17.sefer kartepe-performansına güvenenler için.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Görkem dostum yine böyle soğuk bir kış akşamı kudret abinin fakiranesinde bir araya gelsek, ben ana kucağı gibi sıcak ve şefkatli kombinin hemen dibinde mevzilensem, kudret abinin getirdiği kuruyemis kasesine elim her gittiginde, torbacìlarìn istedikleri sayìyì torbadan çekip çìkardìklarì gibi sam fıstıklarını ve bademleri seçse, işkillenen kudret abinin duruma uyanmaması için sürekli "işte kudret abi rommel aslında bir askermi yoksa bir nazimi "minvalinde çetrefil sorular ile kafa bulandìrìp kuruyemiş tabağı ve mezelerin son hızla dibini bulsam, kudret abi deyyusa bak sildi süpürdü diye içinden geçirip fakat beyefendiliğinden ses etmezken ben kudret abi kramp zamanında müzik daha bi kaliteli miydi şeklinde ortaya zarf bir soru atıp kuruyemiş sirkülasyonunu bir süre için daha garantiye alsam, sonra gitar hazırken o günlerden bir şarkı patlatda dinleyelim desem. Kudret abi ulan iyice burayı beleş tavernaya çevirdiler diye içinden sokransa sonra tüm gece sohbetle, hikayelerle, bisilet üzerine laflamalarla sürüp gitse...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu

hay çok yaşa sen dostum,

https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-0/p526x296/12540774_10153841262503048_6421192504431326003_n.jpg?oh=e1c3bcb6b0fa59a357ef97a55fc2ae87&oe=5732DCDB&__gda__=1462716707_3f1b37fd4ea3ebf294fbfa39041f9735

vedat sakmanın yerinde çalan dostlar davet etti,kırmadım gittim ,ki o dostlar ile çalan moğolların basçısı taner baba var idi,engin rahmetli oldu (davulcu) kanserden gitti,taner baba 49 doğumlu ben 57 ,,beat kuşağı,ama çoğu 30'una gelmeden öldü ,(uyuşturucu tabi)ama iyi bir tarafları var idi,-dostluk-arkadaşlarını asla satmazlardı,68 kuşağı,belki çürükler çıkmış olabilir,john lennon ne dedi,image'da uğruna savaşılacak dünya yaratmayın ,savaşılacak dünya yarattılar para kazanmak için,biliyoruz onları,konuşmaya değmez,

john lennon, konformist değildi,dünyaya bakışı,tüketmek için değil idi,belkide ben ondanda konformist düşmanıyım,
teknoloji manyağı olamadık,
ceb verdi yeğen10 yıllık samsung resim çekmek için aldım,ama bi türlü yükleme işini çözemedik,ceb benim için resim çekmeye yarar,kontürle işim olmaz,
ha arabamı,ben araba düşlemedim hiç,gitar aldım,bisiklet aldım,başka bir şey beni enterese etmedi,
lüks olarak yaşantımda scott scale 30 mtb oldu(4500lira)birde gıant yol (4500 lira)
başka lüksmü nedir anlamam,

tek bir yaşam amaçlanan ,
aza karar çoğa zarar,
beni anlayacak hatunlarıda asla aramadım,
gerek duymadım

mehmet dostum benim için önemli olan müzik ,artı bisiklet,
dam altı sorunum asla olmayacak ve de aş ,
benim mutlu olmam gerekiyorsa evet mutluyuz gıant yol ile

ferrari yahu :komik::komik::komik::komik::komik::komik::komik::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika::harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu

yorum yazayımmı diye düşündüm ama gene nakavt ettin beni yahu,hakem başımda sayıyor

10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-

nakavt :islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::islik::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://icube.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2015/07/10/gaziosmanpasa-dan-eminonu-ne-15-kilometrelik-bisiklet-yolu--5832639.Gif

iki adet dileğim var inşallah 10 yıl içinde göreceğim ,tam emniyetli şehirler arası bisiklet yolu

