2017 Bianchi Özel Seri Yol Bisikletleri Geldi...

Scudo

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Tamam Bianchi'yi seversin anlarım da, Bianchi'yi övmek için Sworks'e market bisikleti yakıştırması yapmanın mantığı nedir?

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Küçüklüğümüzde roma dondurmacılarında satılan bir dondurma vardı. Renki aynı celeste kivili diye mi satarlardı bilmiyorum ama tadı karamelli gibiydi tadını sevmezdim ama rengine bayılırdım. Bianchileri o dondurmaya benzetiyorum ve ne zaman celeste bir bianchi görsem yalayasım geliyor :D

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uguryilmaz144 S-works venge vias'ın markası yani Specialized'e yapıldı o benzetme.S-works venge vias o marka'nın en üst bisikleti diye yapıldı o marka.Kıt Türkçe ile ben bile anlıyorum mantığı, sizler neyi anlamıyorsunuz? Marka kıyası var burada bisiklet değil.Bisiklet olarak mecburen S-works Venge Vias dendi çünkü örnekte Bianchi'nin en üst modeli var diye.Tarmac Sport mu deseydim Oltre XR4 karşısında? İnsan hayret ediyor.Sherlock'u oynamaya gerek yok burada.

Edit: Ben şimdi yazmayı kesiyorum bu konuya, sizler market markası Specialized'i övebilirsiniz.Ya da şimdi 3-5 kişi daha çıksın, benim yorum'a şaşırıp durun, aaa nasıl der nasıl olur gibi.Hadi iyi günler. :hhhhhh:

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Venge Vias'ı iki dakikada market bisikleti yaptın hocam, neyin savunmasını yapıyorsun :)

• Beğen
Tepkiler: nonsteril

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@I am the Uptown R.

Bianchi, İtalya'da da şöyle bisikletler satıyor:

• Beğen
Tepkiler: uguryilmaz144

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat B. Aha işte bizimkiler bunun çakması :D

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Senin cümlelerinde başka bir önermede bulunuyorum bakalım senin perspektifinden nasıl görünüyor :)

Zaten Cervelo S5, Trek Madone, Sworks Yenge gibi bisikletler çekik gözlü tayvanlı abilerimizin yaptığı Mosso 760CB'nin yanında market bisikleti kalır. Ne İtalyan'mış arkadaş yere göğe sığdıramadınız :D :D

7z.jpg

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uguryilmaz144 Siz Mosso'yu övüyordunuz, hatırladığım kadarıyla.O tarz Cervelo bunun yanında şöyle kalır gibi cümleler, benden değil de SİZ'den beklenir. :srnsml:

@Murat B. Haberim var hatırlatma için sağ olun.Bizim ülke'de tapar insanlar Specialized'e yabancı diye.Bikeforums'ta ise ne kadar gereksiz pahalı, boş, reklam kokan bir marka olduğu bilinir.Bianchi için ise alt modelleri olmasına rağmen kalitesi tartışılmaz.Artık bana fan-boy mu dersiniz ne dersiniz bilemem.Şahsi görüşüm budur.

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Ben ne zaman Mosso en iyi bisiklettir, Canyon halt etmiş dedim :) Parasına göre iyi bisiklet budur dedim. Mosso'nun websitesini, jant setini, jant bandını, probably the best sloganını ilk eleştiren adam benimdir bu forumda.

Aman neyse senin kafada devam edelim.

Arkadaşlar dünya üzerindeki bisikletler ikiye ayrılır, İtalyan Bianchiler ve diğer fanilerin üretmeye çalıştığı bisikletvari şeyler. Mutlu musun :)

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uguryilmaz144 Teşekkür ederim, daha önce hiç bu kadar mutlu olmamıştım.:hhhhhh:

• Beğen
Tepkiler: Groims

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Şaka bir yana, umarım hayalindeki İtalyan Bianchi modeline sahip olursun. Söylediklerinde mantık aramıyorum çünkü markayla aranda duygusal bir bağ olduğu belli, o yüzden saygı duyuyorum...

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@uguryilmaz144 Samimi mesaj için teşekkürler.Hayalimdeki bisiklet olduğundan değil herhangi bir modeli.Marka bazlı kıyaslamak isterken model adı verdim ben sanırım hata burada oldu.Yan yana S-works venge vias görseydim ve Oltre görseydim Bianchi etkilerdi çünkü daha çok alü allez görüyoruz zaten deme niyetine sahiptim.Yanlış kelimeler seçildi sanırım.

@Sadettin Z. Aynen öyle düşünüyorum efendim. :harika:

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@I am the Uptown R.

Haberiniz varsa aşağıdaki mesaj çok saçma olmuyor mu?

@I am the Uptown R.

Specialized da Bianchi de 1000 dolardan daha ucuza satılan, aluminyum kadrolu, claris grupsetli bisiklet satıyor.

Ayrıca çok alakasız olacak ama 3 Milyon Liraya Pagani Huayra'nın ancak kapılarını alırsınız.

• Beğen
Tepkiler: Groims

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat B. Pagani alabilirim diyordum aslında, hatırlatma için teşekkürler.Siz alın kapılarını, mutlu olun.Fiyat konusuna gelince, Bianchi dediğinizde imza olan celeste gelir akla, ya da dünya'nın en eski markası olma durumu gelir akla.Ancak bisiklet grupları içinde Bianchi kullanan insanlara bakınca en azından yabancı olanlara, üst modeller vardır, kimse alt modelleri kullanmaz.Ancak bunu Specialized için diyemiyorum gözlemlediğim şekilde yurtdışında.Anlattım umarım.

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Speaking truth hurts that much that, a bunch of fellas get triggered more than an 'ak' diyorum madem ingilizce'ye döndü. :D bu kadar çok marka fan-boy'u tetiklenecek bilseydim daha önce yapardım, keyifliymiş :D