15 nisan 2018 Marmaris Salcano yol bisiklet yarışı

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@Kudret Kurtcebe kudret abi sizin yaş grupları o kadar kalabalık değil sonuçta taş çatlasın beş on kişi işte en fazla ödülü kaparım dersen riske girmeye değer gibi sanki,demekki gran fondolarda para ödülü verilebiliyor Muş.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@tırıvırı.

Doğru dersin,yanlız ödül ilk üçe olur herhalde ,birde kurtaracakmı beni,cepten ne kadar gidecek ona bakacam ,kastamonuna otobüs gidiş ve dönüş bilet parası artı pansiyon parası birde yemek parası ,alacağım ödül parası yapacağım masraftan fazla olur ise düşünürüm gelmeyide,tabi sağlam adamlar burayı asla kaçırmaz ,kim bunlar Rınat ve mustafa sevinçel ,kişileri takip etmek lazım,bu arada kısa mesafede 60 mastırda ortalamalar düşük,tahminimce 65 km 'yi ortalama 25 'de bitirir idim,sonda 500 metreyi aşan bir tırmanış söz konusuki bizim aydos tepesi kadar,ersan kaçan dedim tahminim doğru çıktı,ama ortalama çok düşük belkide kondüsyonsuz idi,

Ali serdar akgiray tahminimde doğru çıktı,süpriz mehmet ali tanaydindan geldi

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.014
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@ATTy
Fren kollarınıda yeni taktırmıştı DI2 sisteme geçince. Muhtemelen kaza geçirmiş olabilir.

• Beğen
Tepkiler: caesar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@tırıvırı.

Doğru 60 mastır Kisada toplam 8 kişi vardı,dışardaki gran fondolarda acaba 60 mastırda kaç kişi vardır ,kısırlık sadece bizemi mahsus acaba !

Bu takımın elemanları dehşet arkadaş,
Nashira,,,,,, 55-59 katagoride ,kısada
Cihat yurtseven 2 inci olan rakibine 59 dakika fark atmış ,cihat yurtseven uçmuş,ortalama 27.95 ,65 km 'de

Nashira takımı,ali rıza firinci 97 km 'de ortalama 27.71,55-59 katagori,birinci,
Zati 4 kişi vardı uzunda 6 dakika sonra ismail iltir geliyor ve oda Nashiradan,

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
@Kudret Kurtcebe evet abi bu parkurda bu kişilere helal olsun.

Parkur iri taşlı yer yer sökülmüş taşlardan oluşan soğuk asfalttı. Çeşmeyi aratmadı hatta daha da kötü diyelim.

Gidonu inişlerde tutmak epey zor oldu.İlk inişte çok ciddi kaza oldu kimdi bilmiyorum ama geçmiş olsun umarım iyidir.

Sürekli çıkışlar yarışçıları çok zorladı.

İlk grup önden giden iyi tırmanışçılardan oluşuyordu 50-60 kişi zaten yarışıda ilk yokuşta kopardılar .

Ben genel sıralamada kısa parkurda 88. oldum. Kalimin 2 vidası sarsıntıdan gevşeyip düştü diğerinden söküp dengeledik ama geçen geçti .

İlk 50 hedefim olmadı ama ilk 100 oldu:) gerçi 3 iğneyle yarıştık olsun bakalım.

Son bölümün inişi hem tehlikeli hem de çok zevkliydi sıcak asfaltta inmesi pek keyifliydi.

Hava sıcaklığı 25 derece civarı sıcaktı.

Şehir içi parke taşlı oda epeyce sarsıcıydı.

Bu parkur belkide tersten yapılsa olurmuydu ama sıcak asfalt inişini kaçırırdık:)

Marmarisin dogası ,güzelliği harika şehir içi gezmek için çok güzel

Pek yarış yorumu göremedim tecrübelerimizi paylaşsak yarışa katılmayanlar ve katılanlar acısından iyi olacak.

Yarışa katılan bitiren bitiremeyen tüm yarışçıları tebrik ederim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ulaş kaya

Parkurun zorlu olduğu anlaşılmakta,çeşme ve marmaris parkuru açıkça benim için ideal olmayacakmış o anlaşılmakta,zati en iyi parkur 2016 altın ova osman gazi köprüsü parkuru idi paso asfalt ,bal dök yala,2017 'de mükemmel bir etapta yarıştık,orhangazi bursa nilüfer etabı ,süper yol dümdüz asfalt,bu sene bu etabı iple ve büyük bir hasret ile çekiyorum burda sürat yapmak müthiş bir duygu,,,,,,

@ulaş kaya
2017 marmara yarışı öncesi peloton ıstanbul ile bir çalışma oldu,80 km çok sert egimlerin olmadığı etapta,iki mola kısa süreli,dönüşte 35 kişiden 17 kişi kaldık ideal tepeye yaklaşırken 47 km hıza peloton ulaştı ikili sıra halinde fren mesafesinde basıldı bu idman bana artı ile döndü,53 km 'de 5 km rampa olan yerde ,burda eğim 4-5 idi,ortalama 33.4 ile 5 kişi içinden birinciliği aldım ikinci olana 12 dakika üçüncü olana 16 dakika fark yaptım,açıkça durum şudur peloton ile çalışmak kişiye artı ile döner

BF Okuru

Üye
Tepki
2
65 km 'in fatihi,alper köroğlu,02.04,
Ortalama 38.83
Katagori elit
Harbi elit,
Kendi katagorisinde birinci genel klasmanda birinci

97 km 'in fatihi
Gökhan uzuntas,ortalama,31.89
Katagori elit