2010 Whistle Miwok 1051D;Yeni Yol Arkadaşım-Sevgilim

Scudo

Deniz Ser

Aktif Üye
Tepki
148
@Cahit Açıl

Özür dilerim mesajınızı şimdi görüyorum :)
Başlangıç seviyesini geçmiş orta düzeye yakın bir kullanıcıysanız eğer bu bisikletin fazlasıyla size yeteceğini düşünüyorum alırken kararsızdım ancak şimdi iyiki almışım diyorum.Yol performansı bana göre oldukça iyi daha araziye çıkmadığımdan dolayı net bir şey söyleyemem ancak
Sencer ağabeyin bu bisiklet için yorumu şuydu:

Yokuşta seni yormayacak temel kavram;

İyi ayarlanmış bir sele uzunluğu ve baştan çok dikkatli bir seçimle karar vereceğin KADRO açılarıdır..

Beğendiğin bisikletin tarzı, uzun sürüşler ve rampalar çıkmanı kolaylaştıracak özellikte..
Ben kadromu gelişme çağında olduğumu düşünerek biraz büyük seçtim,küçük seçseydim bu sefer küçük kalacaktı mağazada bu ölçüde bulunduğu için bunu seçtim sizde bunu gözardı etmeyiniz bu ölçü gerçekten önemli :)
Fiyat/performans açısından değerlendirecek olursak fazlasıyla iyi :)
Umarım siz de kendi istekleriniz doğrultusunda bir bisiklete sahip olursunuz :)
İyi pedallar :)

• Beğen
Tepkiler: matzbacher

Deniz Ser

Aktif Üye
Tepki
148
@hash07

Teşekkürler maşa değişiminden sonra Mavic Crossride jant setiyle değiştirmeyi düşünüyorum biraz ağırlar sanki :)

• Beğen

dinçer karadayı

Daimi Üye
Tepki
174
çok güzel bir bisiklet iyi günlerde kullanın,ama size tavsiyem gerekmedikçe komponentlerini değiştirmeyin, çünkü bu işlerin sonu yok, tabi bu benim kişisel fikrim karar sizin iyi pedallamalar..:)

Deniz Ser

Aktif Üye
Tepki
148
@dinçer karadayı

Parçaları çok fazla eskitmeden satabilrsem daha iyi olacağını düşünüyorum :)

• Beğen

Deniz Ser

Aktif Üye
Tepki
148
@Selim usta
Memnun olmazmıyım hiç çok teşekkür ederim Selim Abicim,rotorları sıktıktan sonra sadece sağ vites kolu sorun çıkardı vidası gevşemiş onu da Turgay Abi düzeltti şimdilik çok iyi ellerine sağlık :)
Bu arada neredesin şimdi Selim abicim özelden veya buradan yer bilgisi alabilir miyim ? :)