1989 Reparto Corse FIXED GEAR

ozgurerdem

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Raleigh-USA
@Bülent ÖZER

Bisikleti kullanmayacağını belirtmişti bülent abi. :)
aynı zamanda araya girmiş gibi oluyorum fakat Qr gibi değiller. oldukça kuvvetli tutuşları mevcut. sonuçta anahtarla vidayı sıkmakla alyanı sıkmak gibi düşünebiliriz. Denemeden de çok fazla emin olamayız tabi.

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@ozgurerdem

özgür binmeyeceğinden haberim yoktu yani tablo gibi zaten binilmez buna :) ama QR konusunda sana katılmıyorum alyanlada bir yere kadar sıkarsın vites makarası vs gibi zinciri yumuşatacak mekanizma olmayışı, kulakçıklarında düz oluşu bence somun kullanmayı daha güvenli hale getiriyor tabi biraz sürüp denemekte lazım , ben 188 cm 90 kg lik adamım alışmışım herşeyi çok sıkmaya yani ben yol bisikletimde bile arka QR ları normal bir adamın rahat açamayacağı kadar sıkarım ama bazen dur kalklarda jantı kadroya yapıştırıyorum.:p

• Beğen
Tepkiler: ozgurerdem

ozgurerdem

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Raleigh-USA
@Bülent ÖZER

bülent abi deneyimlerin benden daha fazla olduğu için haklısındır.
Tablo niyetine duvarını ömür boyu süsler inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Bülent ÖZER

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@ozgurerdem
yok be dostum ne alakası var benimki sadece tavsiye, adam var adam var bide benim gibi XXXL var :p allah güle güle binmek ,seyretmek nasip etsin

tansu berkay

Forum Demirbaşı
Tepki
361
Bisiklet
Colnago
tam bir sanat eseri emeğine sağlık mütiş kareler için bir kez daha teşeürler..

• Beğen
Tepkiler: Doğukan Aksu

mesut...

Üye
Tepki
21
offfff bianchi yeşiline zaten hastayım bunu görünce yataklık olacağım , çok çok çok beğendim. bu nedir yaa bu nedir yaa allah sahibine bağışlasın , binilmez buna al karşına koy seyret saatlerce. projede emeği geçen herkesi tebrik ederim.
maşallah diyeyimde nazarım değmesin :)

Barış Özegemen

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Fuji
süper ötesi güzellikte hasta olmamak elde değil... son zamanlarda yakından araştırdığım ve sahip olmak stedeğim bir sistem fixed gear ... çok çok şanslısınız bınmeyı bırak dokunmaya kıyamamısınız :D

• Beğen

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Öncelikle projeme zaman ayırıp, takip eden ve övgü dolu bir kaç satırı eksik etmeyen tüm dostlarıma teşekkür ederim. Umarım daha iyileri, dilediğinizce sizin de olur. :)

@Aytaç Biber

Aytaç Abi zaten Circusları konuştuk ;) Fotograflar ve beğenin içinde ayrıca teşekkür ederim. Devamı da dediğim gibi geliyor. :)

@TOLGA TUNCEL

Tolga Abi teşekkür ederim, bir gün bakarsın beraber de bir şeyler üzerine bir proje oluşturabiliriz, yeterki içinde sen de ol. :in:

@Bülent ÖZER

Bülent Abi sen de beklemiyor değilim hani, görelim artık şu bombayı hazır kar kış evlere kapandığımız vakitler değerlensin bencede. :)

@yucel gulesenoglu

Yücel Bey selam. Öncelikle övgünüze teşekkür ederim. Yalnız bir şey var ''amannn boşver ne uğraşıcan hurdalarla'' diye düşünüyorsanız zaten hiç kalkışmayın. :)

@Taner Rona

Taner selam, şuan için Eskişehirde fakat bahara doğru kalıcı olarak Ankara'ya götüreceğim. Olmadı götürmeden önce haberleşiriz.

@Bülent ÖZER

Bülent Abi kesinlikle vidalı sistem bu işin en güvenlisi olmakla beraber kullandığım alyan vidalı qr'lar tamamiyle işin görselliği açısından kullanıldı. Sadece bir zamanlar Puch bisikletimde deore XT bir göbekle yine deore XT bir qr kullanmıştım ve o da buna rağmen uzun süreli ve uzun mesafeli turlarda sıkıntı çıkartmamıştı, ki şehir içerisinde bol skidli ve sert kullanmamda cabası olduğu halde olsa da bu bir gösterge değil, en mantıklısı ve olması gerekeni sıkı sıkıya sıkılmış bir somunlu mil. :in:

@tansu berkay

Tansu Abi teşekkür ederim, sen de arayı biraz açtın senden de bekliyorum yeni bir şeyler. :)

@Burçak Erbil

Teşekkür ederim Burçak Abi, duvarım için yeni bir tablo oldu. Sıradaki ve yakındaki olan projem de bir bütün olmasa da başka bir yenileme. Eminim çok beğeneceksin. :in:

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
..................................................... Dünya'dan koptum bir an.

Bisikleti görmeye geleceğim Eskişehir'e. Fotograflar kesmedi,canlı görmem lazım.

Ellerine,yüreğine sağlık dostum,dert görmesin.Gerçekten çok güzel olmuş.Güzel olmuş lafı az kalıyor,ne diyelim?
-Mükemmel olmuş,sanat eseri olmuş,cihanda bir tek,biricik...

Aklımı aldın,kelimeler yetmiyor.Benim sattığım "Reparto Corse" olamaz bu.Değişmiş,başkalaşım geçirmiş.
-Şevkatli eller,üstad eli değmiş.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@Sertaç EKİCİ

Ne zaman istersen ağırlamaktan memnun olurum Sertaç Abi. Bakarsın elimdeki bir kaç bisikleti daha tamamlamış olurum. Reparto da kesinlikle emin ellerde olup, arda kalan yıllarını duvarda duvarda sergilenerek geçirecek. :in:

• Beğen
Tepkiler: Raven_35

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@burak koçak

Drop bar açısı mı? Kadronun 62cm oluşundan ve haliyle head tube'nin büyük oluşundan olmasın?

• Beğen

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dönüp dönüp tekrar bakıyorum :) Mükemmel olmuş, ellerine sağlık :)

• Beğen

Erhan Ertan

Bisikletli Operatör
Tepki
1.105
İsim
Erhan Ertan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Doğukan Bey her parçasında, her anında emek, alınteri sonunda şaheser ortaya çıkmış. Tebrik ederim. Facebook'ta görmüştüm bisikletinizin fotoğraflarını. Çalışmalarınızda kolay gelsin. Selamlar.

• Beğen

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer

Herkese tekrardan teşekkür ederim. Erhan Bey şuan için tamamlamam gereken bir iki bisikletim daha var, sonrasında da küçük ve hafif bir çelik kadro ile ne kadar hafif bir fixie toplayabilirim bunun üzerine bir çalışma yapacağım gibi.

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Ilgi ve alaka icin ne kadar tesekkur etsem az! Tam gaz projelere devam. Cok yakinda super bir fixie icin yine kollar sivaniyor. :in:

• Beğen

bkagan

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
Salcano
Dehşet gerçekten el emeği göz nuru elinize sağlık.. :)

• Beğen