2015 yılı yarış sezonu kapanış

Scudo

TolgaU

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Tolga
Çok güzel sene geçirmişsiniz:)
Bende seneye doğru bi bisiklet toplasamda bari bayadır uzağım yoldan:(

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@TolgaU
yarışmak bu işin ayrı bır boyutu farklı bir sey ezıyetı kulfetı cok bol. önemlı olan bısıklete bınebılmek ıkı teker uzerınde olabılmek .inşallah bisikletınızı toplarsınız.bende sadece yarışlara gıtmıyorum antremanlardan kalan zamanlarda eskısehırde bulunan 3-4 tane sosyal bısıklet gurubunun etkınlıklerıne de elımden geldıgınce katılmaya calısıyorum.hatta gecen ay 18 yas altı gencler ıcın mtb yarışı bıle duzenledık heyecanı yasasınlar dıye cok basıt bır parkurda.bısıklet sevgısı arttıkca dunya daha yaşanabılır olacak dusuncesındeyım.

TolgaU

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Tolga
@Ferhat Köse Eziyeti bol olsa bile insanın bisiklet sürmeye bu kadar zaman ayırabilmesi çok güzel birşey.:)
Dediklerinize katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@emrah9700
Emrah 2016 da bir kisminda sende vardin sen niye bekliyon :) saka bir yana aklimda ama daha son yaris var :) 24 unde antalyada cross duathlon kosacaz nasip olursa.bu yil agir gecti mtb neyse de yol yarislarinda 39 yasinda elite buyuk erkek katagori yarisinca asil yarisin ne oldugunu ogrendik :) firsat olursa haftaya antalya donusu paylasirim birseyler yaklasik 25 start aldim belki daha fazla cok sukur hepsini de sag salim tamamladik.seneye kurtuluyorsun benden :) arti 40 oluyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@Ferhat Köse

Anlatım güzel olmuş okumaya doyamadım çabuk bitince dedim 2016'da olsa okunurdu.. :)
40'a geçmesen iyiydi kardeşim çok çabuk bitti senle beraberliğimiz, neyseki startlar aynı verilecek yine biz beraber sayılırız.. :)
Bakalım bu yıl durumlar ne olucak federasyon bizim hakemlere eğitim vermesi için yabancı uci hakemi getirince, kurallarda değişip elite kategori 19-35'e kadar uzarsa hiç şaşmam..

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Emrah Demirci
mtb teknik kurulu yapildi yas degisikligi yok.yol teknik kurulu toparlanamadi daha bizde bekliyoruz iki ihtimal var hangisi olacak belli degil.federasyonda ekipler degisti bazi taslar oynadi yerine oturmasi bekleniyor.bakalim hayirlisi ben ctesi son yarisi kosayim mehmet can ile haftaya karalarim birseyler.saglicakla...

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci