2.manavgat mtb maratonu.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@coskunBu soruların cevaplarını forum köşelerinde beklersek yandık.

Kuralları okumuş biri zaten bu sorunun cevabını bilir.
Belki de ilk yapılması gereken organizatöre email atmak olmalıydı.
Orada çözüm yoksa federasyon telefonla aranabilir.

Yukardaki seçeneklerde çözüm bulunamadıysa gazeteye bile ilan verilebilir.

Geleyim açıklamaya;

Eğer yarışmadaki Jr. kategori UCI takvimine kayıtlı ise UCI lisansı şart. Kayıtlı değil ve sadece Federasyon takviminde ise bu durumda lisans kontrolü GSGM kurallarına göre yapılır. Yani UCI lisansı gerekmez.

Manavgat yarışmasının hangi kategorilerinin UCI'da olduğunu görmek için www.UCI.ch'ye bakabilirsiniz. Ama bakmanıza da gerek yok çünkü Kurallarda yazdığı gibi UCI maraton sınıfına Jr. kategorinin katılımını kabul etmez. Yani bu bir Federasyon kategorisi, doğal olarak UCI lisansı gerekmeyecek.

Scudo

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
arkadaşlar bence gsgm lisansınız varsa vakit kaybetmeden UCI lisansı da çıkartın derim. Zor birşey değil. Ya yarışlardan önce ya da federasyona fotoğraf ve kimlik,lisans fotokopisi göndererek UCI lisansınızı çıkartabilirsiniz. Bu yarış için gerekmese başka bir yarış için gerekecek.

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum,(link) adresinde kayıt formunu bu sabah doldurdum.Kayıt formunda lisans no istiyor ve ben bu lisans noyu lisansımın üzerinde yazan numara olarak girdim ve u23 elit kategorisine yaptım.Eğer uci lisans no istiyorlarsa lisasın üzerinde yazan uluslararsı değil ulusal koddu ve yanlış olmuş olabilir.

yani bizden kayıt formunu doldururken lisans no istiyorlar bende lisansımın üzerindeki lisans noyu yazıyorum (elit-u23 kategorisi için) ama uci kod isteniyorsa bir eksiklik söz konusu olabilir. :(

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
yarışa başvuru yapan arkadaşlara bir sorum olacak.kayıt yaptırdıktan ne kadar süre sonra size geri dönüldü?

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@latif kavak

ben bugün kayıt yaptırdım cevap almamam normal hafta sonu zaten ama siz ne kadar zamandır bekliyorsunuz?

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
ben 3 gün öne peşemebe günü yaptırdım daha alamadım

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
arkadaşlar ben salı günü(27 mart) hala bir cevap alamadım.bakalım bekliyoruz..

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@mystery of altar

salı günü kayıt yaptırdım demek istedim..

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
ben ayın 22 sınde yaptırdım ve benımnle beraber 3 arkadasınkını yaptırdık ve halaaa hiç kimseye cevap gelmedii

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Ödüller de henüz açıklanmadı.Demekki hiç birşey belli değil.Konaklama-ödül v.s daha netleşmedi.Bu haftaiçi açıklanır herhalde.Umarım konaklama gene organizasyon tarafında karşılanır zaten karşılanmaz ise bir de harcirah verilmez ise katılım çok düşük olur sönük geçer.

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ödüler bu sayfdada (link) geri dönmeleri için biraz dahabekleyin ayın 10 dogru dönüş yapılıyor hemen kayıt yaptırır yaptırmaz dönülmedi geçen sene.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet geçen sene 1 hafta 5 gün kala gibi sanırım konaklama katılıma hak kazanma gibi bilgiler bana ulaşmıştı.

bende 7 gün önce kayıt yaptırdım.o yüzden beklemekte fayda var.ferdi lisans nomu geçen sene girdim ve bu şekilde katılmıştım.

uci lisansım yoktu. ama nuri aktürkün dediği gibi gerekli nüfus cüzdanmı fotokopisi, ferdi lisans ve resimleride yanımızda götürmekta fayda var.

herkese başarılar

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
arkadaşlar tam 10 nisanda başvursam olur mu?ya da saat kaça kadar başvurmak gerekir 10 nisanda,....işlerimden dolayı fırsat bulamadım lisans için ama yarın zor da olsa almaya çalışıcam.alamama nedenim şu oldu ,çalıştığım için zamanım yoktu,ve il spor müdürlüğündeki doktor bi takım testleri yaptırmam gerektiğini söledi:(ekg,idrar ,kan vs...)bunlar içinde bütün gün hastanede blunmam gerekiyodu.yarın bu testleri yaptırıcam yetişmezse cuma bitiricem.en gec cuma testleri ve doktor raporunu il spor müdürlüğüne versem p.tesi lisans numaramı verirler heralde.yani p.tesi son gün başvursam kabul olur mu?teşekkürler...

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@Yetkin Şahin

10 nisanda başvuru yapabilirmisin bilmiyorum ama eğer cuma günü GSİM'ne başvurunca, durumun aciliyetini anlatıp birazda beklersen aynı gün içinde lisansı alabilirsin diye düşünüyorum. Böylece cuma günü de başvurunu yapabilirsin.
bu arada zaten pazartesi ayın 9 u oluyor. bir problem olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Yetkin Şahin

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
@Fatih Özgenlik

;) evet teşekkür ederim hiç farkında değildim.iyi o zaman galiba yetiştirebilicem:)

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar şimdiden yarışa kayıt yaptırıpta yarışacak olanlara başarılar.Ben bişey merak ediyorum.Acaba bu yarışıda trt-2 yada başka bir kanal canlı olarak verecekmi.

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
hiç sanmmam vereceklerini, geçen yıl çok profesyonelce çekimler yapıldı yarış alanında ve parkurun çoğu yerinde ama o çekimleri ne gören var ne bilen var bize cd şeklinde dağılıtacağı söylendi kayboldu giiti o güzelim çekimler.
Belki bu çekimleri görenler olmuştur onları ama ben hiç görmedim ve hiç bir forumda bulanı duymadım.

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
belki teknik bir soru olacak ama..arkadaşlar bu yarış için hangi lastiği önerirsiniz?

schwalbe-big jim 2.25..?
schwalbe-maraton slick-1.90?
schwalbe-racing ralph-2,25?