2.el yol bisikleti sedona- carrora

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
@naci körce

Listesini sunduğunuz bisikletlerin hepsi zaten giriş seviyesi bisikletler. Aşağı yukarı kadroları aynı. Aralarında çok bir fark yok. Ama şu var verdiğin listede 2 tane istisna var bence. Birincisi carraro cr race 022 gayet güzel bir bisiklet. Benim hoşuma giden bir model. Bence bu model giriş seviyesinden azıcık üst bir model. Kadro olarak iyi olduğunu düşünüyorum. İkincisi ise ilk mesajımda belirttiğim Denizli deki kırmızı beyaz olan Sedona 611. Sedona 611 normalde tiagra setli bir bisiklettir. Giriş seviyesinin bir tık üzeri sayılabilir. Denizli deki Sedona 611 i benim tanıdığım biri topladı. Sedona 601 i vardı. 611 kadro set aldı. 601 in tüm ekipmanlarını onun üzerine geçirdi. Üzerindeki donanım yönüyle giriş seviyesi ama bence kadro olarak listedeki tüm bisikletlerden daha iyi. Donanım takıntınız yoksa alınabilir. Ama biraz agır bir bisiklet çünkü üzerinde 3 kg lık tughra teker seti var. Ceset gibi bir teker seti :) Ayrıca 8 li sistem sora donanıma sahip. Ben olsam carraro cr race 022 alırdım.

• Beğen
Tepkiler: ufuk şimşek
Scudo

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@ömer karan ne sedona 601 var ne carraro 022 var piyasada :) bende alıcam bisiklet biliyosun konu açmıştım arıyorum bakalım daha sürem var :)