19 Aralık '10 Anadolu Kavağı Gezisi

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
19 Aralık 2010 Pazar günü saat 08.50'de Üsküdar iskelede buluşup Anadolu Kavağı'na pedallıyoruz.

Hareket saati 09.00'dur.

- Anadolu Kavağı'na vardığımızda yiyecek ihtiyacımızı bir lokanta bulup balık v.b. deniz ürünleri tüketerekten karşılıyoruz.
- Herkes kendi güvenliğinden sorumludur.
- Rampa çıkışlarında ve inişlerinde grup beklenecektir.
- Pazar günü İstanbul'da yağış beklenmemektedir.
- Hava sıcaklığının 10 derece civarında olması beklenmektedir.

Katılımcılar
1.G. Akpınar
2.E. Avcı

Scudo

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Bekleriz Kudret Abi,

Katılımcılar
1.G. Akpınar
2.E. Avcı
3.K. Kurtcebe (muhtemelen)

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
mesafe ne kadardır
sahilden mi acaba? Harita ile gösterebilir miyiz?
Abidin kardeşimle beraber belki katılırız

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
Ben sabah koşumdan sonra gelirim.Her pazar havalar iyi oldukça gittiğim yerlerden zaten.Yanlız çok kıl oluyorum o balıkçılara.Adama atlıyorlar ahtapot gibi gel abi bizde ye yok antenli abi yok dantelli abi.Çığırtkan zihniyeti sevmiyorum

• Beğen
Tepkiler: krankmili

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@derşan sezer

ne edecen derşan burası istanbul...............
yazın millet gider sahil tarafına balık tutmaya olta atarken düşünmez bisikletli geliyormu diye ....
taksici müşteri kapmak için dalar senin yoluna adam görmüyor bisikletli varmı yokmu diye ........
bunlar hep eğitilmemiş insanlar sürüsü ..............
silahlanmaya bu kadar para, nerde eğitime nerde sağlığa birde bütçe açığı petrol dışardan gelir hocam bazen sen diyorsun ya boşvermek en iyisi ........
bizmi adam edeceğiz burayı ...............
let it be- durumları
oluruna bırakmak ......

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
ooooooo,efem kimler de buradaymış.görkem hanım,kudret baba,derşan kardeşim de buradalarmış.vay vay vay.pazar günü görüşürüz arkadaşlar.ama bu balık işini bidaha düşünelim bence.yada balık yiyeceksek sahilde kılçıksız balık ekmek yapan bi yer bulup orada zıkkımlanalım :D balığımızı

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin

KerimBulut

Daimi Üye
Tepki
29
Güzel bi tur olacagına inanıyorum. Katılmak isterim ama şimdiden söz vermek istemiyorum.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Ben de 1 aydır binmiyorum . İyi , güzel bir tur olacağa benziyor.
Enver arkadaşımız az sonra rota konusunda bilgi verecek.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@ker-bul

kerem gel mutlaka.kaçırma.soğuk ama yağışsız havada iyi geliyor.yada bana öyle geliyor :D :D

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Katılımcılar

1.G. Akpınar
2.E. Avcı
3.D. Sezer
4.C. Ateş

Arkadaşlar, ben kesin olanları yazayım, belki gelirim diyenler kesinleştiklerinde bana bildirsinler listeyi güncelleyeyim. Daha iyi oluyor böyle.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
arkadaşlar üsküdardan nakkaştepeye doğru devam edip beylerbeyine inip sahilden devam edeceğiz.çengelköy,vaniköy,kandilli oradan tem(2. köprü) bağlantı yolundan çıkıp yeni riva yoluna ilerleyeceğiz.soğuksu,incirköy elmalı mah. derken ver elini anadolu kavağı :D toplam yapacağımız mesafe üsküdar-anadolu kavağı 28 km.anadolu kavağı-üsküdar 28 km.ortalama 60 km yaparız.cumartesi günü hepimiz için önemli.hava bozacak gibiyse tur iptal olabilir.hafif yağmur sorun değil fakat rüzgar güçlü olursa o yollarda çok arkadaş dökülebilir.(hadi be kendini düşünüyor diyenleri duyuyor gibiyim :D peki o zaman.dönenin pedalı kırılsın :D:D:D )

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
@enver avcı

Önce yemeği düşünüyosun Enver Vallaa helal olsun sana.tebrikler.Ama Anadolu kavağında balığın üstüne Krep veya Waffle da gider yani... :in: ;) :rolleyes: :D :cool:

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Ozkan Aydin

nbr abi.nerelerdesin.bekliyorum tura.farlarını da alırsın.bu arada şöyle bişey var
(link) linkde maçka parkında yapılacak akşam yarışı var.bunu uzun zamandır bekliyordum.işin aslı da kaçırmak istemiyorum.bu sebeple turu biraz hızlı yapıp akşam maçkadaki yarışa katılmayı düşünüyorum.hatta isterseniz turu biraz erken kesip hep beraber yarışa gidelim.isteyenler katılır isteyenler seyreder.bu sebeple balık haricinde fazla bişey yemeyi düşünmüyorum özkan abi.waffle krep falan gebertir bizi :D aramızdan yarışa katılmak isteyenler olursada diğerlerine göre antremanlı olacağımızdan daha iyi sonuçlar çıkartabiliriz.. :rolleyes: :rolleyes:
evet fikirleri alalım dostlar

(link)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
2.E. Avcı
3.D. Sezer
4.C. Ateş
5.M. emre ataberk

AKŞAM DA YARIŞA GİDİYORUZ MAÇKAYA.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çekirdek antreman kadromuz cumartesi ve pazar konusunda karar veremediğinden benim durumum kesin değil arkadaşlar ....

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Yarışa ben gelemeyebilirim ama kalbim sizinle olacak. Enver sen bu turdan sonra o yarışta başarılı ol, sana helal olsun.

1.G. Akpınar
2.E. Avcı
3.D. Sezer
4.C. Ateş
5.M. Emre Atabek

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bana kızmayın dostlar accuya baktım vede wunder e accuya göre pazar günü tam 11 saat yağmur var benden söylemesi önümüzdeki hafta paso yağış var hafta sonuda dahil ...............
kar gelmiyecek istanbula ama he babam yağış gelecek önemle duyurulur....
genede pazar sabahı havanın durumuna bakarak hareket etmekte fayda var .....bazen tutmuyor hava durumu bu gün accuya göre saat saat baktım 08.00 ve 09.00 arası yağış var idi anadolu yakasına bu saatlerde yağmur yağmadı.... cumartesi ve pazar yataş çekirdek kadroda pazar akşamı yarışta olacak gelmek isterdim seyretmek için ama bana ters olur............