15 mayıs 2010 yalova esenköy

Scudo

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
@burak ekemen

Kardeşim sağol.

Bisikleti temizliyordum şimdi gördüm mesajı.

Çağrı valla süper olur sen getir genede bakarsın kullanırız hiç yoktan iyidir.:D

Sen yolu kullandın biliyorsun bizim bisikletler için uygun sanırım yol değil mi Çağrı

• Beğen
Tepkiler: burak ekemen

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
ooo 18 i tamamladık evet yedeklerin yedeklerini bekliyoruz şimdi :) burak abi süpersin

Kudret abi tur salıysa benim gelmem sakat malum emeklide değiliz öğrencide değil :)

Özcan abi yol süper korkulcak bir yol yok yani keşke bendede ince teker bisiklet olsa, daha rahat yol size.

• Beğen

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
@samet_özdemir

İlk 18 e burun farkıyla girmişiz valla. :D Tamamdır Samet ağrılarla ilgili bi problemim olmazsa Cumartesi sabahı saat 07:15 te ido önünde olurum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@samet_özdemir

samet şelale turları başlığı altında yalovadaki diğer şaleleleri keşfederek bu yazı öyle değerlendirmece tabi yapabildiğin ölçüde yalovada benim bildiğim 2 şelale var su düşen ve erikli diğer altı adet daha şelale var bu 3. üncüsünü bu cumartesi ilk kez göreceğim esenköy şelalesi adı galba bilmiyorum

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
evet abi esenköy şelalesi adı yoldan çıktıktan sonra 500 metre yol sonrası elimizde taşicaz bisikletleri birassık :) abi şu şelaleri bulalım bi ara kampa gidelim istersen 2 gün uzun uzun bakalım keşif yapalım.
Özcan abi erkenden gelmene gerek yok aslında ben belki gelen olursa diye erken gidicem bostancıdan gelecekler 7 de bostancıdan çıkıyor zaten ama istersen gelebilirsin tabi :) bayadır görüşemiyoduk zaten

Ozcan SEMET

Daimi Üye
Tepki
162
@samet_özdemir

Tabi gelirim. Dediğin gibi uzun zaman oldu biraz muhabbet etmiş oluruz. Biz 08:00 de hareketle kaç dakikada Eskihisarda oluruz. Bide kardeşim Eskihisara kadar sanırım dikkatli gitmek gerekecek güzergahıda tam anlamış değilim oraya kadar. Hayırlısı kardeşim.

burak ekemen

Aktif Üye
Tepki
64
bostancı tayfası :) 7:00 da dürümcülerin bittiği bisiklet yolunun başladığı yerde buluşmaca gelen arkadaşların listesini yapalım içtima alır basarız pedala
1.burak ekemen
2.
3......

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
pendik sahilden devam ediyoruz neomarin arkasından tersane yanından geçerek tuzla içine girmeden piyade okulu ( tren yolunun altından takip edicez abi öyle şöyleyeyim :) ) ve e5 kenarından gidicez 3 km falan e5 den gidicez sonrası yanyol yani rahat yol çok sakat bi durum yok ;)

Hüseyin ben pendikteyim :) kudret abi var ama o erken gelicek heralde korcan var gelirse yada trenle gelicek o belli değil bide caner abiler vardı ya tren yada pedallicaklar

• Beğen
Tepkiler: Barış Özkan

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bostancıdan 07:00 hareketle esenköy kalmasın
1. Burak EKEMEN
2. kudu
3. Nostoc Domenica
4. Barış ÖZKAN
5.....

samet dostum görüntüleme çarşambadan 1297 de vay anasını senin ayağın uğurlu dostum bu topik 5000 i bulur hafta sonu
helal olsun

genel liste

1. Ali ATAY
2. Samet_ÖZDEMİR
3. Arda TAŞAN ( 1 aksilik olmazsa)
4. Caner AYDIN
5. Engin YILDIZ
6. Hofsorrow
7. Semir KARABULUT -cuma belli olacak
8. Nostoc Domenica
9. Ömer DEMİROK
10. Çağrı KOLÇAK
11. Barış ÖZKAN ( 1aksilik çıkmazsa)
12. Jimmy cons Korcan (1 aksişik çıkmazsa)
13. Sedat GÖKÇEK
14. Emreden
15. Darkmagic
16. kudret-geldi geldi
17. Hakan DOĞAN
18. özcan semet
19. burak ekemen

:in: :in: :in: :in: :in:

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@burak ekemen

Arkadaşlar ben cuma akşamı bildirsem gelip gelmeyeceğimi olur değil mi? Malum, çalışıyoruz, o yüzden ne yapıp yapıp cumartesiyi boşaltmaya çalışıp saat 7'de Bostancı'da dikilmek istiyorum:D

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
semir hocam burda isminiz yazıyor diye illa geleceksiniz diye bişey yok tabi ama kaçırmayon deri bu turu bende cumartesi çalışıyorum ama ogün için gitmicem işe şuan antepdeyim cuma gününe işi bitirmek için gece gündüz çalıştık ve işi bugün hafiflettik yarın tam olarak bitecek ve cuma günü geri dönücem

kudret abi saolasın turun güzelliği gelenlerin sayesinde bu kadar güzel oluyor mekanlarda güzel olunca daha bi güzel oluyor.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Samet kardeşim, geçen gezinizi izledim, harikaydı. Bunun da öyle olacağı muhakkak, çok uzaktayım, yakınlarda olsam ismim listede olurdu. :( Pedalınız güçlü olsun. :in:

• Beğen
Tepki
154
@Kudret Kurtcebe

bostancı ekibi, 0600 da metrobüse binip (Ömür), 0645 Söğütlüçeşme banliyö trenine yetişmeye çalışacağım, yetişebilirsem 0657 de Bostancı da olacağım. O tarafları iyi bilmiyorum, buluşma yerinize yakınmı? Yoksa devam edip Pendik'e gitmem mi daha mantıklı?

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Saygıdeğer Samet Esenköy Turuna bende gelmek istiyorum. Bu gezmizin tıpkı Sudüşen şelalesi gibi verimli geçeceğini düşünüyorum. Cumartesi sabahı 07.00'da Bostancı Dürümcüleri oradan hareket ederiz. Hareket sonrasında da seninle cep'ten iletişime geçeriz.

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@samet_özdemir

sametim biz cumartesi 2 kişi çengelköyden göztepeye gidip trenle ordan devam edicez sizinle nerde buluşacağız onu netleştirelim de c.tesi karmaşa olmasın, bir de tren saatlerini nerden öğrenebiliriz onu biliyormusunuz? c.tesi günü sabah sizi orda bekletmeyelim sonra künyemizi okursunuz bol bol :)

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Saygıdeğer Ömer Demirok Bostancı'da olur Pendik'te. Biz 07.00'da Bostancı'ya geldiğimizde sana tel çekeriz Ceptel'ini yazarsan, gelirsen seni bekleriz. Bizim bekleyeceğimiz yer ile Tren istasyonu çok yakın. Sadece bir cadde geçiyorsun o kadar.