20 Ekim Edirne Cumhuriyet Yarışı

Scudo
Tepki
356
İsim
ahmet
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Şehir - Tur
kurtcebeye, foruma dönmesi için teklifte bulundum daha çok instagramdayın demiş idi.

(link)

1634818076478.png

son 21 .turu bahtiyar arkadaşı ile gerçekleştirmişti ,2020 temmuz ayında 140 km ,58 km üstüne 15 km eğim çıkarak.

1634818273661.png

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ag249

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.203
Bisiklet
Specialized
Bu yarış bugün değil miydi? Bu sene forumdan pek katılım olmadı galiba...

• Beğen
Tepkiler: gezerfen

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu yarış bugün değil miydi? Bu sene forumdan pek katılım olmadı galiba...
Yağış olasılığı yüksekti bende bu sebeple organize eden arkadaşlara bildirip katılmadım. 2 kişi hipotermiden kaynaklı ambulansa alınmış. Kuzen katıldı 30 dk aracın içinde kendime zor geldim diye belirtti.

RTFM

Forum Demirbaşı
Tepki
1.116
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yağış olasılığı yüksekti bende bu sebeple organize eden arkadaşlara bildirip katılmadım. 2 kişi hipotermiden kaynaklı ambulansa alınmış. Kuzen katıldı 30 dk aracın içinde kendime zor geldim diye belirtti.
Valla bende kayıt olmuştum, ailecek hasta olunca gidemedim. Eğer öyle ise isabet olmuş gitmemek.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu sene yapılacak mı acaba yarış?

ndhakara

Forum Demirbaşı
Tepki
967
İsim
Cihat
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Edirne etkinlik takviminde 23 Ekim olarak görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: anıl şentürkk

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Süper. Kayıtla ilgili bilgi bulamadım o yüzden yapılmayacak gibi düsündüm. Umarım en kısa zamanda açarlar kayıtları

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kayıtlar açıldı arkadaşlar, ben lisansımı yenilememiştim bir ara gidip yenileyeyimde öyle başvurayım. Lisanssız kayıt olmuyormuş

ndhakara

Forum Demirbaşı
Tepki
967
İsim
Cihat
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarış için lisans şartmış, son katıldığımda (2-3 yıl önceydi) sağlık raporu yetiyordu. İş çıktı, raporu al müdürüğe git. Böyle getir işleri anlamıyorum bu çağda, sağlık raporunu al e-devlet üzerinde lisans başvurunu yap, raporu tanımla ve tamamdır. Ama bunun yerine şehri tavaf et :).

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Evet dijital çağdayız haklısınız ama öyle insanlar var ki geçmiş yıl lisanslarını bilgisayar üzerinde tarihi güncelleyip yarışa giriyorlar. Sadece tarihte değil gerçi. Kaşeden imzaya barkoda kadar mükemmel iş çıkarıyorlar :)

Maalesef üretim konusunda baya gerideyiz ama üretilmiş bişey üzerinde güncelleme ve geliştirmede üzerimize yok :komik:

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
Yarış için lisans şartmış, son katıldığımda (2-3 yıl önceydi) sağlık raporu yetiyordu. İş çıktı, raporu al müdürüğe git. Böyle getir işleri anlamıyorum bu çağda, sağlık raporunu al e-devlet üzerinde lisans başvurunu yap, raporu tanımla ve tamamdır. Ama bunun yerine şehri tavaf et :).
Daha önceden çıkarılmış lisansınız varsa ilçe gençlik spor müdürlüklerinden 1 adet fotoyla yenisi çıkarılabiliyormuş. Sağlık raporuna da gerek yok dedi telefonda.
(link) sayfanın altında ilçe müdürlükleri telefonları var. sorup bilgi alabilrisiniz.

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Daha önceden çıkarılmış lisansınız varsa ilçe gençlik spor müdürlüklerinden 1 adet fotoyla yenisi çıkarılabiliyormuş. Sağlık raporuna da gerek yok dedi telefonda.
(link) sayfanın altında ilçe müdürlükleri telefonları var. sorup bilgi alabilrisiniz.
"spor bilgi sistemi" üzerinden (e-devlet şifresinden giriş yapılıyor), "Sağlık işlemleri"- "Sağlık beyanı" kısmını doldurmanızı istiyorlar lisans yenilemek için.
ben fotoğraf da götürmüştüm ama eski lisanstaki fotoyu çıkarıp yenisine onu yapıştırdı arkadaş.

Lisans çıkardığınız yere değil, farklı bir gençlik spor müdürlüğüne de gidebilirsiniz. İstanbulda yaşayıp, kocaeliden lisans almıştım. Yenilemeyi de Yalova'dan yaptım. Hiçbir sorun çıkmadı...