19 Haziran'da Bodrum'a Yolculuk

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Merhaba,

Ben 19 Haziran'da Bodrum'a bisikletle inmeyi dusunuyorum. Tabi ki bununla ilgili kesin kararimi yolda bana eslik edecek birini bulunca veri'cem..:rolleyes: :rolleyes:

Baslangic bu tarihten once mumkun degil :eek: sonrasinda ise; bir kac gun rotar yapmamizin bir sakincasi olmaz, ilgilenen arkadaslardan cevap bekliyorum.

Sevgiler

( Guzergahi planlamadim. Son noktam Bodrum olsunda..:) :) Tabi beni Sinop burnuna kadar da dolandirmayin:D )

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Sizinle birlikte gelmeyi çok isterdik..
Bodrumda bikergrrl hamfendiye rastlarsanız selamımızı iletmeyi unutmayınız.. (size misafirperverlik gösterirse lütfen bizim de haberimiz verin, gerekirse otobüs tutup gelelim Bodrum'a :D )

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Bende sizlerle yolculugun cok keyifli olabilecegi kanisindaydim, ama ne yazik ki boyle bir sansimiz yok:(

Kendisiyle henuz tanismadik, ama tanismayi umud ediyoruz. Selaminizi iletirim :rolleyes: Ayrica Bodrum'a geleceksiniz saniyordum:eek: Demek sizinle de tanisami'caz..:(

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Bodruma tabiki gelecez.. (demek isterdim. :D )
Belki geliriz ama dönerken aynı gün evde olabilirmiyiz? işte mesele burda..:eek:

Hani derler ya, "bir taş atımlık mesafe" diye..
Bizim gezilerimiz de maalesef bir gün içinde gidip dönülebilecek yerlere oluyor. Eeee napalım, kazaklık başa bela...:p

Yine de ilginiz için sağolun. Aslına bakarsanız başkasının yaptığı plan proje üzerine sadece pedal çevirerek işe katılıp gerisine hiç kafa yormayacağım bir gezinin hayalini de kurmuyor değilim...

Size eğlenceli çok ama çok hoş bir gezi dilerim.. Bizi haberdar etmeyi ihmal etmeyin..İnternet kafelerden falan lütfen bize ulaşın..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bodrummu daha balikesire ulasmadan geri donersin bu sicakta yapilamaz okadar yol bide sen epeydir formsuzsun basa cikamayabilirsin yane. :)

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Iste gercek sporcu dostu...:boese157: :p Dogru kondisyonum yerinde degil.. Ustelik bisikletim elime daha ulasmadi:p :rolleyes: :) :) Nedir benim bu cilem .....:eek: N'olur en fazla canimin sıkıldıgı yerde atlar otobuse giderim...:rolleyes: Ama bu bir takim halinde yapilirsa keyfin eziyetinden daha baskin gel'cegini dusunuyorum. :rolleyes: azimle dehidrasyon, mermerde deformasyon :rolleyes: ...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Ben ce güzel gezi; bir yerden başka bir yere bir motursuz veya moturlu araçla veya taban kuvvetiyle(yürüyerek) gidip, dönüp, unutmak DEĞİLDİR.

Ben ce güzel bir gezi; fiziki anlamda amacına ulaşsın yada ulaşmasın, kişinin kendiyle ve dostlarıyla paylaşabileceği iyi yada kötü tecrübeler yaşadığı ve tadı ömür boyu damağında kalacak bir maceradır.

Heyt be.. tüylerim diken diken oldu(kirpi gibi). Gelecem yaw gugus senle. Yalnız komıycam seni o dağda daşta. Ben varım arkanda.

ama neee.. senin daha bisikletin yok mu?

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Bisikletimi muhtemelen, Delta Bisiklet yarin teslim edi'cek! Olmas olur mu...!:eek: :eek: :eek: Hayal urunu degil tabi ki bu konustuklarimiz..:cool: :cool: Ironman, nasil yani simdi siz bi saka mi yaptiniz... "aslansin sen Ironman" :) :p Daha kimse cevap yazmadi.. ben tek kaldim.. kimsede gelmezse sinirlenip tek basima vurcam kendimi yola!:boese157: :(

Tom Hanks'in adini hatirlayamadigim bir filmini animsadim. "Filmde, normal bir bireyden daha farkli bir performansi olan Tom Hanks; zaman gelir akli bir seye takiliip yillarca Amerika ( yada dunya capinda mi hatirlayamadim.) icinde durmadan kosmaya baslar, sonra amacina ulastigini hissettigi (buldugu) anda da kosmayi birakir. Farkinda olmadan koskocaman bir akim baslatir ulkede.. " o sahnesini kendime uyarladim bir anda. Belki bende tek kalirsam oyle olurum:eek: :eek: :eek:

Sevgiler...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Senin o adını hatırlayamadığın ama konusu çok çok güzel filmin başrol oyuncusu olan Tom Hanks'tan daha şanslı bir yönün var..

