2016 Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu / 52nd Presidential Cycling Tour of Turkey

Scudo

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
yahu bu yabancılarda insan bizlerde,bunlar ne yiyor ne içiyor ya aklım almıyor,deli gibi antrenman da yapıyoruz,tamama yarış eksğimiz var ama bu kadar olamaz,şaşdım kaldım antrenman düzeni yoksa beselnememi bilmiyorum adamlar ciden motor gibiler

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Ahmet hala finaldeki pozisyon tutma olayi konusunda biraz eksik. Gerçi kendisini tasiyan takim da yok. Cocuk kendi kendine bu kadar yapabiliyor. Tam anlamiyla bi sprinter gercekten. Az bir teknik eksigi, bir de takim destegi olmayinca podyumu belki 30cm ile kaçırdi. Helal olsun Ahmet.

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Ahmet Örken, Nazım Bakırcı, Ahmet Akdilek, Muhammet Atalay, Fatih Keleş kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Allah sizden razi olsun.

Birkaç ay önce kapatılan bir takımla ve yarış eksiği ile elinizden gelenin de ötesinde bir performans sergilediniz. Harikasınız.

Torku'nun bu kahraman evlatlarının alnından öpmeli bu millet. Bu gençlerin başarıları takım yönetimine de kapak olsun. Bu sene 20 yarış koşsa idi bu takım o zaman siz kürsü şovlarını görecektiniz. Bu takım bu sene kürsü göremesiyse sorumlusu amatör kafasıyla continental takım yönetmeye çalışan Torku yönetimidir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ahmet Örken, Nazım Bakırcı, Ahmet Akdilek, Muhammet Atalay, Fatih Keleş

bu gençlere adam gibi antrenör,
adam gibi sponsör firma yakışır.

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Kudret Kurtcebe hocam bu dedikleirniz olsa bile olmaz,bence yabancı iyi kalavi bir takıma gitmeli Ahmet kardeşimiz dünya arenasında mücadel edecek kapasitede ve gelişime açık,bence yaşı durmu hep mükmel durumda ama işde bilemiyoruz bizler sadece sevdğimiz için biisklet sporunu,konuşuyoruz iyi düşüncelierimizi beyan ediyoruz,kimisi adam az daha sıksa finişte felan demiş ya zaten adamın hali kalmmış her atağa koşuyor birde üstüne finişe gitmek baya baya zor iş,bu kardşleirmizin iyi birer takıma yerlere gimtesi lazım,bu benim düşüncelerim tabiki,sonuçta bir iki yarış koşarak olmuyor bu işler..

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@Kudret Kurtcebe

adamların daha yabancı dili yok.. daha bu konuda kendini geliştirmemişler.
kalkıp adam gibi geçen sene antrenör geldi de ne oldu

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
@Serkan.ÇABAŞ lionel marie torku'nun basina son zamanlarda gelen en iyi seydi. Mutlaka okumussunuzdur roportajini. Torkunun butun antreman-beslenme felsefesini degistirdi. Bu cocuklarda kumas var. Keza lionel marie de aynisi soyluyordu. Bu saatten sonra ahmet'in yapmasi gereken is bir pro-conti takima transfer olmak.

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
...kimse kusura bakmasın da vizyonsuz 3 bisikletçi ile çok güzel bir konuşma geçmiş burada
adamlara transfer teklifi bile gelmiş ama gitmeye cesaretleri yok. hani türk bisikleti takımla değil bir nebze böyle mental olarak da ilerlemeli.

(link)

edit:
konya da konya demekle olmaz. bu adamları istanbula getirsen istanbulda yaşayamaz. bırak yurt dışında yaşamayı bu yüzden cesaretleri olmadığında gidemiyorlar işte.

Tepki
31
Bisiklet
Sedona
En beceriksiz olduğumuz ama en sevdiğimiz spor olan futbola harcadığımız paranın yüzde birini bisiklete harcasalardı o podyuma torku takımı çıkardı