1500-2000 arası şehir-tur bisikleti

MinorArtS

Üye
Tepki
42
İsim
Ali Doğan
Bisiklet
Carraro
Bu 1 haftadır forumu okuyorum süper bilgiler var. Henüz bir bisikletim yok fakat bu forumda yazılanlar ve izlediğim videolar beni inanılmaz heveslendiyor ve heyecanlandırıyor. kafayı koydum alacağım. Sadece hangi bisiklet alınmalı ya da alınmamalı hususunda okudukça kafalar karmakarışık oluyor. Yeni konu açmakta istemiyorum. 1600TL ye şehir içinde kullanacağım bir bisiklet önerisi istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim.boyum 187cm

Scudo

dichter13

Üye
Tepki
9
kasım ortası gibi en ucuz alınabilir diye düşünüyorum. carraro kadro olarak sedonadan ağır. maşa ülkemiz yollarında gerekiyor bence. teknoloji iyi birşey disk fren iyi ama v freni her şartta tamir eder, yoluna devam eder insan. tercihim v fren olurdu. şu an bisiklet alacak olsam yerli üretim asla tercih etmem ama yabancı üretimlerin ucuz modelleride yerli üretimlerden daha iyi diyemem. zor iş bisiklet almak hele bu fiyat aralığında. en aklıma gelen giant bak desem donanım neysede kadroya kimse laf edemez.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Geotech beğendim.Kadro geometrisi,rengi hoş duruyor.Aynakolu da shimano olsaydı iyi olurdu.

MinorArtS

Üye
Tepki
42
İsim
Ali Doğan
Bisiklet
Carraro
@Suluk
Peki ilk tercih hangisi olurdu sence ? Neden ?

teşekkürler şimdiden.

hakanyuc

Üye
Tepki
54
İsim
Hakan
Bisiklet
Carraro
Bianchi touring 730'u da tavsiye ederim. Taksitli fiyat 2052 ama pazarlıkla iyi bir fiyata inebilir. Birde donanım olarak çok iyi özellikleri var. Çok araştırdım bu fiyata bu özelliklerde ne yazıkki yok.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi