" 22 Mart " Pazar.....B.Ada Ekşııın (:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@monstermania

valla çoğunluk 12 nisana isterse ekip liderleri ne der
beklemek lazım benim fikrimi sorarsan 12 nisanda katılımın fazla olabileceği
artı hava da günlük güneşlik olursa sen seyreyle o vakit çümbüşü
valla allah be derim başka bir şey demem
robocop

Scudo

loribarokas

Aktif Üye
Tepki
242
yani bunun sonu yok...12 nisan'da da galatasaray - fenerbahçe maçı olma ihtimali var...bence artık uzatmiyalim ama kaçıranlar için de yineleriz turun aynını...

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
@loribarokas

Maç sabah olmayacak ki:)
Sabah Belgrad Ormanı akşam GS-FB maçı.Çok eğlenceli birgün olur sizin için:D

• Beğen
Tepkiler: sports-man

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kaptan mert
serhad baba nın 15 martta yaptığı tahtalı göleti turu dikkatimi çekti
gene izmit üzerinden değişik bir güzergah
toplam 70 km meşhur santral rampası varmış
rampa ekşıııın için ideal mayıs ortaları bir pazar turlama
takdir sizindir efem

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Sabah 07:00 ayaktayııım:) 08:00 e kadar hazırlanıp 08:30 gibi yola çıkmak niyetindeyim.;) Ayneeeen öyle oldu,ama bu sefer değişik güzergahtan gidip dostlarımdan önce ulaşarak duruma hakim olmak düşüncesi ile minibüs yolundan pedal bastım.Sabah yollar tenha,09:00 olmadan Bostancı'dayım.:cheer: Sevgili İlhan abim,robocop az sonra göründüler,hemen PedalSesi yeleklerini dağıtttım,pek 1 güzelll olmuşşş.:D Yani üstümüzde daha 1 hoşşşş duruooo:winkenlux Neyse,arkadan süprizzzzzzz aramıza uzun zamandır katılamayan,aldığı yeni bisikleti ile sevgili Özlen gelldiiiiiii...güle güle kullan Özlencim;) Hemen arkasından sevgili Sibel'de gelmezzzzmi,tabiii çoook 1 sewindiriik olduuuk:D Yelekleri onlara da dağıttım.Yakışıklı fotolar çekerek 09:30 vapuru ile B.Ada ya doğru yola çıktık Vapur yolculuğu çok keyifli olduğu için,sohbet,muhabbet neşe içinde Ada ya ulaştık.İlk gelen biz olduğumuz için Kabataş dan gelen pedalsever dostlarımızı beklemeye koyulduk.O sırada B.Ada da oturan Şendoğan,eşhi ve sevimli oğlu İrden geldiler.Bu güler yüzlü,misafirperver aile ile sohbet etmek çok keyifliii:60: Fakat işleri olduğu için daha sonra bizlere katılacaklarını söylerek aramızdan ayrıldılar."Kabataş Vapuru" sevgili Fatih aramıza katıldı.Bizde 1 büyük,1 küçük tur yaparak,sonrasında lüpppletttmeye karar verdik.:p lüppletttmece:D:D sonrası 1 küçük tur daha yaptık ve 15:00 vapuru ile Adadan ayrılarak,yağmurlu ve keyif dolu Gezimizi noktaladık.Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

hayaxsi

Üye
Tepki
1
Selamlar,

Bu hafta hiç tur yok mu ?

Kendime en nihayet bir kask aldım ve katılmak istiyordum :)

@sports-man

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam hayaxsi,aşağıda ki linke bakarsan OK;) .....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

(link)