15 Şubat Eymir Turumuz

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
tşkler paylaşmınız için. bisikletlerin suyun içinde uysal bir canavar gibi duruyorlardı.çok güzeldi.

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan
Scudo

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
çok güzel gezi . Hava şartlarını bahane edip tura çıkmıyorum . Ama sizleri gördükçe özlemim artıyor. Paylaşım için teşekürler

• Beğen

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
@gökay29

aslında bakarsan her hafta Eymir beni de çok cezbetmiyor. Onun için gidiş güzergahımızı her hafta değiştiriyoruz. Havalar biraz düzelsin çok daha değişik yerlere turlar zaten başlar. Kızılcahamam, Beypazarı, Ayaş. Çubuk, Haymana günü birlik gidip gelinecek yerlerden bazıları. Ama günün kısalığı artı Ankara'nın ayazı biraz bunu engelliyor şu an...

• Beğen

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
Ayağınıza sağlık güzel bir gezi olmuş yalnız benim aklıma takılan, benim çok fazla Ankara'da bulunma fırsatım olmadı ancak Ankara dendiğinde aklıma gelen çok dik ve uzun bir yokuş vardı hatta o yokuşu gördüğümde ya buradaki insanlar bu yokuşu nasıl çıkar kar yağdığında kullanılamaz dediğim bir yokuşdu eğer o yokuş alttaki resminizdeki yokuşunuz ise vallahi hepinize bravo orayı çıkan bisikletçi tamam olmuş demektir zaten bence , teşekkürler iyi günler
http://i492.photobucket.com/albums/rr287/m9e10r11/5f29c685.jpg

• Beğen

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
Kar yağdığında bu yokuş araçların bile zor kullandığı bir yol haline gelir. Ankara'nın da en meşhur yokuşudur. Ama en dik ve uzun olanı değil. Bana göre Cinnah yokuşunu değil TRT yokuşunu durmadan tırmanan baya bir olmuş demektir. Ankara'da yaşıyorsan yokuşlara alışmak lazım neticede.....

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Cinnah + Turan Güneş, çık. Dön Turan Güneş'i in TRT ye gel, TRT'yi in hızın doruklarına ulaş :p göl çevresi bir tur at, TRT'yi geri çık..

ASTRO

Daimi Üye
Tepki
213
Merhaba;
Çok çok yeni bir bisiklet meraklısı olarak öğrenmem gereken çok şey olduğu düşüncesiyle sizlerden yardım istiyrum...
Bütçem kısıtlı olduğundan çok amatör bir bisiklet aldım (SALCANO ASTRO) elimde sadece bu bisiklet var. Sadece kullanmayı biliyorum okadar. Bunu bilmenin yeterli olmayacağını düşündüğümden bundan sonra hangi aşamaları geçmem gerektiği konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.......
İlginize şimdiden teşekkürler.