2009 Bianchi Alikut....

Scudo

Baran Özkan

Daimi Üye
Tepki
158
çok güzel bisiklet bende göstergelere bayıldım..ama ben farları çatala takmayı düşünüyorum en azından geçeleri çıkarken takıcam tek farla hiç birşey gözükmüyor:)

• Beğen
Tepkiler: onurcan tokuş

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
@T0LGA
Olabilir... Resim çekerken özellikle pedallara çok dikkat ediyorum.Orantısız durunca sinirim bozuluyor :D
@Sinan Kavas
Gidon'da Shimano'nun yanılmıyorsam 2005 model CI-DECK Plus göstergeleri var.Ben aldığım zaman 3 lü olarak satılıyordu.Ortadaki panel;hız ile ilgili verileri,sağdaki panel; zamanla ilgili verileri ve soldaki ise mesafeyle alakalı veriler gösteriyor.Şimdiki halinde gidonda 2010 model CI-DECK var.Görüntüsü çok daha hoş ve kadansı'da gösteriyor.Aynısından umarım bulursunuz...
@ferhat köse

Hiç önemli değil.Bilmeyen arkadaşlara nerede olursa olsun yardım etmek zorundayız.Teşekkür ederim

Ömer frk

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Salcano
@onurcan tokuş

2010 model CI-DECK hakkında biraz bilgi verebilirmisinz??acaba nerden bulabiliriz.?

Yiğit Tosun

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Sedona
@onurcan tokuş

KAdraja bayıldım ya ne kadar mal oldu

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
@ömer kurcak

2010 CI-DECK'ler Shimano bayisi olan her bisikletçide vardır diye umuyorum.Ben Kayseriden aldım.Shimano'nun 2010 kataloğunda ayrıntılı yer verilmiş.Resim isterseniz şu link'in 8 numaralı mesajına bakın derim;
(link)

Üzerindeki kadranı 3-4 yıl önce 100 liraya almıştım.Gidondaki doluluk bana göre çok hoş.Hepinize teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Furkan Yavuz

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Çok güzel bir bisiklet , gidon müthiş , kazasız belasız sürüşler dilerim , birde o sivas soğunda epicon maşada çok verim kaybı oluyormu , sorun çıkıyormu ?

• Beğen
Tepkiler: onurcan tokuş

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
@phoenix33

Çok teşekkür ediyorum.Kış'ın tam ortasında hava sıcaklığı; -10' ile -18' arası gidip gelirken 1.5 hafta boyunca okula gidip geldim.Evden 10 km rahat var okulun uzaklığı.Epicon hiç sertleşmedi ilk gün geldiği gibi sorunsuz bindim.Havalı maşalar sıcaklık farkından pek etkilenmiyorlar.Kış ayında sadece 2 saatliğine XCM maşalı bisikletle gezdim eve geldiğimde maşa çalışmıyordu:D .Kısacası Epicon'dan gayet memnunum;)

• Beğen
Tepkiler: Barış BİRLİK