22 Agustos 2013 tarihindeki kazam

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
geçmiş olsun ,

olayın sevindirici tarafı,size bir şey olmamış,

acil şifalar..

Scudo

Adem Demir

Aktif Üye
Tepki
14
Bisiklet
Focus
Geçmiş olsun, biran önce iyileşmeniz dileğiyle. Allah beterinden korusun.

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Allah korumuş bu genclere diyecek birşeyim yok malesef. Bugün bir traktör karşıdan geçerken bana çok çok baktı el kol hareketı yaptı selammı verdi küfürmü etti anlamadım. Her ihtimale karşı biber gazını elimde hazır vaziyette tuttum :D Tekrardan geçmiş olsun. Rabbim ciddi ciddi korumuş. :)

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Uğur bey çok geçmiş olsun. Büyük bir kaza atlatmışsınız. Siz sağlamsınız bisiklet tamir olur. Tekrar geçmiş olsun.

Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
@SerkanERDOGAN

+1 Çok büyük geçmiş olsun abi kimse bisikletleri dikkate almıyor

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok geçmiş olsun uğur bey. Bayrampaşa cevatpaşada oldu sanırım kaza. Ben de b.paşada olduğum için aklıma orası geldi. Bahsettiğiniz gün aynı yerde kız arkadaşım böyle Bi kazadan bahsetmişti gözünün önünde olmuştu. Benim de bisiklet alma çabalarımdan dolayı baya endişelenmişti. Oldukça korkmuş. Tekrar geçmiş olsun dikkatli olun. Bayrampaşa da gençler araba ile bu tarz olaylara çok fazla karışır oldu. Ben de 6 yaşında Bi trafik kazası geçirmiştim bu yüzden motoru olan hiç bir aracı sevmiyorum. Bisikletle de kazalarım oldu ama bisiklet başka Bi tutku ya :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ugur Basdag

Sağolun. Evet Cevatpaşa'da oldu. Etrafımda 30'a yakın insan toplandı. Kız arkadaşınız da onlardan biri olabilir. Ama yarım saat kadar gözlerim bir kararıp bir kendine geldiğinden oğluyla kazaya şahit olan orta yaşlı bir abla ve telefonundan evimi aradığım 45-50 yaşlarında bir ağabeyden başkasını hatırlamıyorum. Bisikleti de kendisine emanet etmiştim. Lakabının ve adının Kars'lı Tahsin olduğunu sonradan öğrendim. :)

Bu benim de ilk olayım değil. 8-10 yaşlarında BMX'im ile bir sokağa dönmeye çalışırken gerizekâlı bir taksici sokak arasında sağa dönerken beni kaldırımla aracının arasına sıkıştırıp fırlatmıştı. BMX'im o olaydan sonra çöp olmuştu. Halen üzülürüm. :( Bu seferki MTB idi. Ön jant setini değiştirdiğimde tekrar binilecek duruma gelir. İyileşeyim çalışmalara başlayacağım :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben de 13'yaşlarında Bi kaza geçirmiştim bisikletimle :) yeni Bi bisiklet almak için yaz tatilinde işe girmiştim. Muratpaşa mahallesinden topkapıya gidiyordum her sabah. Belki bilirsiniz tuna caddesi üzerinde Sabri Akpınar parkı var kestirme olsun diye ordan geçerdim. Girişte hem merdiven hem de engelliler ve bisikletliler için küçük Bi rampa var. O rampadan tam inecektim ki merdiven yerine ordan çıkmaya çalışan Bi adam çıktı karşıma çok hızlı değildim fakat girmiştim o rampaya Bi kere :) malum adama çarpmamak için gidonu sağa kırınca ön teker aniden merdiven boşluğuna düştü ve takla attım. O an gözlerim karardı kendimi çimlerin üzerine bıraktım :) gözümü açtığımda belediye başkanı Hüseyin Bürge başımdaydı :) üstüm de ıslaktı. Meğer çimler için fıskiyeler açıkmış çimlere atınca kendimi sırılsıklam olmuşum :D ambulans geldi o esnada hastaneye gitmek istemedim ambulansta tedavi edip bıraktılar. Bisiklete gelince maşam iki parça jantım da martıya dönmüştü adeta :) zaten niyetliydim bu kaza da vesile oldu yeni bisiklete. Şimdi yıllar sonra yeniden bisiklet heyecanı sardı para biriktirmeye yeniden başladım :) önümüzdeki bahar hayırlısıyla alıcam inşallah. Artık tur falan da yaparız yakınız madem :) tekrar geçmiş olsun adaşım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yapariz tabi. Benim gozum Kron Tourer 24 ya da Bianchi Nero 28'de. Notebook'u satmaya calisiyorum iste :)

Bu arada kaza yaptigim MTB'in masa da yamulmus. Bu vesile ile amortisorlu bir masa alayim bari.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aynı kazanın getirisi olarak, Cuma gecesi yatarken kaza esnasında darbe aldığım göğüs kafesimin sol tarafından, paket lastiğini çekip bıraktığınızda çıkan o "ÇAT" sesinin çok daha fazlası şeklinde bir ses geldi. Tabii müthiş derecede bir ağrıyla beraber. Yanımda uyuyan eşim bile sese uyandı.

Bugün doktora gittiğimde lif kopması yaşadığımı öğrendim. Durup dururken nasıl koptuğunu anlayamadık.
Arkadaş, ne bahtsız adamım yahu. Ben bisiklete binmek için kudurdukça önüme çıkan engeller bitmek bilmiyor. :(

burak van

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Carraro
cok buyuk gecmis olsun..Allah beterinden saklasın..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Uğur SARIGÖL

kron tourer 24 u ben de düşünüyorum açıkçası ama yer sıkıntımdan dolayı katlanır bisikletlere yöneldim :) aynı şekil telefonumu bile satmayı düşündüm. Nasıl bir sevda bu bisiklet böyle :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Buna üzüldüm şimdi inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz