2014 Bisiklet Uzun Tur'u..5-29 Mayıs

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) 2014 BİSİKLET UZUN TURU 5-29 MAYIS:

Not:
-Tur 25 Gün olup,3 Bölüm halinde,her Bölüm 7 Gün,Toplam 21 Gün,Max.25 Günde tamamlanacaktır.İsteyen her Bölüm’den katılabilir.
-Katılmak isteyen Arkadaşlar Facebook kanalıyla veya bizzat başvurabilirler.Ayrıca İstişare de bulunmak için en geç 1 Nisan Tarihine kadar müracaatlarını bildirmeleri Rica olunur..

-1.Bölüm:Ankara-Konya-İncekum,Alanya
-2.Bölüm:İncekum-Antalya-Aksu,Isparta
-3.Bölüm:Aksu-Ankara

Not:
Hava,Yol Durumu vs.gibi durumlar da,Tarihte değişiklik yapılacaktır..

Scudo

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:) İlan güncel.Tur için kimse yokmu?.52.000 üye,95 okuma,yanıt 0..:( Tabi ki Fikirlere saygı duyuyorum..

• Beğen
Tepkiler: Osman Kıtay

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
Üstad ayrı dünyaların insanıyız :) Biz İstanbul çıkışlı siz Ankara çıkışlı. Bizde işten dolayı maksimum 9 gün izin, sizde 25 gün.

• Beğen
Tepkiler: Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@osmankitay

:) Allah size de Hayırlısı ile Emeklilik nasip etsin.Gerçi Emekli olup ta yağımızla kavrulan insanız.Yine de Şükür..Sizin Tur aynı vakit mi?.Rota'nız neresi?.

Teşekkür ederim.Şimdiden iyi Turlar..

Not:
İzin durumu müsait olmayanlar için önerim.2. Bölüm,Akdeniz,Orta Toroslar,Yaylalar,Göller,Doğa,Hobi alanımda Balık tutma etkinlikleri ve Fotoğraf makinanızda yer kalmayacak bir Gezi öneriyorum.10 Gün,max 12 gün yeterli olacaktır.(Antalya-Bolvadin)

• Beğen
Tepkiler: Osman Kıtay

Ahmet.Çetinkaya

Aktif Üye
Tepki
118
Bisiklet
Cannondale
üstadım tarih uygun olsa 2. bölüm Antalya' dan itibaren katılabilrdim ancak takvim benim için uygun değil. Umarım en kısa zamanda birilerini bulursunuz fazla bir şey kalmamış.

Saygılarımla

• Beğen

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@Ahmet.Çetinkaya

:) Ahmet Kardeşim Teşekkürler.Sevgi ve Saygılar bizden.Evet,aynen,dediğin gibi konuyu tam zamanında açtım.Şimdi Bisiklet kullanımı ayrı Kampçılık ayrı bir konudur.25 yıllık deneyimime dayanarak geç bile kalındığını düşünüyorum.Örneğin biz Kamp dönüşü eksik malzemelerimizi sezon sonu indirimli alıp,öyle hazırlık yapardık.Hadi şimdi malzeme al,çık yola..Zaman açısından kısıtlı olacağını düşünerek konuyu bu Tarihte açtım.

Sizede Bol Pedallar diliyorum..

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@Kadir Altuntaş

Benim planladığım tur Çanakkale-Bodrum 750 km. olacak ve 23 Mayısta başlayıp 6 ya da 7 günde bitirme planım var. 2.bölüm tur planınız çok cazip. Bende balık tutmayı severim. Eğer Tur arkadaşım ekerse, sizinle gelmekten memnuniyet duyarım. Bu konuyu not aldım. Bu arada emeklilik hayali kurmuyorum :)

• Beğen

şabulu

Üye
Tepki
0
şu an ankarada öğrenciyim ve birinci tur çok uzun sürmeyecekse katılmayı çok isterim. sadece birinci tura katılabilirim çünkü okulum müsade etmiyor yoksa sizinle bu rotada pedallamayıçok isterdim. acaba birinci tur hangi tarihler içerisinde tamamlanır?

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@şabulu

:) Genç,normalde her bölüm 7 Gün.5-15 Mayıs max.10 gün yeterli olacaktır.

Gitmek istediğin Rota 1.Bölüm:500 km.Ankara-Kulu-Konya-Seydişehir-Toroslar-Alanya,İncekum Çadır Kampı.

karmatte

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Trek
17 mayıs istanbul bodrum turu planlıyorum.belki bodrumdan sonraki antalya kısmında denk gelirse katılmak isterim.

• Beğen

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:)
Katılımcılar:
Kadir Altuntaş
Gürol Taşdelen
Jörg Huchler (Manavgat'tan)

Belki:
Osman Kıtay
Selami Ensar

Arkadaşlar Tarih yaklaşıyor.Ayrıca neden erken etkinlik açtım?.Bugün karar ver yarın yola çık..Bisiklet,Kamp malzemeleri vs. için anca hazırlık yapılır.