yada herkesin tercihine göre luuuplettik:D den sonraa ayni istikametten geri pedal basiiiyoruzzz:winkenlux

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan........................Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize beklerizz;) ..........sevgilerrr

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ... KASK hayati ve mecburidir..KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz.( yagmurluk,ic lastik...ön ve arka aydınlatıcılar vss ) yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir..Ayrica bisiklet kiralama imkanimiz da bulunmaktadir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Garipçe Köyü Gezimiz aileme ait sağlık problemleri nedeni ile ERTELENMİŞTİR !

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Selçuk Uygun

Sağol Selçuk abi !

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)