Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

25 Haziran ODTÜ Gezisi

Tepki
17
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ankara'lı arkadaşlar pazar sabah 9'da ODTÜ de gezmeye çıkmayı düşünüyorum. İlgilenenler olursa sabah 9'da Sunshine yakınlarında bekliycem. Gece 24'e kadar bilgisayar başındayım eğer cevap atan olursa güzergah ayrıntısına gireriz. Yoksa Yalıncakta çeşmeye vs. gideriz içerde biraz tur atar 12'de geri döneriz.

Hepinize bol bisikletli günler...

Scudo
abicim görüyosun benden başka kimseden sana hayır yok...yaa işte bana da bi bisiklet alsaydın sana ne güzel eşlik ederdim.artık ne diyeyim, anla artık al bana da bi bisiklet gidelim beraber kardeş-kardeş nereye istersen:)hem böyle forumda yazmana da gerek kalmaz yan odaya gelip haber verirsin ben de sana hemen cevabımı veririm:)12 lere kadar bilg başında beklemene de gerek kalmasss. eheeheehe

Üzülme arkadaşım Ankara'da olsam sana eşlik ederdim. Ama birazcık uzağım. Yok yok çok uzağım. Bende tek başıma takılıyorum buralarda. Onun için seni anlıyorum. Yarın sen yalnız takıl ilerleyen haftalarda grup olurşturursun Ankara'da. Ben 1 sene oldu hala grup kuramadım. Onun için yalnız takılmaya devam.
Sevgiler....

Sanırım dediğin gibi tek başıma takılcam yarın, ama bundan sonra 2-3 gün önceden mesaj atarsam yakınlardan katılacak insanlar olur sanırım.
Yine de bu saatten sonra bu mesajı okuyacak arkadaşlardan benimle gezmek isteyenler olursa ben saat 9'da SunShine yanındaki banklarda bekliyor olacağım.
Hepinize iyi eğlenceler...

Tek olur musun dostum? daha kimler kimler var ama bir türlü organize olamadık. En yakın zamanda güzel organizayonlarda birlikte olma dileklerimle...

odtülü arkadaşlara yeni mezun odtülü olarak selam lar kolay gelsin iyi eğlenceler

Back