1979 Orijinal "ALAN" Restorasyonu..

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@erol tatarolu

Demekki @(link) Arkadasimizinda dedigi gibi, yabana atilacak bir kadro degilmis. Bu tür yorumlar beni bu kadroya bir baska bagliyor.
Yorum icin tesekkürler.:harika:

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
Baktım Murat Abi Gene Konu Açmış... Mükemmel Bir Restorasyon Olacağına Eminim...

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ahmet A. Atalay
Insallah Ahmet, tesekkürler.:)

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bu konuyu atlamışım. Maşallah abi kadro yanıyor :) be durumda bir gelişme yokmu?

oalmali

Üye
Tepki
184
İsim
Osman
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Murat Bey, aylar olmuş konu açılalı konuyu uyandıran arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Durum nedir, bittiyse bizimle paylaşır mısınız?

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mehmet.ali

@oalmali

Arkadaslar, bisiklet daha bitmedi ama az kaldi ve yakin bir zamanda insallah bitiyor. Tabiki toplanmis ve restorasyon fotografllari yüklenecektir.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Bugün cok sükür nerdeyse hic bulunmayacak kadar zor bulunan campagnolo sele borusunun 25mm capta olanini buldum, buldum ama adam bulunmuyor diye bana bir fiyat cekti hic sormayin. Mecburen almak zorunda kaldim.

DSC_0382.JPG

DSC_0383.JPG

Buda selemiz...

DSC_0384.JPG

DSC_0386.JPG

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@Murat Cömez Konuyu yeni gördüm, iyi ki de yeni görmüşüm, Ocak ayında görsem şimdiye meraktan ne olurdum bilinmez. Sizin projeler maşallah özene bözene yapıyorsunuz. Elinize sağlık şimdiden iyi çalışmalar dilerim. Sizi tanımıyorum, forumda ki konularda okuyup gördüğüm kadarıyla, fakat sizde ki "HAS" bakış açınıza hayranım. Son halini merakla bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Murat Cömez abi. Hayırlı olsun. Sele borusu çok ilginç görünüyor. Sorması ayıp kaça aldın?
Sele de çok güzel görünüyor. Brooks seleler gibi görüntüsü. Özellikleri de aynı mı?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Kubilay Koparan

Forum Demirbaşı
Tepki
365
İsim
Kubilay Koparan
Bisiklet
Salcano
@Murat Cömez Tüm çalışmalarınızı zevkle takip ediyorum abi.Ama buna ayrı bi merakım var çok güzel görünüyor eline sağlık :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez projelerinize özellikle de sabrınıza hayranım ben bilgisayarın başından sabırsızlanıyorum herhalde böyle projem olsa delirirdim:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez Abi valla geçen konuştuğumuz gibi bans direkt rehber oluyo :) Sen hatırlarsın OTTO katalogları vardı 80 lerde Almanya'da :) Zevkle incelerdik...O tadı veriyor direkt ;)

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Kubilay Koparan
Tesekkürler Kubilay. :)

@big bike
Tesekkürler Kenan. Bu tür calismalarda sabirli olmak gerekiyor, bunlar 1-2 günde olacak isler degil. Kadronun önce restoresini yapacaksin ve sonra sabirla parcalarini bulacacaksin. Sonra ise daha birsürü isi var onlari tamamlayacaksin. Bu isler öyle sprayle boyamaya falan benzemez. En önemlisi restore ettigin kadro restoreya degiyormu onu bileceksin.

@BF Okuru
Evet Firat, ne güzel günlerdi birdaha gelmez. Otto, Quelle falan vardi ayni bugün bilgisayrda baktigimiz gibi kataloglara bakardik. Ben arasira yine bakiyorum.:)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Süper olacak bu. Tamamlanması Fuji kadar sürmez. Bu sefer daha kısa sürsün inşallah. Kolay değil işin.

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Murat Cömez Abi benim hanseatic marka bisikletim vardı metzeler lastikli, babam otto dab almıştı :) Quelle unutmuştum ben doğru, sloganı meine quelle idi di mi ;)