Y a n l ı z d e ğ i l s i n.. niye mi?
Hayallerin var, coşkuların var, yaşama sevincin var.. daha sı yakında olacak olan b i s i k l e t i n v a r .. (haa bide biz varız:D )

• Beğen
Tepkiler: gugus

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Dun bisikletimi teslim aldim.. biraz hasret giderdik, beraber oturup ince belli bardakta birer cay ictik..:p :p sahil havasi aldik.. gecenin ilerleyen saatlerinde yorgun bir vaziyette geri donduk..

;) :) :) Iyi ki varsiniz...

Agziniza saglik.. kesinlikle adi oydu..:) Cok begenerek isledigim bir filmdi.. O filmden sonra Tom Hanks'a baska bir gozle bakmaya basladim.. :p :)

Zahmet etmeyin.. boynunuzun borcuymus gibi...:p :p :) Tanisabilmek dilegiyle

Raven

Üye
Tepki
0
merhaba gugus,
actigin basligi görünce sevindim,ben de 1-2 hafta sonrasi icin Izmir`e gidecek yol arkadasi ariyordum.
eger hala 19 haziran`da bodrum`a dogru yola cikmayi düsünüyorsan, sana Izmir`e kadar eslik edebilirim.
Ne dersin?

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Merhaba Raven,

Gayet umitsiz bir bicimde forumu actim... Ilginize memnun oldum. Neden olmasin.. artik Izmir'den sonrasini duruma gore tek gitmeye calisirim.;) Bu durumda gidiyoruz..( kesinlikle geleceksiniz gozuyle baktigim icin ):cool: :rolleyes: :)

Belki talih bana Izmir sonrasinda da bir yol arkadasi cikarir..

Haberleselim lutfen..

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Eğer hiç kimseyi bulamazsan İzmirden sonrası için bana bir haber veriver yoldan .. bu işlere ben de biraz kafa aşındırıyorum da. bakarsın esiverirler, ne olur ne olmaz, belli mi olur.. esinti bu.. :D veya bir tür ilham da denebilir :D bisikletçiye ilham gelince ne yapsın, saz mı çalsın? yapacağı: asılır pedallara.. ;)
valla tek bağlayıcı noktam var, o da benim bakanlık; direk iç-işlerine bağlı.. eğer dış-işleri veya turizm ve halkla ilişkilere hatta karayolları müdürlüğüne falan bağlı olsam evliya-çelebi gibi oluveririm. hiç bakmam gözünün yaşına..

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Umudum sizsiniz Ironman:D Eger boyle giderse ilham gelince fren telleriyle serenad yapan biri olabilirim, malum nedenlerden oturu.. Walla, Ironman gelmesenizde bu desteginiz bile biri varmis hissi uyadiriyor.. :p :D :D

Ayrica moderatorlugunuzu tebrik ederim.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Teşekkür ederim, umarım bu yeni görev tüm bisiklet dostları için daha iyi şeyler yapabilmemize vesile olur.

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Sevgili Raven,

19 Hazirana cok kisa bir sure kaldi. Yolculukta bana eslik edecek tek kisi oldugunuz icin sizden yanit bekliyorum. Yakin bir sure icinde benimle irtibata gecerseniz cok sevinirim.

(olumlu yada olumsuz durumunuzdan beni haberdar edin:) )

Sevgiler... haberinizi bekliyorum..

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Gugus kardesim, dolasa dolasa gelin!!! Yolda biraz oyalanin :D Ben son dakika bir is yuzunden Adana, Kars, Ankara arasinda mekik dokuyor olacagim, ama 27si itibariyle baska bir yere gitmemek uzere (umarim :p) buralardayim!! :D

bisikletimin de sonunda fotografini cektim, adam gibi bir internet baglantim olur olmaz (Kars'tan umitliyim :D) hemen gonderiyorum, eheh gec olucak ama guc olmayacak :D

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Sen bizim icin endiselenmeyin..:rolleyes: . Malesef bisiklet yolculugumuz halen kesin olarak belli olamadi:eek: . Yolculugu bisikletle yapamasamda Bodrum'da ol'cam..:) Bir an once resminizi bekliyoruz...

Sevgiler