24.01.2010 Kaçkar Bisiklet Çekmeköy Antrenman yarışı son durum

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
kötü olmuş yarışın iptali :( okadar hazırlandım,antremanlar yaptım.neyse bidahaki sefere artık.hayırlısı olsun

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yetkili bir kişi çıkıp açıklama yapıcakmı kesin bir bilgi veren olursa çok iyi olur

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
yusuf ile konuştum bir yanlış anlaşılma olmuş yarış ilan edilen tarih ve saat te yapılacak giyinip soyunma amaçlı kafeterya,bekleme yeri ve açık hava ısıtma tesisatı da mevcutmuş yusuf ile mesaj saati itibarı ile konuştum bu açıklamaları yapıyorum

Serkan Yazıcı

Daimi Üye
Tepki
800
Yarış iptali söz konusu değildir.İstanbul genelinde hava şatları yüzünden doğada yapılacak aktiviteler için uyarı açıklaması Çekmeköy Belediyesine gelmiştir.Belediye ile yaptığımız görüşme sonucunda yarışın yapılacağı ve herhangi iptalin söz konusu olmadığı kararı alınmıştır.

Pazar günü görüşmek dileğiyle...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

abi şimdi yarış kesin var dimi abi:in:

peki yogun kar yagdı dendigi gibi 20 30 cm yerde kar oldu yinede olacakmı yarış ?? Allah koruusn karlı hava yani birine bişey falan olsa

akıllarda soru işareti bıraktıyor tipi olması çünkü 4 gün kar varmış ve pazar günü kar etkisini anadoluda göstermeye devam ettiricekmiş
önümüzdeki hafta yapılacak olan yarış öncesi kendimi sakatlamak istemem ama hazır derecedeyken bu yaışada girmemem olmaz yani

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Eminim yarış icrasında sorun olmayacaktır ve eminim kar nedeniyle katılan herkes çok eğlencektir, ben de bütün hazırlıklarımı ve antrenmanımı full+full yapıp hazırlanmıştım ama hava muhalefeti nedeniyle Alanya dan gelme riskini göze alamadım malesef, hadi gelsem bir sorun olsa İstanbulda kalırım diyordum ama Alanya yarışı için hemen geri dönmem gerekiyordu :( O yüzden üzülerek aranızda olamayacağım, benim için de yarışın lütfen karlı rampalarda :(

Aşkın Altan

Daimi Üye
Tepki
55
İsim
Aşkın Altan
Bisiklet
Scott
şimdi ben birşey söylemek istiyorum bu tabiiki olasılık olarak.eğer olurda hava şartları yüzünden sabah vapur seferleri iptale geçerse.avrupa yakasından gelen sporcular nasıl hareket edecekler.dediğim gibi pazar günü nasıl olur hava bilmem.varmı bir önerisi olan

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
Arkadaşlar sorularınız çok mantıklı ama org. yapan kaçkarbisikleti arayıp konuşmanız daha sağlıklı olucaktır burdan sorulara kişisel cevaplarla size verilen kesin olmayan yanıtlar ne kadar sağlıklı olur acaba ? pazar gününe o kadar hazırlık yapıp hüsrana uğramayın lütfen

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
yarışa kadar sorunu çözmem lazım.yardım gerekli.
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yarışı izlemeyi düşünenler için avrupa yakasından otobüs kaldırılacak mıdır?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@serisonu

yada bu seferki yarış için yarış kaldırılacaksa nerden olacak acaba?

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bildiğim kadarıyla ulaşım sistemi geçen sefer ile aynı olacak, yani avrupa yakasıdakiler bir şekilde ulaşmalılar anadolu yakasına, ben samatyadan arabayla gelirken bir baktım galata köprüsü kapalı, unkapanı da kapalı taa haliç köprüsüne kadar gittim boğaziçi köprüsüne girebilmek için.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hakan Yazman

bir önceki yarışın iletilerini okurken üsküdar iskele gördüm. sabah erken saatlerden 7 8 gibi orda olmayı düşünüyoruz ama birde burdan teyit ettireyim dedim. bir değişiklik yoksa sorun yok gibi. başka var mıdır avrupadan üsküdara geçecek olan ;)

Serkan Yazıcı

Daimi Üye
Tepki
800
Bütün bilgiler aynı hiçbir değişiklik yok ulaşım yerleride aynı arkadaşlar.Ayrı ayrı soru sormaktansa sadece açıklamaları dikkatlice okusanız daha iyi olacak sanırım.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
(link)

Yarın bayağı zorlanıcaz gibi görünüyor.Mümkün olduğunca kalın giyinin arkadaşlar ve lastik seçimide önemli tabi..seyrek ve yüksek dişli lasitkleri tercih edin.

ali çakas

Üye
Tepki
4
@saltuk

arkadaşalr ben diyorum bizler avrupa yakasından gelen arkadaşlarımıza ayrı bir araç kalkmasını rica ediyoruz gerçekten aşkın abin ddıgı gibi vapur seferleri yaa iptal olursa .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
wunder

http://icons-pe.wxug.com/i/c/a/chancesnow.gifPazar
Kar Olasılığı. Az Bulutlu. Yüksek: 1 °C . Rüzgar Kuzey 39 KM/S . Chance of precipitation 20% (water equivalent of 2.68 mm). Rüzgar Etkisi: -8 °C .

http://icons-pe.wxug.com/i/c/a/nt_chancesnow.gifPazar Gecesi
Kar Olasılığı. Az Bulutlu. Düşük: -3 °C . Rüzgar Kuzey 39 KM/S . Chance of precipitation 20% (water equivalent of 1.66 mm). Rüzgar Etkisi: -7 °C .

accu

(link), Jan 24
(link)

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/52x40/22.gif
Breezy and colder with wet snow, accumulating up to an additional inch. Winds from the N at 27 km/h.
Realfeel®: -7 °C
High: 1 °C

(link), Jan 24
(link)

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/52x40/22.gif
Considerable cloudiness, breezy and chilly with a little snow at times, mainly early. Winds from the N at 28 km/h.
Realfeel®: -9 °C
Low: -1 °C

evet en güvenceli iki site rüzgar tahminleri tutmuyor yalnız
kuzey yönü tutuyor bu da poyraz demektir vapurlar şiddetli lodosta işlemeyebilir bu durumda bir sorun olacağını zannetmiyorum yalnız akşam haberlerinde belli olur vapurların durumu
tüm yarışmacılara bol şanslar ben bostancıdan topuklayarak çekmeköydeyim tabi son ana kadar iptal olmazsa

Serkan Yazıcı

Daimi Üye
Tepki
800
Avrupa yakası için bir araç olmayacak arkadaşlar.Sabah erkenden vapurları ve özel seferlere bakın yada bugünden araçla geçecek olan kişilerle irtibat kurun.Yarışa Avrupa Yakasından araçla gelecek olan arkadaşlar isimlerini yazsın lütfen.

• Beğen
Tepkiler: kaptan vural 74

ali çakas

Üye
Tepki
4
peki yarın yarışın olucağı kesin mi yoqsa oraya gelipte sonra iptal olurmu şuanlık iptal değilmi görünüyor ??? ...