2018 Bisiklet Festivalleri

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar,
her yıl en az bir festivale katılma kararı aldıktan sonra Muğla civarındaki festivallere katılmaya başladım. Önceki yıl Ortaca'da, geçen yıl da Dalaman'da katıldım. Her ikisini de çok beğendim. Ama Dalaman'da çok daha samimi ve içten bir ekip vardı festival komitesinde. Çok güzel bir festival geçirdik. Zaten Muğla doğasına ve parkurlara söyleyebileceğim bir şey yok her şey enfes. Bu girizgahtan sonra 2018 yılı festivallerini bir başlık altında toplayıp buradan duyurabiliriz diye düşündüm. İlk duyuruyu da ben ekleyeyim: 4-5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Dalaman'da Yeşil Elmas bisiklet festivaline katılmanızı, naçizane öneririm. (link) ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla kalınız.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben bu sene Çanakkale Bisiklet Turu ile ilk festival deneyimimi yaşayacağım. Kalabalık organisazyonlara dahil olmayı pek sevmiyorum ancak bir deneyimlemekte fayda var.Festivallere zaman ve en önemlisi bütçe ayırmak biz beyaz fakirler için oldukça güç.

Bu arada verdiğiniz linke ben ulaşamadım.

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
824
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
28 nisan 1mayis
(link)

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada

Tuğrul Tomba

Söz uçar, yazı kalır...
Tepki
1.242
İsim
Tuğrul Tomba
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mtb_rider Merhaba Mustafa Bey,
işyerindeki bilgisayarlarda facebook'a erişim yapılamıyor.
Dalaman bisiklet derneğinin dalaman yeşil elmas bisiklet festivali sayfasını telefonumdan inceleyip link kopyala, eposta ile gönder, ardından buraya yapıştır yaptım,
ama olmamış sanırım. Facebook hesabınız varsa üstteki bilgilerden ulaşabilirsiniz. Yoksa ilgili arkadaşın telefon numarasını buradan yazarım. Sağlıcakla kalınız.

• Beğen
Tepkiler: Enes Bakacak
Tepki
0
İsim
Enes Bakacak
Bisiklet
Corratec
Teşekkürler Tuğrul Bey, faydalı bir konu olmuş.Festivalleri buradan takip edebiliriz.

@mtb_rider Çanakkale Bisiklet Festivaline geçen sene katıldım,çok eğlendik arkadaşlarla tavsiye ederim.

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
824
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sohbetinizi ozelde yaparsak iyi olur yalniz

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Festivalleri toplu olarak görmek isteyenler bu sayfaya girebilirler (link)
Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz? Bu sene çanakkale turuna gitmek istiyorum şayet neler yapmam gerek kayıt olma dışında öğretebilir misiniz?

Tepki
22
İsim
Cemal
Bisiklet
Carraro
@bsklt07
Merhaba arkadaşlar, selam Tuğrul kardeşim, geçen yıl 6.uluslararası Antalya bisiklet festivalinde katıldık eşim ve 3 arkadaşımla, forum üyesin olan Bsklt07 nickli arkadaşta oradaydı, kendisiyle bu forumda tanıştık, bu senede inşallah 3-4 festivale katılmayı planlıyoruz, önümüzde Fethiye Köyceğiz portakal çiçeği festivali var 5 arkadaş ilk kayıdımızı oluşturduk bisikleti olan bence katılmalı, herkese sağlıklı pedallamalar... Bu arada ismim Cemal yaş 35 Denizli İyi günler...

• Beğen
Tepkiler: bsklt07