18 Ekim 2009 Belgrad Ormanı Yerine Garipçe Köyü

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Sabah yağan yağmurla kalkarak buluşmaa noktamıza ulaştım:) Öncelikle şunu söylemeliyim kiii... Grubumuz artık yağan yağmurlarda pedal basmaktan zevk almaya başladı ve katılım sayımız gittikçe arttıooo;) İlk gelen sevgili Doruk beni büfede karşıladı.İskelede ki buluşma noktamıza A.Y ından 10 gibi 1 rakamla karşıya geçtiikkk:winkenlux Beşiktaş'a ulaştığımızda toplam sayımız 15 e ulaştı.:winkenlux Bu zorlu ve yağışlı günde beni yalnız bırakmayan pedalsever dostlarıma teşekkürler Yağmurun Belgrat Gezimizi olumsuz etkileyeceği,Mangal Keyfi yapamayacağımız düşüncesinden hareketle Rumeli Fenerine yakın şirin Garipçe Köyüne gitmeye karar verdik.Pedallara basıldııı ve Maden Mahallesi zorlu rampaları aşılarak Garipçe Köyüne ulaşıldı.Herkes müthişşşş acıkmış beaw:D Hemmen Aydın Balık Restaurantımız imdadımıza yetişerek bizlereee balık,küfteee,salata,midye ve içeceklerr sunduu tabiii hepsiiini lüüüplettiiik:))) ardından ikram helva ve çaylarıda:p Kendilerine sonsuz teşekkürler;) Dinlenme sonrası aynı istikametten geri dönerek Yeniköy'de çay ve İzmir Lokması lüüüpletereek:D:p:D (Babamın ruhu şad olsun çook severdi ) Beşiktaş'da noktaladık.Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Not: Tolgacım,geçirmiş olduğun kaza hepimizi üzmekle beraber KASK ın Tüm Gezi...Organizasyonlarımızda hayati olması ve senin buna ÖNEM vererek bizlere katılman kazayı hafif şekilde atlatmana sebep oldu.Tekrar geçmiş olsun dostuum:(

KASK : Kaza Anında Seni Korur

İşteee...Gezimize ilişkin Renkli karelerrr:)))

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sports-man

geçen belgradda sayı daha fazla idi şimdi belgrad programı bir an önce yapılsın derim insanlar belgradı bekliyor onları bekletmeyelim :D :D :D
birde insanlar artık orman çamuruna hazır olsunlar derim işin zevki orda çamur gençleştirir hade bakemmmmmmmmmmmmmmmmmm

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
ben dişli lastiğimi takıyorum,bu hafta çamur banyosu yapıcam.güzel anlatımın için teşekkürler mert. kudu abi sen sokuyomusun bisikleti çamura? :) sende gelirsen offroad ekşına tadından yenmez valla.

(faruk sende mehmetlenesin emi :p )

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@tolgayalcin

sen kılıçkaya gelmedin olayı kaçırdın çamur mamur nedir dinlemedim
ben belgradı artık bitirdim hocam başka belgradlar var şehir dışında size bol pedallamalar

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@tolgayalcin

Tolga özür dilerim.Mehmet i nereden uydurdum ???

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@tolgayalcin

muhabbette herkeze farkli bir isim ile hitap ediiyordu ya burak(karatascaner) herhalde oradan kulağimda kalmış :( şimdi diyecen ki burak değildi ki o

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
bisiklet turumuzda .doruk abimizin tekeri patlamıştı,ama tolga abi 5dkda hemen halletii biraz sonunlu oldu ama.tekerden cam parcası cıkardık.sibop kırılmıştı.ic lastigi cöpe attık yani.yensini takıp yolumuza devam ettik... (link)(link) sarıyerdeki bisi güllerle donatan cicekci arkadaşlarımızzz (link)(link) cay icerken kask toplulugu:D (link)(link) herkes burdaaaa (link)(link) buda ben:D (link)(link) havaya bak beaa hepimiz burdayızz tolga abi haric:D (link)(link) tolga abi bizi cekti bende onu:D (link)(link)