1- tuzla -gebze 40 km gidiş.
2- florya-tekirdağ 110 km gidiş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
https://www.bisikletforum.com/data/avatars/s/62/62180.jpg?1443948538

kartepeye istanbuldan uğur demir dostum o.k dedi,(velocity216)

https://www.bisikletforum.com/data/avatars/s/52/52040.jpg?1445673801

gölcükten o.k diyen mustafa dostum oldu,

iskender kesin bir şey demedi,bu arada kartepe öncesi idmanlar ocak ve şubat aylarında geçit vermez ise marta kalacak,şubat sonu pastırma sıcağı yakalar isem istanbulda son idmanı yapar martta heybelide olurum,burada 50 tur bindireceğiz demektir eğimlere.heybelinin eğimleri kartepeden sert,nisan sonu saat 07.30 bostancıdan çıkış yapacağım ,havaya bağlıyız.

bu tura istanbuldan iştirak edeceklerin öncelikle 100 km idman serileri olması gerekir ,
aksi takdirde başarı şansı sıfırdır .

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Bu pazar yagissiz ve ilik gorunuyor.
Ben yine basibuyu egimlerinde 2-3 tur yapip fonerim. Boylece bana 100-130km yaziyor.egimi de bol oluyor.
Bakalim 10 kg verirsem ben de kartepe seferine sulanabilirim.

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu kis sıkı çalışıyorum 2 kg verirsem yola gecmeye gerek kalmicak:))

• Beğen
Tepkiler: Güray Görkem

Güray Görkem

Forum Bağımlısı
Tepki
791
İsim
Güray görkem
Bisiklet
Scott
Bugün kar yağarken bir saat sürdüm. Lastikler beni üzmedi. Önde continental 4 season 700 x 23 arkada continental ultrarace 700 x 25 . Lastiklerin havasını indirdim azıcık. Frenlere yüklenmedim. Eğimde arka lastik kaymadı . Ama ben yine de temkinliydim. Okulda kim bu deli diye bakıyorlar:p. Pazar günü gelirim.

Güray Görkem

Forum Bağımlısı
Tepki
791
İsim
Güray görkem
Bisiklet
Scott
Irfan abi senle pendik Marina'da buluşup başıbüyük kudret abilerle buluşuruz.

• Beğen
Tepkiler: irfanyazicitunc

Güray Görkem

Forum Bağımlısı
Tepki
791
İsim
Güray görkem
Bisiklet
Scott
Ekmeğim biçim biçim
Ölürüm ekmek için
Gürsel bana düşmandır
Ekmek sevdiğim için
Ekmeğimi kızarttım
Sonra bala bandırdım
Kudret geldi aklıma
Hemen orda ağladım

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnşallah bir aksilik olmassa pendik marina'da bulusuruz saati bilahare netlestiririz.bu arada biz birbirimizi hic gormedik daha ben bisikletim ve kaskimla gelicem taniman icin:))
Saka biyana beni az cok gormussundur resimlerden.

• Beğen

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
İzinli olsaydım katılmak isterdim. Beraber antrenman yapılacak güzel bi kadro var pazara anlaşılan:harika:

Güray Görkem

Forum Bağımlısı
Tepki
791
İsim
Güray görkem
Bisiklet
Scott
Irfan abi parola : şimal yıldızı olacak. Sabah ekmek aldığında en kızarmışını al . Ama yeme, içine bak orda buluşacağımız pendik marina komşu fırın saat 10:00 yazacak. O notu okuduktan sonra ekmek kendini imha edemeyeceğinden sen tereyağla götürürsün.:p

• Beğen
Tepkiler: irfanyazicitunc

irfanyazicitunc

Forum Bağımlısı
Tepki
901
İsim
İrfan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Offf sicak ekmek halis tereyag yedikmi valla o gazla basibuyuk vizzz gelir bize.kudret abiyle nero cafede bulusucazya onunda parolasi kuyruk yagi olsun.:)

• Beğen

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe abi 17. seferin mayıs gibi olursa benim yol da gelmiş olur. Canyondan istedim nisan başı gibi gelecek. Marttan sonra da İstanbuldayım iş gereği. Etapı gömmek için antremanlar yaparız beraber. Zira 200 km veya kartepeye tırmanmayı ayrı ayrı gözüm kesse de ikisini bir arada yapmak mangal gibi yürek ister. yılmak yok çalışacağım.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.