20 Ekim Edirne Cumhuriyet Yarışı

canelmas

Üye
Tepki
249
İsim
can elmas
Bisiklet
Scott
istanbul beşiktaş bölgeden araçla giden yeri olan veya arabaya katılıp gelmek isteyen var mı? hem masrafı hem sıkıcı yolu paylaşmak üzere.

Scudo

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.005
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
ben sabah beylikdüzünden yola çıkıyorum (d100), yolda araçla yanımdan geçenler selamlarını esirgemesinler :)

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.370
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Edirne yolunu otobandan gitmezseniz hiçte sıkıcı bir yol değildir. ?

Hangi sabah pazar sabahı mı çıkacaksınız ?

• Hahaha
Tepkiler: Özcan

ndhakara

Forum Demirbaşı
Tepki
967
İsim
Cihat
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Rüzgarsız ve süper bir sıcaklıkta, sisler içinde 10 numara yarıştı; katılan, bitiren herkese tebrikler ve kazalarda yaralanan arkadaşlara geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Baya kazalı geçmiş yarış bu sene. Çok kişi karışmış kazalara. Detay bilen varsa ve aktarırsa seviniriz. Kaza geçiren tüm sporculara da geçmiş olsun bu arada.
Bu arada bir yerlerde sıralama yayınlandıysa onu da paylaşacak olur umarım ?

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
arkadaşların söylediği korkunç. fotoğraflar da öyle. şu gran fondo yarışlarına katılan abuk subuk tipler iyice çoğaldı. 55 ile giderken fren yapmış galiba biri. grup sürüşünden anlamayanlar gidip arkada takılsa ne iyi olur aslında. onlarca kişiyi düşürmüş artık şahıs her kimse.

CeRKeZ

Kağnı Arabası
Tepki
1.188
İsim
Yunus Emre Cebe
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abartı olmasın ama belki 50 kişi birbirine girmişti. Geçerken yerde kalan sporcular görmüştüm. Kaza dışında sis yarışı olumsuz anlamda etkiledi. Dönüş yolunda ise hava temiz olduğu için pek problem yaşamadık. Rüzgar olmaması da grup sürüşü yapmaya imkân tanıdı. Geçen sene olduğu gibi dağınık bir sürüş olmadı. Ben oldukça eğlendim. Katılan ve bitiren herkesi tebrik eder, kazalarda yaralanan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletirim.

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sadi imren fotomontaj değilse( çok düşük bir olasılık olsa da) çok korkunç bir kare... bu resmi görünce yarışmalara katılma fobisi oluştu an itibari ile

• Beğen
Tepkiler: sadi imren

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35 Çetin Hocam,
Giant'ının rodajını Edirne Yarışı'nda yapaydınya.Devi uyandırmış olurdun

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Yalnız bir şey de dikkatimi çekmedi değil.
Kaza yapan arkadaşlarımızın gözü gibi baktıkları bisikletlerini balık istifi şeklinde süpürge arabasına sallamışlar.

20102019-190237_4vvdgm84h6.png

Keşke bizde de Avrupa'daki gibi süpürge arabaları olsaydı çok şey istediğimin farkındayım ama bisikletlerimiz kaza yapmış bile olsa bizim için çok değerli.

Evaldas-Siskevicius-1.jpg

Eleştiri değil temenni dilek olarak görünüz

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Yalnız bir şey de dikkatimi çekmedi değil.
Kaza yapan arkadaşlarımızın gözü gibi baktıkları bisikletlerini balık istifi şeklinde süpürge arabasına sallamışlar.

211775 dosyayı görüntüle

Keşke bizde de Avrupa'daki gibi süpürge arabaları olsaydı çok şey istediğimin farkındayım ama bisikletlerimiz kaza yapmış bile olsa bizim için çok değerli.

211776 dosyayı görüntüle

Eleştiri değil temenni dilek olarak görünüz
Aynı fotoğrafı görünce benim de dikkatimi çekmişti. Tamam önce can tabii ki ama; görüntü hoş değil.

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
katılmayı planlıyordum ama bi hafta kadro kulağı bi hafta zincir kırılınca şevkim kırılmıştı... her şerde bi hayır var diye boşuna dememişler..

yarışı tamamlayıp, tamamlayamayan herkese geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: sadi imren

televole2

Daimi Üye
Tepki
576
Bisiklet
Cube
çok güzel, harika bir yarış oldu kendi adıma acayip keyif aldım. grup sürüşü olunca çok zevkli geçiyor zaten daima. kazaya karışan arkadaşlara çok geçmiş olsun çok fazla kaza vardı.

süpürge aracının görüntüsü utanç tablosuydu. resmen tüylerim ürperdi gördüğümde. organizasyondaki tek olumsuzluk buydu.

tüm sonuçları face sayfasında göremedim sanırım henüz paylaşılmadı.

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.271
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne yazık ki bir kere daha yol bisikleti yarışında grup sürüşü deneyiminin ne kadar elzem olduğunu gördük..
Arkadaşlardan aldığım bilgiye göre; grup sürüşü yokuş aşağı devam ederken ani fren yapan bir kişi nedeniyle "domino taşı" etkisi olmuş....
Sporcularda önemli bir sağlık sorunu kayıtlara girmemiş ama binlerce liralık zaiyat var..
Herkese geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın..

• Beğen
Tepkiler: Gökay Akçay

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bundan aylar önce 2 arkadaş vardı, yarış esnasında nasıl davranılmayacağını bilmeyenlerin yarışa katılmamasını savunduğumda sitem etmişlerdi.. ne demek istediğimi inşallah bu konuda kavrayabilmişlerdir..

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Primoz Roglic'i bilir misiniz?
Roglic kayakla atlamadan bisiklete geçmiş birisi.Çok çok iyi bir rouleur ,yani çok iyi zamana karşısı var.Aynı zamanda çok iyi de yokuşçu.Tüm bu üstün özellikleriyle başta Vuelta olmak üzere bir çok tur kazanmış bir yıldız.Müthiş bir bisiklet hakimiyeti olmasına rağmen peloton içinde kendini konumlandırmasını bilmeyen acayip bir sakar,patlamaya hazır bir bomba .Hiç kimse Roglic'e bilmiyorsan peloton sürüşü yapmayı, gelme demiyor.Ama güzel yurdumda amatörlere açık bir yarışta bilmeyen gelmesin denebiliyor, bu da ilginç.