24 0cak 2. Downhill buluşmamız

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Paylaşım için teşekkürler Fatih. Gerçekten bu seferki fotoları çok beğendim. Ben de hep DH yapmak istiyorum ama nedense bir türlü cesaret edemiyorum. Tam ineceğim zaman başlıyorum frenleri sıkmaya. Sonra amaaaan diyip yürüyerek iniyorum aşağıya hahahah :D
(Güzel videolarınızı bekliyoruz...)

Scudo

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
mükemmel resimler.. ve parkur da güzele benziyor:) teşekkürler resimler için..

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Teşekkürler arkadaşlar, sizler olmasanız bunlar da olmaz, sonuçta sırf zevk için değil, sizlere de beğendirmek, zevk alabilmeniz için üretiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Buzgan

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
fotolara ve etkinliğe diyecek laf bulamıyorum hepinize ayrı ayrı teşekkürler sizler bir numara sınız

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
fotolara ve etkinliğe diyecek laf bulamıyorum hepinize ayrı ayrı teşekkürler sizler bir numara sınız

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
kusura bakmayın yanlışlıkla aynı mesajı iki defa göndermişim özür

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Arkadaşlar sizleri ayrı ayrı tebrik ediyorum parkur gerçekten sıkı,artık darısı bizim başımıza yakında bizde bikaç foto ve videoyla yanızda olacağız.Paylaşım için teşekkürler...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
İlginize ve beğeninize teşekkürler arkadaşlar, herşey bisikletten ne kadar zevk alınabileceğini insanlarla paylaşabilmek için.
sizlerden de bekliyoruz güzel foto ve videolar.

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
@dümenci

Evet, çeşitli parkurlar, biniciler, filmler, fotolar ve FR makineler her zaman izleyicinin zevkini ve heyecanını artırır.En önemlisi de bu sporun yayılmasında katkıda bulunmuş olmak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu arada youtube de sizin kısa bi videoya rastladım,3 kişi ardarda kayayürüyüşüyle sahilde yüksek bi yerden atlıyodu,fatih abi az kalsın almanya'dan gelen yeşil kadrolunun üzerine landliyodu:D

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Güzel resimler , tebrikler

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Benide gaza getirdiniz arkadaşlar.Bende burada tekbaşıma olmama rağmen video çalışmalarına başladım.Yönetmende oyuncuda benim,kamera ise sabit.Yinede güzel birşeyler çıkmaya başladı.Bitince paylaşıcam sizlerle.

• Beğen
Tepkiler: Fatih Buzgan

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Ooo güzel haber, zaten bizim de amacımız bu, TR'de XC dışındaki kategorileri de tanıtmak, yaygınlaştırmak, sevdirmek, yenilere öğretmek, yaşadığımız o eşsiz anları paylaşmak, herkesin bu güzel anlarını çekip kaydedip paylaşmasını sağlayarak genele yayabilmek.
Tebrikler Özgür.

• Beğen
Tepkiler: Özgür Tunalı

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Resimlerde güzel, sizler süpeeer ee daha ne diyelim!
Paylaşım için teşekür ederiz.

saygılar,

Aydın

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Sağolun arkadaşlar.
Özgür keşke yakın olabilse idik.Tek başına çok zor olur bu işler.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Athletic,hep güzel çalışmalara imza atıyorsun.Herşey tek kelimeyle mükemmel olmuş.Parkurun varsa harita üzerinde (Google Earth fotoları vs.) işaretlemesini koyabilirmisiniz?? Birazda coğrafyamız gelişsin...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Abi bu konuyla Can (artofriding) ilgileniyor.Google earth bilgisi benden daha iyi, ben pek sevemedim o programı :) öğrenemediğimdendir tabi.
Can şimdi ist'da.O görünce cevaplayacaktır.
Beğeninize teşekkür ederim.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
@athletic

Benimki bir tür hastalık.Gittiğim yada izlediğim bir yerin öncelikle harita üzerindeki konumunu merak ederim.Google Earth'de bu anlamda benim için bir nimet.Biraz kurcalarsan kolaylıkla çözersin,bende öyle yaptım..

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Şu anda İstanbuldayım ve buradaki bilgisayar çok yetersiz.Daha önce başka forumlara işaretli parkur haritası göndermiştim ama asıl tepe inişi parkurumuz tamamiyle orman içi olduğu için kuşbakışı fotodan işaretlemem imkansız.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@artofriding

Evet tekbaşına zor oluyo gerçekten.:( 3-5 saniyelik bir hareket için yarımsaat bir saat uğraştığım oluyor.Ama çorbada benimde tuzum olsun istedim.Bende çok isterim sizlerle DH,Freeride yapmayı filminizde de oynamayı.İnşallah bir gün takılırız hep beraber.:rolleyes: