24 mayıs -ömerlide sucuk mangal -robocop

BF Okuru

Üye
Tepki
2
sado dostum
bu mesajı okuduğunda beni haberdar et saat 07.00 de bostancıda adalar iskelesinde buluşalım derim artı keremde gelebilirse iyi olur derim üçümüz
tuzla bisiklet yolun bittiği yere topuklarız

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
24 mayıs -ömerli - (göle girmece )
katılım dosyası
1-robocop (ben şahsen göle girecem Heh he)
2-orion (kerem dostum gene balık tutar )
3-fatih (katılımcı sayısı fazla olursa )
4-serhad baba (serhad babayı göle atacam )
5-kaşif
6-sado (sado eski yüzücülerdendir )
7-volkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (volkide belki de gölü sevecek oda girecek )
8-neverhood (mesafeleri aşacak )

gerekli olanlar
1-iç lastik
2- pompa

not
saat 08.30 da tuzla bisiklet yolun bittiği yerde toplanacağız

fatih gul

Forum Demirbaşı
Tepki
118
gerekli olanlar
1-iç lastik
2- pompa

kaskvs. gerekli değil mi ;)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
24 mayıs -ömerli - (göle girmece )
katılım dosyası
1-robocop (ben şahsen göle girecem Heh he)
2-orion (kerem dostum gene balık tutar )
3-fatih (katılımcı sayısı fazla olursa )
4-serhad baba (serhad babayı göle atacam )
5-kaşif
6-sado (sado eski yüzücülerdendir )
7-volkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (volkide belki de gölü sevecek oda girecek )
8-neverhood (mesafeleri aşacak )

gerekli olanlar
1-iç lastik
2- pompa
3-kask

not
saat 08.30 da tuzla bisiklet yolun bittiği yerde toplanacağız

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@kudu

Tamamdır Kudret abi 24 mayıs pazar 07:00'da bostancıda adalar iskelesinde olacağım.

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
Çavuşum, baraj göllerine girmek genellikle yasak oluyor.
Sen Ömerli'ye girmek serbest mi yasak mı biliyor musun?
Bilmiyorsan araştırır mısın?
Baraj korumaları bizi derdest edip götürmesinler hani:p

• Beğen
Tepkiler: OrionForEver

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@serhad k

göle girmek yasak evet orada tabela var amma ben sadece yarı belime kadar girip serinleyeceğim kardaş derim

jale dural

Üye
Tepki
104
Merhaba pedalşörler,
Ben Yeşil Bisikletin eski devamlı üyelerinden. Pilates eğitmeniyim. Ve bisiklet tutkum. Geçen sene hiç binemedim bugün bu senenin açılışını ancak yapabildim derslerim nedeniyle.
Gördüm ki 24 ünde harika bir toplantınız var... Eğer tam kesinleştirmediyseniz, organizasyonlar knusunda size destek vermek veya paylaşımda bulunmak isterim.
24 ünde harika bi yerde, DERE ÇİFTLİĞİ' nde, tam da sizin güzergahınızın üstünde sayılır ben de kroki koyarım ilgilenirseniz...
Dere çiftliği araba ile 1 saat mesafe, otobüsle 1,5 saat, bisiklet ile bilemiyorum:))
Daha ben denemedim...:))
Orada sabah ciddi ciddi bir köykahvaltısı yapacağız, hazır mini paketli kahvaltı değil, harbvi köy kahvaltısı,
ardından 3 tepelik trekkingimiz var isteyenlere, isteyenler masa enisi, isteyen badminton, isteyenler tavla ,satranc, arzu edenlere eğlenceli takım oyunları.. barbekü yanarken... Arzu eden taşfırında kendi ekmeğini pişirir, çimenlerden kekikleri toplar içine katar, zeytin koyar vb vb..dönüşte de çantasına atıp getirir yemezse tabii:) Barbekü keyfi... içkiler yerli .. Bu arada canlı müzik imkanımız, şarkılarımız, gitaristimiz de var... Organik tarım yapılan bir yer, koparın salataşlığınızı mesela yiyin.. Meyve ağaçlarında resim çektirin.ki fotoğraf sanatcımız da var...süper hem de..
Sonra akşam üstü arzu edenelere çay vb... kahve, tatlı şu-bu.. Ardından dönüş...
Bu arada ben pilatesci olarak bisiklet sürüşünde sırt ve bel dengeleyici hareketleri size uygulattırıp bilgilerimi de paylaşırım. Motosikletcilerle boğuşuyorum bu konuda, sağlıklı sürüş için...
Hepsi dahil kişi başı 60 tl... Ama benim pilates üyelerime 50 tl. Ve bisikletci dostlarıma da öyle olması mümkün olabilir.. Ne de olsa spor kardeşliği...
Bakın bu linkte gideceğimiz çiftlik var.. Fotoğraflardan bakabilirsiniz...

(link)

Ne dersiniz Serhat baba, hem derdest edilme derdi de yok.. Özel bir çiftlik başka türlü zaten giriş yok bu DEREÇiftliğine... Özel arazi...
sevgilerimle....

Bir de DERE var ki kenarında yatak gibi yayvan taşlara uzanıp dinlenmek ve suyun içindeki içeceğinizi alıp yudumlamak....harika...

jale dural

Üye
Tepki
104
bir de hamilelerkulubu.com olan websitemin adına bakmayın. Hamileler için özel çalışmalarımm var ondan sitemin adı bu.

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
İsmim Serhad :)
Öneriniz için teşekkürler.

@jale dural

jale dural

Üye
Tepki
104
Afedersiniz Serhad bey:)):eek: İlgilenirseniz krokiyi koyayım ben de ama sayı bilirsem kahvaltı ve barbekü ayarlarım. Düşünün bir, gelmeyi planlarsanız iletirseniz bana.
http://hamilelerkulubu.com/images/stories/dereciftligikroki.jpg

DERE ÇİFTLİĞİ YOL TARİFİ

A- TEM den geliş
1- TEM den İZMİT ANKARA istikmetine gidilecek
2- Gişelerden 25 km sonra ŞEKERPINAR dan çıkılacak. (Sabiha Gökçen sapağından sonraki)
3- Gişelerde ödeme yapıldıktan sonra ikinci sağa girilecek
4- 200 metre sonra ilk çemberden sola dönülecek
5- TEM üzerinden geçip solunuzda HONDA yı geçtikten 1 km sonra
6- GEBZE İZMİT okundan sağa girilecek
7- 600 metre sonra BALÇIK yönüne girilecek
8- yoldan ayrılmadan8 km sonra MOLLAFENARİ köyü'ne geliyorsunuz
9- yoldan sapmadan devam ve 5 km sonra DENİZLİ köyü
10- Denizli Köyü'nden sonra askeri alan olduğu için yerleşim yok, 11 km sonra sapaktan AĞVA ŞİLE yönüne girilecek
11- 3 km sonra YAĞCILAR Köyü gecilecek
12- 3 km sonra ORHANLI Köyü geçilecek
13- 3 km sonraKARGALI Köyü
14- 2 km sonra DEĞİRMENÇAYIRI Köyü
15- anayoldan ayrılmadan köyün içinden geçtikten sonra Sun Pet benzinliği ni ve köprüyü geçtikten sonra sol taraftaki taş ev
DERE ÇİFTLİĞİNE HOŞ GELDİNİZ

B- E 5 den geliş
Ankara istikametine doğru giderken ARÇELİK Fabrikasını geçtikten sonra TEM bağlantı yolunu kullanarak ŞEKERPINAR çıkışından çıktıktan sonra yukarıdaki tarifin 5. maddesinden sonrasını takip edebilirsiniz

C- Şile trafindan geliş
Ağva istikametine giderken TEKKE Köyü'ne gelince GEBZE istikametine ayrılın ilk köy ÇENGİLLİ ikinci köy DEĞİRMEN ÇAYIRI

jale dural

Üye
Tepki
104
@kudu

Hayır teklif tüm bisiklet dostlarına...Serhad bey dememin sebebi, sanki yol haritası ve liderlik Serhadbeydeymiş gibi geldi ondan..:))organizasyonu yapan kişidir diye düşündüm.... pardon...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@jale dural

organizasyonu ben yapıyorum da arkadaşlarımın önerilerinide göz önüne alıyorum
artı şimdi ömerlinin orda öyle bir yer keşfettimki tek bir insan yok malum kalabalıktan kaçıyorum genede düşüneceğiz grupça teşekkürler