170 kmh de bisiklet kazası :S

Scudo
Tepki
67
Bisiklet
Specialized
" Şaftı kaydı " lafının birebir gerçek halini gördüm resmen.

Tepki
1
Bisiklet
Kron
Yorumların her birini okudum. Bir laf vardır kurt kocayınca kuzunun maskarası olurmuş. Hayatta kazayı yapan adamın milyonda bir i olmayan adamların geyik malzemesi oldu adamcağız.... Yanarım yanarım ona yanarım.

• Beğen
Tepkiler: mehmetsarı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Adamın bisiklet çatır çutur dağıldı gitti. Rüzgardan mı aşındı acaba :)

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
kaza yapan şahsın ismi eric barone dir biyografisinde yazdığı gibi standart bisikletle nikaragua cerro negro yanardağında 2002 de hız rekoru 163km ye ulaşmıştır. hemen ardından PROTOTİP bisikletle/sürekli tekrarlanan çin bisikleti efsanesi/ ikinci denemesinde 172km ye ulaştığı noktanın biraz ilerisinde yükseltisi değişen yüzeye gelince bisikletin çatalın kırılması sonucu düşmesi sonucu karburga kırıkları ve çeşitli yaralanmalar meydana gelmiştir kask hayatını kurtarmıştır bir daha asla cerro negro da rekor denemesi yapmayacağını belirten barone nin rekoru 2011 de markus stöckl tarafından 164,95 ile kırılmıştır. kırılan rekor standart bisiklet rekorudur. barone PROTOTİP bisikletle/sürekli tekrarlanan çin bisikleti efsanesi/kırdığı rekor hala kırılmamıştır.
(link)

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Ben 140'ı geçmiyorum. 10 km de ben pay bıraktım, zira bisiklet üstünde sağlamcıyım. Aşırı hıza gerek yok, keyfini çıkara çıkara. :)