" 21 Haziran " Mahmut Şevket Paşa dönerrr + Riva Denizzz (:

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Ambulans nöbetim yoğun geçiyor.. Sabaha yetişemeyeceğim sanırım.. Lütfen bu mesajı okuyan yarın kaptana durumu bildirsin..

Aha yine telsiz! yoğunuzzzzzzzzz

Scudo

urungu

Üye
Tepki
18
çok güzel turdu. Sabah yollar da güzeldi. Dönerleri de lüplettik daha ne olsun :)
Dönüşte kulelinin oralardan itibaren biraz trafik olmasına rağmen 3 saat gibi sürede (gruptan ayrılan 5 kişi olarak) rahat geldik. Herhangi bir aksilik olmadı. İnşallah diğer grupta sağ salim gelmiştir.

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
bizde de bi sorun çıkmadı.çok güzel bi gün geçirdim şahsen
kaptan tekrar teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Burak Coskun

Forum Demirbaşı
Tepki
861
dün gezimde çıkan teknik arızalar sonucu aranızda olamadım
umarım güzel bir tur olmuştur..

• Beğen

aykutkarasac

Aktif Üye
Tepki
297
Ben de programımdan dolayı katılamadığım için içim içimi yedi.. Eminim çok keyifli bir gezi olmuştur.. Fotoları atın da gelmiş kadar olalım beaa.. :cool:

• Beğen

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Süper bir tur oldu.. Mahmut Şevket Paşa'da döner, bol manzaralı sakin köy yolları, kendimizi rüzgara bıraktığımız çevreyolu rampa inişleri, üstüne deniz keyfi, askerlikteki duş günlerimizi hatırlatan duş sırası, güneş, haşlanmış mısır veeeeeee tabiii ki Kanlıca'daki müthiş yoğurt keyfi:) Hayatımda yediğim en lezzetli yoğurttu diyebilirim:) Öyle bir şeker ihtiyacımız olmuş ki masaya gelen pudra şekeri yoğurtlardan önce bitti:) Dönüşte Beykoz, Çengelköy taraflarında yoğun trafik sebebiyle biraz sıkıntı yaşadık ama Üsküdar'a tek parça halinde ulaşabildik neyse ki:) Katılan herkese ve özellikle Mert kaptana bu güzel turu organize ettiği için teşekkürler. Ayrıca gezimizin resmi fotoğrafçısı Birol'a ve özellikle Kavacık yokuşundan inerken verdiği frenleme tavsiyeleri için İlhan Abimize minnettarım:) Resimleri bekliyoruz Birooooooll:) Devamını bekliyoruz Mert Kaptanım:)

Vural UZUN

Forum Demirbaşı
Tepki
886
Tekrar selam,
Birol arkadaşımız bu turun resimlerini şehirlerarası gezi ve tur makaleleri ve fotoğrafları klasörünün altına koydu. Bulamayanlar olmuş sanırım. Bakmak isteyenler oradan görebilirler:) İyi seyirler

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
(link)

arkadaşlar bu konuda çok hızlı hareket etmek gerekiyor perşempe günü genel sekterle görüşme yapılacak bu veriler masaya yatırılacak onun için herkesden ricam bu formu doldursun ve yollasın bir dakika