2014 The Presidential Cycling Tour of Turkey (TUR)-50.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu

Scudo

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
trtspor sayesinde muzun yılda bir kere yetiştiğini öğrendim. eurosport türkiyeyi nasıl izleyebiliriz arkadaşlar? ücret vererek.

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Normalde özelden yazarım ama paylaşmak adına diyeyim, tivibu üzerinden izliyorum HD Değil ama izleniyor. TTnet abonesine 8 TL. Bir dünya kanalda hediyesi..

ES2 de başa şardı yayını...

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir
Tepki
68
O zaman ben de şöyle bir soru sorayım. Bildiğim kadarıyla Kuşadası-İzmir etabı Karşıyaka'da bitiyor. Daha önce Konak Montrö meydanı'nda bitiyordu. Şimdi bu adamlar hangi oteli lojistik destek için kullanacak. Yine Konak civarındakileri mi? Yoksa Karşıyaka'da uygun oteller var mı? Matara sahibi olmak için soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: Onur Ali İmren

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
adam amma kitabindan bahsetti haa

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
luca paolini gezintiye çıkmış gibi. bu tura ben katılsam pelotonla finişe kadar rahat giderdim

Selçuk G

Daimi Üye
Tepki
323
İsim
Selçuk G.
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
Güzel yarıştı, Tebrikler Cavendish :)

hakan64

Forum Bağımlısı
Tepki
543
İsim
hakan
finish anlatımı sönük kaldı gibi. daha heyecanlı anlatabilecek bir spiker olsa iyi olacak. bu spikerden sıkıldım vallahi

• Beğen
Tepkiler: yucel gulesenoglu

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Yahu Kavendiş'i mi anlatıyolar TUR'u mu belli değil..

ST21i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
Bu arada ES2 geriden yayınladı bildiğin. Cav kazanmış haberim yok..

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Cavendish 1,5-2 bisiklet farkla kazandı, kısa bir sprintle bu kadar kolay farkı açtı ki son 10-15 metrede belkide sprinti bıraktı, iyi sprinterlerle elit sprinterler arasındaki farkı da daha iyi anlamış olduk

Max Torque

Forum Bağımlısı
Tepki
800
İsim
Hüseyin Gündoğdu
Bisiklet
Kron
Caaveendish!!!!!! :D

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
O.Pharma takım olarak yine kalitesini konuşturdu, Cavendish'i son sprinte kadar çok iyi taşıdılar gerisi kolayca geldi zaten :) Levent Özçelik'in mikrofonu bozulsa diye sabırla bekledim ama olmadı ne yazıkki, yarış bitimindeki "kanondale" şeklindeki telafuzuna yıkıldım zaten orası ayrı :D

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
"birinci sinif sprinter ile ikinci sinif sprinterler arasindaki fark cok net izlendi"yorum berkem ceylanin ama cok guzel bir yorum kisaca finishi anlatiyor.bu arada grapihel niye geride kaldi ben kacirdim kazadan mi etkilendi acaba

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
greipel, nedense erken bıraktı. cavendish ile kapışırlar diyordum. sanırım sonlara doğru arkadaşını çekmek istedi.

D

Domestik

Misafir
Spikerden ve yorumcudan medet ummuyorduk zaten, ama kamera olarak da kötü bir sprint yayını yapıldı. Finish'e yaklaşırken helikopter kamerası çok geride kaldı. Heyecanı aktaramama konusunda bu da önemli bir etken oldu.

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
@Ferhat Köse

Sprinte erken başladı hatta Lotto takımını o çekiyordu bir ara :D sonra bıraktı kazayla alakası yok en öndeydi çünkü.

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
izmir'e nereye gelcek ve ne zaman gelcek bilen var mi?? orada bisikletforum olarak olalim dusuncesindeyim

formalarla beraber tabiki :D