2014 te Giiant Türkiye de yok...

Tepki
69
bugün bisiklet piyasa araştırması yaparken bir iki yere Giant escape 0 sordum... 2 bayii nin verdiği cevap şu oldu... distribütörlük anlaşması bitti ve bu sene giant gelmiycek... iki farklı yerden bu bilgiyi aldığıma göre büyük ölçüde doğru haber...

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hadi ya iyi modeller vardı bu sene :S

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Bunun nedeni, Giant'ın doğrudan firma olarak gelecek olması diye biliyorum. Sabredin biraz.

• Beğen
Tepkiler: Ergun Yavuz

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
Eski distribütör ile anlaşmanın bittiği doğru, ancak yeni bir distribütör ile anlaşma yapılmış durumda.

Yeni distribütörün seneyi boş geçeceğini sanmam, fakat ben de mevcut bayiler ile iletişim kurmadığını duydum. Bayiler aracılığı ile değil de doğrudan satış yapacağı yönünde söylentiler var.

Şurada 2014 siparişlerinden bahsedilmişti:
(link)
Ayrıca internet sayfaları hazırlanıyor:
(link)

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
Fiyatlari dusurebilirler kendileri girerlerse

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Bu da Facebook sayfaları.
(link)

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Ülkemiz adına hayırlı uğurlu olsun,

Rakip firmaların artması iyidir.. :)

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Ticaret ahlakının Türkiye'de ne hale geldiğinin kanıtı bu arkadaşımıza verilen bilgidir... Özellikle de ilk bayiliğimizi verdiğimiz İzmir'de piyasadaki herkesin yeni bayimizi ve konuyu bilmesine rağmen size bu yalan bilgiyi veren kişi ve kurumlardan uzak durunuz.2014 modellerimiz gümrükte yasal işlemlerinin bitmesini beklemektedir...

Mevcut bayilerle iletişime geçmeme sebebimimiz son tüketiciye doğru ürünleri ve fiyatları doğru bayi seçimleriyle ulaştırmak istememizdir.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Aybars bey, bu 2014 modelleri getirmeye basladiniz mi demek?

Bayilere nasil ulasabiliriz?

Bir de acilen web sitenizi tam randimanli calisir hale getirseniz :/

Tepki
69
bu arada yanlış anlaşılma olmasın bu bilgiyi veren izmirdeki bir firma değildir... türkiyenin her yeri ile mailleştim çünkü bugün... ama izmir firması olmadığına eminim...

Kadirtanse

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Trek
Hayirlisi olur insallah. Umarim "Giant kendini ispatlamis bir markadir nasilsa satar" mantigiyla pazarlanmaz. Bunu soylememin sebebi genel anlamda distributor kendince satacagina inandigi bisikletle sinirli ithalat yapmasi ve satis sonrasi yedek parca olayinin tamamen karin agrisi olmasindan dolayidir (Giant'den yedek parca talebim olmadi, onun icin eski dist. üzerine alinmasin). Gecen sene kendime yeni bisiklet alirken inceledigim markalarda model konusunda kendimi mevcutla kisitlamak zorunda kalmam ve esimin TREK bisikletinin camurlugunu yedek parca olarak ucreti karsiligi talep edip, satici ve distributorun cevapsiz kalmasi acikcasi bir hayli keyfimi kacirdi.