18 Kasım, Gaysılı dere yaylası.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Paylaşım için çok teşekkürler...Bi dahaki gidişinizde kayısılarıda çekin..(baharda):D

• Beğen
Tepkiler: sertacr88
Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@tuninger_haa

Ben süperfine modunda foto çekerim genelde.
Bu da sadece bir fotoyu masa üstüne serince bile neredeyse tüm masayı kaplayacak kadar büyük bir resim demek. Yani maşallah kapı gibi bir ebat.. :(

orijinal resimelin ortalama büyüklüğü 2-6 mb. kadar. Günübirlik gittiğim her gezide kendimi frenlemek suretiyle en az 200-250 kadar foto çekerim bunlardan yaklaşık 150-200 kadarını elerim. 30-50 tanesini kroplar, küçültür siteye gönderirim.

yani eğer senin isteğini yerine getirirsem senin o güzel başına iş açmış olmaktan korkarım.. :(

ama beğendiğin fotoların orijinallerini makul boyutlarda senin mail adresine gönderebilirim. :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
mesut abi fotlar için çok teşekkürler... ne kadar güzel çıkmış heryer ışıl ışıl...oralara gelip pedallamak nasip olur mu bilmem ama şimidden bile içim pır pır etti oraları görebilmek için..

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
slm mesut abi çok süper gezi olmuş işlerden dolayı gelemedim kısmetse sizinle başka bir gezide bulusuruz ellerine pedallarına sağlık selamlar

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
slm sgtalper vay vay vay sen neymişin oyle ustanın yanında dura dura çırak olmuşun sen de cevher görüyorum fotolar güzel olmuş makineyi nerden aldın çindenmi? madein neresi?

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Bu muhteşem derenin ( gaysılı dere ) "etli ekmeklisi" :) , "narlısı" , "mevlana şekerlisi" vb. vb. mevcut mudur acaba. ?

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Soner Sarıhan

Hocam, çok hayırlı bir konuya parmak bastınız. Etliekmek de parmakla(yani elle) yenilir zaten...

İnşallah başka bir zamanda bir etliekmekçiye tur düzenleriz sizin için...

Sizin için yer sizin için gezeriz.

Ancaaaak, senin göl kenarında ısmarladığın o İznik Köftecisinin yerini tutarmı bilmem ??? :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
468
Bisiklet
Scott
dede teşekkür ederim sayın pilavcı sanada ustam bi tanedir banada aşıladı fotoğraf çekmeyi en kısa zamanda bol gigabayt lı bir hd almam lazım bilgisayarda yer kalmayacak yakında

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
slm sayın vejeteryan bundan sonra bana pilavcı demeseniz cok sevinirim cünkü pilav sezonunu itina ile kapattım bundan sonra bol bol antreman var:D
sende scott ile bas pedala

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@edi55
bende teşşekkür ederim gezilerinizi zevkle takip ediyorumm

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@rudi4219

Ne zaman ki senden laf yerine iş(pedal çevirme) görmeye başlarız, işte o zaman pilav lafından vazgeçeriz PekSayın Pilavcı Rudi. :cool:

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
sevgili ustam bek muhterem buyugum once ellerinizden oper hurmetlerimi sunar sanırım desduru aldık desdur : sabah aç karna 1 saat antiraman aksam tok karna yatmadan once 2 saat antreman a basladım ken dimi cok zinde hissediyorum hepinizi gozu kapalı yokusta inişte dh de gecebilirim acıgı coktaaaaan kapattım gecen hafta fuar olmasa idi gelecektim bu hafta kozlarımızı paylasalım sizi duz yola davet ediyorum parkuruda size havale ediyorum saati yeri siz ayarlayın ben gelirim scott ile sende bas pedala :cool:

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@rudi4219

Sen, son 3-5 aydır yukarıdaki hikayeyi okuyorsun. ;)
Bu pazar gel de öyle düşünelim. :)

rudi4219

Daimi Üye
Tepki
275
usta yarınki parkurumuzu hala soylemedin pazar gununu iple cekiyorum

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Her zaman ki gibi çok güzel fotoğraflar.Ama bu sefer iki kez farklı fotoğraflar paylaşıyorsunuz.Bunun için ikinci kez teşekkürler.