Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

19 Haziran 2005

T

Tuğrul

Misafir
Havanın yağmurlu olmasından dolayı akşamüstü binebildik bisiklete

Sabah da kahvaltıya gittik.

Bisiklet resimlerini Sait yükleyecek.

Bu arada İlgin' e de bir Kron aldık.

Hayırlı olsun.

Scudo
Turhan abinin dedigi gibi

- iznik turunun iptal olmasina en cok Sait bozuldu.

Dogru valla ne diyebilirim ki. Kafayi yedim. Ama o hirsla Tuzla'nin girisine kadar bastim gittim. Gerci yeterince desarj olamadigimdan olsa gerek gun batana kadar bindik. Herkes uzgundu (Behcet haric). Bu arada Behcet'in ne kadar iyi yagmur duasi yaptigini ogrenmis olduk. :boese157:

Herseye ragmen guzel bir gundu. Gelen arkadaslara basta bana tesekkur ediyorum.

iznik turu magdurlarindan...

Yaf, muhteşem işte. Ne diim?

Sevgili İlgin de yeni pisikletini almış. Hayırlı olsun.
Güle güle, keyifle sürsün.

walla süperdi.....
özellikle ufaklığın kask takması ve bunu ona yapmasına teşvik eden ailesinin sorumluluğunu kutlarım, hala kask takmayı kendine yakıştıramayan arkadaşlarımıs war :mad:... nekadar usta olsalar bile....

ilgin, yeni velespitin hayırlı olsun jnm. güle güle kullan. altında paralanmasın :)))))))))))

fatih? neyi kaybettin abi yerde, şınava pek benzemio o duruş :p

Sewgiler...

Sait ve Tuğrul arkadaşlarımın ellerine sağlık diyorum. Yağmurdan başta korktuk ama korktuğumuz başımıza gelmedi. :D Güzel bir gün ve gezi oldu. Darısı diğer gezilerin başına. Herkesi bekliyoruz.

Sevgiler

MFG(+)

Valla şınav be abi. Kötü bir durum yok yaw. Yanlız takke düştü kel göründü sözünü tam anlamıyla uygulamışım. :D Konuya atalarımızın söylediği özlü bir sözle son vereyim. Tamburamın telleri öptüm bütün kelleri. :D

Saygılarımla

MFG(+)

Cumarteside pazarda tum gun bısıklet uzerındeydım

superdı.

herkese thx.

Barb

hayırlı olsun.

resimler içinde ellerinize sağlık..

ulaşım sorunundan ötürü turlara da gelemez oldum:(

:) Teşekkür ederim... Hep birlikte pedal çevirmek dileğiyle...

Güzel gündü valla..
Ben eve yuppi yuppi diyerek gittim :)
Hayırlı olsun dilekleriniz için
Hepinize teşekkür ettim ...
Birlikte nice sürüşlere...

abılerımıze sunu soylemek ısterız... valla acıkcası uzulduk boyle bır gunu kacırmanın ve haberleseme memızın dolayısıyla teesuflerımızı arz ederız .. :( guzel bır gun olmus cok ıyı resımler tebrık ederız
ılgın arkadasımıza cok cok tessekur ederız yenı mtb sı hayırlı olsun... :rolleyes: gule gule kullan ilgin cim saygılar onder ve ozgur

Sevgili Özgür ve Önder
Saat 16 00 da bisiklete binmeye karar verdik.Daha erken olsaydı sizi de arardık.
Ama saat 16 00 dan sonra karşıya gelmenize deymezdi:)

Selamlar

Back