21.05.2011 Tur Bahane Manzara Sahaneeee!

Tepki
15
Herkese merhaba 4 gun once aldigim GIANT ROAM 3 model sehir bisikleti ile kisa bir tur yapmak istedim, inanin bukadar konforlu rahat bir bisiklete daha once hic binmedim, 5.4 km lik bir yokus ciktiktan sonra fazla yorgunluk hissetmedim desem yalan olmaz herhalde buyrun arkadaslar buda benim gidis ve donus 10.8 km lik turum iyi seyirler :D

Yokusun basladigi yer simdi tirmanma zamani...

(link)

(link)

4.4 km bir yokus tirmanisindan sonra dinlenme zamani yeter :D

(link)

Tosunun bir kac fotosunu cekeyim dedim cekis kuvveti cok yuksek

(link)

(link)

Haut Barr'a 0.9 km kalmis iyi geldim neredeyse

(link)

Vede geldim Arkadaslar kisaca bu yeri size anlatayim inanin yillardir burada yasiyorum bu satoyu kim yapmis neden yapmis ne olmus bilmiyorum merak uyandirmadi :D 1644 yilinda yapilmis eski hali bu Fransizlar'a ait bir sato eski halinden eser yok yikilmis gitmis cok az birseyi kalmis diyebilirim. giriste bu resim sizi karsiliyor..

(link)

simdi bu satodan kalan bolumlerinden bir kac kare ekleyeyim, her yazin burada bu satoya temsilen eski sovelyeler atlar o zamanin halki vs... tanitimini canli bir sekilde turistlere yapiyorlar ama cok zevkli sanki kral arthur zamaninda yasamis gibi hissediyorsunuz kendinizi :D

Arkadaslar bu su kuyusu degil, :D suc islemis insanlari buraya atiyorlarmis canli canli

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Buradan merdivenleri tirmanip yukari cikiyorsunuz ama ne merdiven basim dondu vallaha :D

(link)

(link)

(link)

(link)

Vede bukadar, simdi bu yokusu inme keyfi beni bekliyor hurrraaaa :D kusura bakmayin amatorun isi bu kadar olur ama ileriki haftalarda super yerlerle sizinleyim, sahane yerleri gezerek tur arsivimi cogaltacagim bir kac tanede tur arkadasi bulsam fena olmaz herhalde...

herkese saygilarimi sunarim

iyi gunler

Scudo

Onur Eryaman

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Sedona
Çok güzel yerler, ayaklarınıza sağlık. Fakat kuyu ürkütücü gözüküyor. :)
Saygılar...

• Beğen
Tepkiler: gokmen zeyrek
Tepki
15
tesekkurler arkadaslar zaten sozum vardi hafta sonu bir kisa tur yapip yayinlama niyetindeydim...

kuyuyu bende duydugumda gercektende urkmustum bu hicbirsey siz birde nazi kamplari gorunki halen yanik kokulari var sanki