Bulundu 2.el saris rs3 bisiklet taşıyıcı

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
ARKADAŞLAR KARAR VERDİM ALCAM SON OLARAK 2, EL VAR İSE EKONOMİYE KAZANDIRALIM DİYE SORDUM.CEVAP BEKLİYORUM EN FAZLA 10 GÜN SONRA SIFIRINI ALMAK ZORUNDAYIM.SÜRE AZ..SELAMLAR.;)

Scudo

alpr60

Üye
Tepki
29
Bende var kullaniyorum..ama nee yazikki satilik degil. Bir ara sahibinden.com da satiliyordu duruyormu bilmiyorum..bir kez daha bakin siteye

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
teşekkürler zaten siz tavsiye etmiştiniz ilk olarak.sıfırını buldum ama varsa kullanmayan arkadaştan almak isterim.ithal malzeme para dışarı gidiyor.yani ....

alpr60

Üye
Tepki
29
Fiyat olarak ne kadara buldunuz bilmiyorum ama imkaniniz varsa fb stadyumuna giderken oradaki migros olmasi gerekiyo karsisindaki bisiklet magzasindan almistim..ziraat bankasinin yaninda sayilir...sitelerde yazan fiyatin baya altina almistin pazarlik yaparak..yolunuz duserse bir ugrayin yada telefon acin fiyat bilgisi icin

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
muğladayım tel temin edbilmem zor.yardımcı olursanız minnet duyarım.

alpr60

Üye
Tepki
29
Sanirim velespit adindaydi magaza. Velespit.com diye adreside var.0216338 58 88. Telefon numarasi. Isterseniz bir gorusun...

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
@alpr60
teşekkürler.:harika:

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
bugün bones rs me kavuştum.kurdum denedim.3 bisiklet başarılı.konu kapanabilir.katkı veren arkadaşlara teşekkürlerimi yineliyorum.;)